• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší příběh

DeletedUser2216

Guest
Děkuji že v hlasování šlo vybrat jen tři. Já osobně jsem to měl lehké vybrat ale věřím že pro většinu lidí jak to tak sleduji to vybírání bylo fakt náročné. Ono totiž není lehké vybrat mezi více příběhy co tak připomínají pána prstenů. Ale aspoň vím jak málo stačí při příští soutěži. Nechci aby to vypadalo že se zlobím protože já nemám hlas ... je mi to jedno ... ale doufám že někdo z mého hlasování zvítězí protože jen oni tři mají originální příběhy ale jak je vidět asi to je chyba. Cover Nazdulové když se mixnou s ufo a nejednou se hraje na city prostřednictvím dětí. Teď někdo prohlásí ale iDavis tam měl taky příběh o záchraně dcery ... to ano ale zase neudělal z toho navazující příběh E.T volat domů. Ve hře Elvenar jsem neviděl nikde nějak vyobrazené dítě. Pokud to někomu připadá že moc kritizuji tak jak pro koho. Můj výběr byl dle vnímání příběhů za nepodobnost s něčím co má spojitost s pánem prstenů a dále důležitou složkou je návaznost na hru. Ale tak i tá jakási rada starších nebyla špatná volba udělat si oko u vývojářů atd :D a za ten nápad to ocenuji v dobrém. Protože to má reálné základy ze hry. Bez vývoje dále nepostavíme další budovu a časem zjistíme že jí nepostavíme přesně dle naší vůle. Oni jsou fakt bohové co řídí hru a bez nich nemůžeme aktivovat výzkum dle strategických potřeb hráče ale jen podle jejich plánu.
 

Deleted User - 35985

Guest
Děkuji že v hlasování šlo vybrat jen tři. Já osobně jsem to měl lehké vybrat ale věřím že pro většinu lidí jak to tak sleduji to vybírání bylo fakt náročné. Ono totiž není lehké vybrat mezi více příběhy co tak připomínají pána prstenů. Ale aspoň vím jak málo stačí při příští soutěži. Nechci aby to vypadalo že se zlobím protože já nemám hlas ... je mi to jedno ... ale doufám že někdo z mého hlasování zvítězí protože jen oni tři mají originální příběhy ale jak je vidět asi to je chyba. Cover Nazdulové když se mixnou s ufo a nejednou se hraje na city prostřednictvím dětí. Teď někdo prohlásí ale iDavis tam měl taky příběh o záchraně dcery ... to ano ale zase neudělal z toho navazující příběh E.T volat domů. Ve hře Elvenar jsem neviděl nikde nějak vyobrazené dítě. Pokud to někomu připadá že moc kritizuji tak jak pro koho. Můj výběr byl dle vnímání příběhů za nepodobnost s něčím co má spojitost s pánem prstenů a dále důležitou složkou je návaznost na hru. Ale tak i tá jakási rada starších nebyla špatná volba udělat si oko u vývojářů atd :D a za ten nápad to ocenuji v dobrém. Protože to má reálné základy ze hry. Bez vývoje dále nepostavíme další budovu a časem zjistíme že jí nepostavíme přesně dle naší vůle. Oni jsou fakt bohové co řídí hru a bez nich nemůžeme aktivovat výzkum dle strategických potřeb hráče ale jen podle jejich plánu.

Nemohu zůstat stranou tohoto názoru. V mém příběhu jsem vycházel ze hry a vůbec ne z nějakých filmů. Psal jsem, jak k tomu došlo, že tu máme čaroděje a draci, jak bylo v zadání. Je to jedna z verzí. Hra se stále rozvíjí a je možné, že se o dracích mohlo uvažovat už dříve. V mém příběhu je jedna z možných minulostí a přítomností. Takže si vyprošuju porovnávání s filmy.
 

Lukula

Velmistr písma
Já zase nějak nechápu ten názor, že se hraje na city skrze děti. Co je špatného na tom, že jsou děti hlavní postavou příběhu? o_O
Navíc ti, co se zůčastnili nebo alespoň četli soutěžní příspěvky předchozí slohové soutěže si možná všimli, že v mém případě jsem dějově navázal na předchozí text. Jevilo se mi to jako originální a jedinečný nápad. Třeba se mi povede takto časem, napříč slohovými soutěžemi, dát dohromady krátkou povídku. ;) A rozhodně nemusí vyhrát, stačí, když se bude líbit a bude se dobře číst... :)
Mě osobně se tento typ soutěží líbí. Mám možnost popustit uzdu své fantazii, aniž bych byl příliš omezován zadáním a na malou chvíli si můžu vyzkoušet, jak těžké je být spisovatelem. A baví mě číst příběhy ostatních a porovnávat nápady a zpracování.
Takže díky moderátorům i za takovéto soutěže, kde nemusíme číst jen samé stížnosti a jiné negativně laděné příspěvky.;)
 

DeletedUser2070

Guest
Právě proto, že jsi navázal na svůj předchozí příběh jsi dostal můj hlas. Velmi se mi líbilo toto propojení ;) A Radagasta neřešte, asi zase vysadil prášky :D O mém příběhu zase napsal, že lezu vývojářům do zádele. Absolutně naše příběhy nepochopil, jako my nechápeme cokoliv co napíše on :p
 

DeletedUser2718

Guest
oho, já si taky vyprošuji srovnání s filmem :) Je to pouze moje fantazie :)
A navíc, Pána prstenu nějak zvlášť v oblibě nemám, takže tam si taky vyprošuji nějaké podobnosti.
a jestli to, že přiletí drak bereš jako ufo :D to jako fakt promiň, že draci většinou lítají :)))))))
 
Nahoru