• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší rozvinutelnou budovu

Elvinka12

Učedník
skvely napad na soutez, mnohokrat uz jsem tu cetla ze ta ci ona budova za to nestoji a ted ma kazdy sanci si vymyslet jaka ta budova by za to stala, taky bych chtela neco vyplodit tak snad to zvladnu
 

Kvietko

Šéfkuchař
Díky moc za ocenění mého návrhu, hlavně děkuju všem, kteří mi dali hlas....ale chtěla bych se zeptat, je nějaká možnost, že by se naše návrhy nějakou formou realizovaly? nebo to skončí v propadlišti.... :oops: ;)
 

Elvinka12

Učedník
super diky no asi jsem ani puvodne moc necekala ze se umistim o to vice me to potesilo zabavna soutez diky za ni

a jak pise kvietko toto by me taky zajimalo vlastne ikdyz tema bylo nejlepsi budovu, ja jsem se i snazila aby mohla byt i realizovatelna a prijatelna pro inno a musim rict ze tam bylo opravdu vice zajimavych navrhu

ale taky musim rict ze na to kolik je kolikrat brblalu ze vylepsovane budovy za to nestoji tak se jich moc nenamahalo s vymyslenim neceho lepsiho ci zajimavejsiho
 
Nahoru