• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze O nejlepší příběh

Iddun

Guest
Je tu nová soutěž, zúčastníte se jí? Nebo máte nějaký dotaz, na který nevidíte odpověď? Od toho tu máte diskuzi, ve které se na vše můžete optat :)

Jenom ještě jednou opakuji, pozor na zadání soutěže, nezapomínejte na důležitý bod - pokud ho nesplníte, můžete být ze soutěže vyloučeni:
  • Nové téma bude pojmenováno Vaší herní přezdívkou! (nikoliv název příběhu)
 

DeletedUser2216

Guest
Zdravím já bych k tomu přece jenom něco napsal. Tak co se Elfů týče tak ti už mají v jednotce čarodějnici a zotročeného draka pro obchod :D

Nejvtipnější je věta v pravidlech této hry :D že :
  • Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
To je super pravidlo, takže i když někdo bude mít dobrý příběh tak najednou aha najednou nebude jedno o čem příběh je, a v konečném důsledku se soutěž zruší protože skrblíci nechtějí vyplácet diamanty :D:D:D:p.

Ale tak když už tak i autoři příběhů mají právo kdykoliv upravit příběh ...

No každopádně tá soutěž je zajímavá už jen tím že se dají měnit pravidla takže stojí za to sledovat vývoj soutěže. Nakonec to nemusí být o příchodu čaroděje a draka ale o utajované schopnosti jednotek třeba.

PS: mimochodem v jednom tématu jsem si četl že přej na wiki existuje nějaký Elvenar příběh tak jsem tam šel a nic nenašel mimo základních informací o budovách atd ...
 

Iefyr

Guest
já bych řekl, že určitý body jsou samozřejmostí pro každou solidní soutěž... ať jde o nějakej elvenar příběh nebo milka blbosti ;) nepamatuju si ale, že by tady něco takovýho uplatnili... měnili téma, rušili to... :D
 

DeletedUser32

Guest
Nejvtipnější je věta v pravidlech této hry :D že :
  • Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.

K té výhradě o možné změně pravidel bych se pokusil o vysvětlení (jakožto bývalí hlavní moderátor DK fóra s tím mám bohaté zkušenosti), jde o to že člověka při vytváření podmínek soutěže nenapadnou všechny možné eventuality, občas se pak přihodí, že některý účastník najde mezeru v pravidlech a pokusí se jí zneužít a bez téhle možnosti by moderátoři neměli žádné páky jak případnému zneužití zabránit, s touhle podmínkou je tu možnost pravidla soutěže doplnit nebo upravit tak, aby byli podmínky pro všechny stejné.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Snažíme se, aby podmínky všech soutěží byli pro všechny stejné. Jsme jen lidé, i my můžeme při vytváření na něco pozapomenout. Proto ta podmínka.:) Nikdy se nestalo, že bychom soutěž zrušily nebo diamanty nevyplatily.;)
 

DeletedUser2216

Guest
Já bych poprosil o upřesnění celkového příběhu Elvenaru konkrétně by mě zajímal zdroj tzv. základ ze kterého se celá hra odvíjí. Čím víc nad tím přemýšlím tím víc mi připadá můj příběh jako blbost. V textu novinek se píše o nové rase draci a čarodějové ale chápu dobře že se ty dvě rasy přidají do výběru za koho chci hrát nebo právě matoucí dodatek že do vašich měst přibudnou draci a čarodějové? Já nevím protože jsem si zkusil hrát jak za Elfy tak za lidi a právě za lidi mi příjde hra mnohem těžší než Elfů. Lidé mají ze začátku těžší podmínky než Elfové.
Je ale fakt že Elvenar je fajn hra a nejlíp se hraje, zkoušel jsem Grepolis a připadá mi to moc přeplácané.

Já vím v tomto příspěvku přeskakuji od jednoho tématu na druhé omlouvám se. Jo a ještě jedna dost podstatná prosba ohledně toho že příběh může obsahovat maximálně 250 slov tak přidejte třeba o stovku víc ...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nejvtipnější je věta v pravidlech této hry :D že :
  • Elvenar tým si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla soutěže nebo celou soutěž zrušit.
To je super pravidlo, takže i když někdo bude mít dobrý příběh tak najednou aha najednou nebude jedno o čem příběh je, a v konečném důsledku se soutěž zruší protože skrblíci nechtějí vyplácet diamanty :D:D:D:p.
Jen si dovolím malou poznámku k těm skrblíkům. Česká verze Elvenaru funguje přibližně rok a půl - a za tu dobu jsme rozdali v soutěžích přes 40 tisíc diamantů. Takže zase takoví šetřílci nejsme. ;)
V textu novinek se píše o nové rase draci a čarodějové ale chápu dobře že se ty dvě rasy přidají do výběru za koho chci hrát nebo právě matoucí dodatek že do vašich měst přibudnou draci a čarodějové?
Jedná se pouze o novou spřátelenou rasu: https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Spřátelené_rasy
 

DeletedUser1171

Guest
Nemohu spát tak jsem vám tam příběh šoupnul a k těm změnám jednu bych navrhl každému zůčasněnému diamantík za snahu
 

DeletedUser2216

Guest
Dovolil jsem si příběh předělat a omlouvám se pokud překračuji počet slov. Ale tak zase moc toho není. Poprosím doufám nejen já o rozšíření počtu slov. A prohlašuji že aktuální podoba příběhu už se měnit nebude.
 

Iddun

Guest
Počet slov lze jednoduše zjistit ve wordu, je tam na to přímo udělaná funkce ;) Pro ty, kteří nechtějí počítat ručně :D A 250 slov je naprosto ideální délka, kterou musí každý soutěžící splnit. Toto je jedna z věcí, které se musí dodržovat :)
 

DeletedUser1198

Guest
Dobrý nápad. Draci i čarodějové jsou moc fajn, těším se na pěkné příběhy.
 

DeletedUser469

Guest
já se zapojím až bude nová soutěž.(moc se těším co bude za soutěž):):):):)
 

DeletedUser469

Guest
nevím jaký příběh napsat.dlouho jsem na forum nebyla
 

DeletedUser2216

Guest
Já myslím že když se oddělí zrno od příběhů které mi připomenou Pána prstenů a něco i E.T volat domů a můj pokus o vtip druhého příběhu který není soutěžní tak máme základ inspirovaný hrou elvenar a dle mého si za originalitu dle hry zasloužil diamanty každý z příběhů inspirované hrou.

osobně iDavis první místo zaslouženě.
 
Nahoru