• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Obchodníci z Unuru

Banderoi

Znalec fóra
Proč se budovy s každou novou rasou zvětšují? Myslím si ,že když hraji dlouho tak bych měl mít výhody a to je třeba, že budou menší.Do 17.-té kapitoly se hráč nedostane za 14 dní. Odměny v událostech taky nejsou žádná sláva a tak si říkám, že by si to každý vývojář měl nejprve zkusit zahrát.Pak by jim to šlo možná lépe! Chápu že priorita je z hráčů vymlátit prachy,ale ten balíček dobrodruha to je fakt výsměch.To si snad nekoupil ani ANCARY.
 

GorGlin

Veterán
Budovy se zvětšují, ale roste i jejich produkce na pole.
Takže z původních deseti manufaktur mám jen šest.
Což považuji za výhodu, protože nahodit město zabere mnohem méně času.
 

karhol

Znalec fóra
Konečně jsem se i já dostal na konec.. Ale že to trvalo...Už čekám jen na manu, ale ta se díky dvěma vánočním stromům doplňuje rychle..
 

Lovec Krys

Legenda
2 vánoční stromy mám taky. A k tomu 15 vajec na manu, už vylepšuji měsíc a ještě pár týdnů vylepšovat budu. Takže zase tak rychle to nejde (pokud člověk nemá těch manufaktur málo).
 

voyager-1

Velmistr písma
dva stromy, fontánu, sovu ze setu, přidal jsem 4 jezírka, plno manovců a další ale nemám bludiště tak navyšuju jeden level po třech dnech a potřebuju nasadit 28 levelů. No urychlil bych to snadno kdybych ještě jednou použil pár stovek fialových kouzel.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Já toho mám méně, ale zase s bludištěm, tak zvedám taky jedlou za tři dny.
Celkově potřebuju jen 24 lvl a to do příští rasy stihnu, takže pohoda
 

karhol

Znalec fóra
Já už něco vylepšil během rasy, takže mi ve městě zbývá udělat jen 14lvl, ale k tomu ještě hlavní sídlo na 39.
Navíc ještě jednu manufakturu (4lvl), kterou mám v inventáři a mezi kapitolama ji připravuju do vzdálené budoucnosti na surovinu T9 (stejně jako už mám v inventáři na max. T7 a T8)..
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Jako ta mana je darda....za 1.manufakturu z lv27 na 31 to spolkne 4,6milionu many + 3,4milionu za Hl,.Sídlo, kde u mě to dělá cca 45milionu Many.
Ale asi mě to vadit nebude, alespoň je co dělat, v pokapitolovém čase, a to celkem bez námahy :)
 

Ludi

Veterán
Výzkum končím během dneška, něco už mám vylepšeného, takže v klídku a pohodě ;). Těším se, až si dám, alespoň na čas, město do pořádku.
 

GorGlin

Veterán
To je věc která mě v rase žene nejvic dopředu.
Ten pocit klidu a pohody v přestavěném městě.
Jen nahození města zabere čtvrtinu času.
 

Lovec Krys

Legenda
@BiggJOEcz Dneska jsem si dělal malý přehled (cena many sídla, produkce many hybridů (Žhavé jezírko a Pila)) a vyšlo mi z toho, že mezi kapitolami 9 a 14 rostla cena hl. sídla o 40-45% za kapitolu a produkce many z hybridů o 30-34% za kapitolu.
Mezi kapitolami 14 a 17 (a to i přes malý pokles ceny hl. sídla v kap. 15) vzrostla cena hl. sídla na dvojnásobek, zatímco produkce many o 22-24%.
A pak nemáme vývojářům nadávat, když musíme pracovat s takovým nepoměrem růstu nákladů a výroby.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Lovec Krys Díky za přehled.
Bohužel tyto herní brzdy asi už budou součástí herního (pomalejšího) vývoje oproti rychlosti dohrání kapitoly.
A v této době se nad tím dá asi přivřít oči, byť se mě to takto nelíbí...
Dříve se často lidi dožadovaly nové kapitoly, že nemají co dělat a teď paradoxně je drtivá většina end game hráčů rádo za tu "chvíli" pauzy na reorganizaci města a minihry.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Třeba jsem to přehlédl, ale mám možná , a to přiznávám, STUPIDNÍ otázku. Dá se unurium získat ještě jinde než v Akademii? P.S.: Teprve jsem u hlavních lodí.
 

voyager-1

Velmistr písma
To není stupidní otázka, myslíš tržiště, ne akademii, zatím ne, v poslední kapitole bude div který něco dá a momentálně můžeš získat trochu v eventu když si koupíš bonusový odměny.
 

Boobika

Pokročilý žák
Unurium se da ziskat i z postaviltelne kulturni budovy - Muzem unuru (nejen za diamanty) a na zaver z divu za sbirani eventovych surovin kolem mesta a z kazde truhly otevrene uvnitr veze
 
Nahoru