• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

BiggJOEcz

Mistr slova
aha :) Ty jablka a já hrušky.. :cool: Ta poslední věta.. "..nevztahuje Portálový bonus" bylo myšleno Portálové požehnání. Sry.
 

Banderoi

Znalec fóra
prodat alespoň 3 malé lodě pro labužníky + přivolat alespoň 6 malých pirátských lod-to je úkol,to zase někdo na něčem fičí!!
 

GorGlin

Veterán
Tak udržovat si nějakou malou rasovou základu, která bude zajištovat dostatek všech tří surovin a pak k tomu hromadu malých lodí které budou vyrábět právě to co aktuálně potřebuji je určitě možnost.
Nepřijde mi moc výhodná, protože neustálé stavění a bourání přináší další následné výdaje, ale základní stav, že mi malé lodě v poměru cca 1:3 pomnoží co už mám se nic nemění.
S ohledem na různou velikost a tvar budov nezvládnu na dané místo dát stejný počet různých lodí, nebo na to musím v parcele počítat s rezervou.
Tedy všeliké přestavování v principu, podle mě, k ničemu není, ale člověk se tím zabaví.
 

Deleted User - 513035

Guest
...osobne som nemal nikdy rovnaky pocet lodi na perly, krevety a kluce a vzdy som mal vyssi pocet tych lodi, ktorych suroviny co vyrabali prekracovali poziadavky ostatnych a tak ked prislo na buranie v ulohach, tak som nemal problem zburat male lodky a vystavat lodky na perly,lebo to bolo v mojom plane...
...na rasu nepouzivam casovace (zvacsa idem 3h vyroby, vecer to trochu niekedy zrychlim, ale zvacsa sa mi nechce :)), momentalne mi chybaju uz len 2 technologie a 1 div este doskumat, som na ulohe ziskaj 80K peral a na ukoncenie rasy potrebujem 81K peral, takze aj tuto ulohu splnim bez toho aby som vyrabal nieco navyse...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

BiggJOEcz

Mistr slova
@citellus tak ono možná bude trocha rozdíl v tom, pokud se někdo snaží plnit úkoly, kdo má celkově 20, 30. či s 55.malých lodí.
U 55. si můžeš prakticky dovolit téměř vše i bourat dle libosti, neb ta výroba oproti nákladům je několikanásobná a tak nějak to lépe a plynuleji bez větších prodlev mezi výzkumy funguje. U těch 20. se výzkum může prodloužit celkem znatelně...
 

Deleted User - 513035

Guest
@BiggJOEcz jasne, ja to beriem, ja len som dal pohlad na ulohy aj z druhej strany spektra hracov, ktorym ta uloha nie je az tak nelogicka a korešponduje so stylom hrania, resp. poňatím strategie ako danu rasu som si zvolil prejst...

...osobne mi ulohy vadia najmenej, su tu ine veci, co z danej rasy robia klikaci mataton a v istom okamihu uz to nie je zabava, resp. nebola...
 

GorGlin

Veterán
Nemám tam tolik místa, ale brzy budu mít dostatečnou zásobu klíčů, tak půjdou všechny malé lodě pryč
Možná i nějaká velká, to musím ještě spocitat

Tak jsem si to spočítal a začal bourat.
nevydržím koukat na nehotové úkoly a tím mě dostali
vyselo by mi to tu čtvrt roku
ale když bych to tu nezboural, tak budu kvůli výrobě 80k perel dělat něco co nebudu nepotřebovat.
Snad jsem to spočetl dobře a ted udělám dost klíčů a krevet abych pak musel dělat jen ty perly.
bude to stát cca milion T1 surovin
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Tak hotovo, ještě nějaké bourání mě čeká, ale už tahám baráky ze skladu a vracím život ve městě do pohody.
Dozvěděl jsem se z úkolů věci které mě vážně překvapili.
Lidi mi ve městě hladoví a vojáci jsou živí o chlebu a čaji.
Z videa o věží si pamatuji, že původní úvaha byla jeskyně, ale to zavrhli protože elvenar je příliš sluníčkový na tak temnou věc.
A přitom nechávám každý týden zemřít v turnaji statisíce vojáků a ani jim nedám najíst.
Jsem netušil co jsem za gaunera.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Ale ti vojáci se přeci nepočítají:) (a ti orkové na výkup(do otroctví) a zamíchaní v maltě na vylepšení budov taky ne).
Ale moji obyvatelé jsou zvyklí - já mám v avataru draka a ten už toho sežral... Naposledy kupu obchodníků z Unuru (těch, co nestihli uletět).
Poslední úkol mi přistál prodej+postav lodě. Samozřejmě nesplním, když jsem už všechny lodě zboural i s portálem. A znovu je kvůli úkolu stavět nebudu ani náhodou.
 

voyager-1

Velmistr písma
no schází tam ten dobrý pocit, jak píšeš, že mám splněný úkoly. Ale dělat dalších 20k klíčů a perly, nad tím hodně váhám a asi se poprvý na úkoly vykašlu.
 

GorGlin

Veterán
Mě by to děsně štvalo a vím to o sobě tak jsem podle toho plánoval.
Samo že to nebylo bez obětí.
Tu kulturou jsem postavit chtěl, ale úkol na to přišel v naprosto nesmyslný okamžik. Tři sběratelské lodě jsem boural a dvě hned zase postavil. Ale byli tam i věci které bych udělal i sam. Veskera vojenská produkce šla nahoru hned jak to šlo.
Možná by nebylo od věci, když by autor úkolů uvedl jak si představuje průchod kapitolou
 

Deleted User - 513035

Guest
Ja som ukončil rasu a s ňou aj všetky úlohy, tie búracie mi presne zapadli do doby kedy som ich menil za perlolodky. Momentálne si užívam už kľud a tie dlhé časy na vylepšenia mi vyhovujú aspoň je čas nazbierať manu alebo citiaci tovar, tiez som rad, ze mam späť zbrojnice lebo som klesol s orkami k hranici 2M a tak je čas opäť si vytvárať rezervu...
 

GorGlin

Veterán
Já to vidím na řekněme pár týdnů stále spotřeby.
Jsem moc rád za každý div s manou spojeny. Od bludiště po maják.
 
Nahoru