• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

GorGlin

Veterán
Jo, mýdlo mi taky dochází, ale když bude nejhůř, dám poptávku za houby a tam jsem zatím vždycky uspěl.
Nezavidim městům co dělají bismut, ty se u nás můžou spolehnout jen na členy.
 

karhol

Znalec fóra
Ono je pořád něčeho nedostatek a něčeho přebytek, já si pamatuju, že když přišly Ambasády bylo velmi obtížné sehnat právě bismut..
 

GorGlin

Veterán
Už je to opravdu dlouho, možná že si to jen nepamatuji, ale co mám set knihovny, mám bismutu nejvíc.
 

Anthalas

Znalec fóra
Jak byla vymyslena tahle rasa pro lidi kteri nemaji plno portalovek a produkci many za kterou by se nestydel ani Gandalf s brumbalem dohromady ? tipuji tak na rok ne ?

Odstraněn nevhodny na
 

GorGlin

Veterán
jsou lidi co nehoblují věž každý týden a podobně
ty to budou mít hodně smutný
v nižších kapitolách je to super pomocník, ale ted si to bez nich nechci ani představovat
na začátku obchodní centrum nezvládne uživit ani první tři lodě a to musíme vyrábět zero i na výzkum
pak se to zlepší, ale několik milionů many které jsem měl jsou pryč
když jsme viděl co xinn na betě postavil za flotilu, tak jsem jen naprázdno polkl
já budu tuhle rasu hodně kouzlit
 
vždyť já jsem jich měl přebytek už předtím, než věž přišla do hry. To množství těch malých eventových domečků, eventové truhly apod... padalo to z fénixe. Ano, byly to vesměs 5 a 10%, ale bylo jich spousta. No a teď s věží už to jsou taková kvanta. Škoda, že to kouzlo nejde použít dvěma způsoby. Třeba jako portál bonus a zároveň VB do divu nebo čarování kladiv nebo bonus k výrobě. Zkrátka něco užitečného
 

Anthalas

Znalec fóra
tak jsem rad ze je to vyreseny , vsichni v teto kapitole maji portalovek plnej sklad , dekuji za vysvetleni . uvidime za pul roku az tam dorazi lidi kteri vymlati portalovky na predesle kapitoly a nehraji to od zacatku jak nekteri.
 

voyager-1

Velmistr písma
portálovky jsou nutný až od kapitoly Elvenarů, s její příchodem byly zavedeny i teleporty. Musí holt v předcházejících kapitolách trochu šetřit pokud jim nepadají ze všech stran.
 

Anthalas

Znalec fóra
to nic nemeni na tom ze postavit kapitolu tak aby sla projit normalnim zpusobem pouze a jen pres pozehnani je podle me kravina . A to ze portalovky jsou potreba az od elvenaru je sice mozny ale pochybuju ze nekdo v orkach bude premyslet nad posledni kapitolou a bude setrit portalovky :)
 

voyager-1

Velmistr písma
no vidíš a já to tak na malým světě dělat, že jsem před elvenarama použil jen nějaký minimum a ted jsem v elvenarech a mám jich dostatek i pro příští kapitolu.
 
tak jsem rad ze je to vyreseny , vsichni v teto kapitole maji portalovek plnej sklad , dekuji za vysvetleni . uvidime za pul roku az tam dorazi lidi kteri vymlati portalovky na predesle kapitoly a nehraji to od zacatku jak nekteri.
to je nemožné. Portálovky sypu od půlky draků, kdy mě přestal bavit stále stejný princip spřátelených ras a i přesto mi zásoba portálovek raketově roste. Můžu si dovolit používat jen 5% PB, na skladě se mi hromadí všechny ty padesátky, třicítky a kdoví, co ještě a těch pětek mám pořád stovky. K čemu je tohle dobré?
3.png
 
pochybuju, ve hře se takhle hromadí bez užitku víc věcí:
runy
1.png

relikvie
2.PNG

některá kouzla
3.PNG

úlomky
4.PNG

některé budovy a další a další.

A to určitě nejsem zdaleka rekordman :)

Edit: ale tím už končím a omlouvám se za příspěvek mimo téma!
 

Anthalas

Znalec fóra
tak treba se pletu , zatim si nikdo nestezoval ze cela kapitola bez portalovek je peknej omrsk . jen si neumim predstavit je nemit a tuhle kapitolu hrat ,jak dlouho by me to bavilo nez bych s tim prastil ? :)
 
Nahoru