• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Oživení akcí pro celé společenství

Vojtas007

Učedník
@Emhyr var Emreis II : Ta poslední myšlenka se mi líbí, bylo by to zajímavé, ale zase bych nechtěl od toho soupeření tolik upustit. Kdyby se to třeba střídalo po nějaké době, tak by to určitě na škodu nebylo a bylo by to zajímavější.
@hrac552 : Vyšší odměny by samozřejmě měli být. Více to i motivuje ty hráče. Top100 společenství, které dostávájí aspoň nějaké odměny je málo. Dla bych to všem co se zapojili. Je škoda, když nějaké slabší společenství maká jako blázen a skončí např. 120 a stejnak z toho nic nemají. Snaha je moc důležitá a měla by se aspoň nějakou maličkostí taky odměnit.
 

luterina

Veterán
Bohužel si myslím, že vyšší odměny v DS by namotivovaly akorát tak nenasytné multihráče, za každou cenu je získat a být opět ti co mají to, co jiní nemají, protože motivace hrát DS u spolků, co jsou poctivé a mají týmového ducha, už v nich dávno z podstaty toho týmového ducha je a tedy naplno DS hrají, ať už jsou odměny jaké jsou, tedy spíše bych viděla nějak změnit DS tak, aby bylo multihráčům uplatnit své páky znemožněno a jen těm poctivým spolkům férově mezi sebou soupeřit umožněno, potom by ty vyšší odměny do DS zařadit bylo i možné a tedy by to i smysl mělo.

Co se týká nových odznaků, myslím, že v tomto to nebyl krok špatným směrem, dalo se udělat lehce spoustu malých narychlo vystavěných měst s lány dílniček na Kováře a Farmáře, teď už to na Náramky s velkými manufakturami s děláním odznaků není tak snadné, nebo na Zbytky u kutila, ale pořád to podle mě není ono, protože i na to se města malá + velká připravit dají, multihráči to prostě, nám poctivcům v těch odměnách, svou nefér hrou kazí, snad se jednou v DS systému, ve kterém prostor pro multiúčty nebude, dočkáme a jednou jim odzvoní, sice nevím jak by se to dalo přesně udělat, ale věřím, že nějak to jít musí.
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
Myslím, že akcí je tak akorát, aby se v mezičase dalo pracovat na vlastním rozvoji městečka, což zastavěné město DS manuchama a dílnama moc neumožňuje a v eventu to leckdy také nejde. Další akce už bych nepřidávala. Skončí DSko, za pár dní začne event Fénixe, skončí event, nejspíš bude DSko. A pořád je na co se těšit, ale třeba je to tím, že hraji necelý rok, tak mě to ještě pořád baví.
Bojovat se dá hodně a vlastně pořád, i když neběží turnaj nebo věž, jde to v provinciích - a pokud je to málo náročné, tak zvolit ruční boj, to je pak něco. ;) A člověk se dostatečně vyřádí.
Kdysi jsem hrála Divoké kmeny, tehdy ještě svět 5 :D, hodně mě to bavilo, ale když už jsem si řídila budíka na očekávané nájezdy a vysílala vlastní vojsko, od 3 hod. ráno seděla u kompu a osobní život šel zcela stranou, protože ... bych přece mohla přijít o vesnice???
Tak jsem ráda za Elvenar, kde tohle není.

Co se DSka týče ... no, odměny za umístění opravdu nejsou nic moc ... ale pro ty, co artefakty z eventu nemají všechny, je to často jediná možnost, jak vylepšit svou budovu na maximum. Knihovnička a ruské kolo jsou také dobré budovy, mně osobně se líbí.
Nejspíš je to o náročnosti každého z nás. DS je prioritně týmová práce, kde lze dobře prověřit, jak spolu hráči ve spolku komunikují a jak jsou aktivní. Pokud odměny chceme, jdeme za nimi. I ti hráči, které DSko nebaví, mají možnost běžnou výrobou něco přihodit a odměny získat.
Proč chtít pořád něco víc, když si všichni uvědomujeme, že v této hře právě to nejvíc je dobře fungující společenství plné aktivních hráčů???
 

baumax

Učedník
@Reyahana jj divoké kmeny, travian a red dragon 2 vsávání ve tři hodiny ráno apod. věci, ale pak už člověk zestárne a nedává to tak jako dřív :D

Naštěsí DS je celkem pohoda, ale rád bych viděl řeba hromadné adávání odznaků za společenství, že by se odnak ukládaly do společné popelnice(teda pokladnice:D) a člověk bby nečekal na toho jednoho co má zrovna ty kováře
 

Lovec Krys

Legenda
Tak nevím jak to bylo v Divokých kmenech, ale v Travianu se dalo druhou vesnici přemístit do pustiny a další zakládat u ní a obětovat tu první.
Pak si každý rozmyslel, zda pošle útok na vesnici, která je od něj vzdálena 20 a více hodin a nebo bude raději farmit někoho kousek od něj.
Jak je to v Travu dnes netuším, už dost dlouho jsem jej nehrál.
 
travian jsem hrál na škole... .těch hodin. Nakonec jsme po roce hraní skončili těsně druzí, kdy náš div byl na levelu 99 a chybělo několik hodin k vítězství. Bohužel, konkurenční aliance byla o kousíček napře a nepodařilo se nám je dost pobořit. Už je to snad 12 let a pořád si to pamatuju :)
 

karhol

Znalec fóra
Já hrál divoké kmeny - svět 6 - měl jsem to štěstí, že jsem byl ve vítězné alianci. Pak jsem zkusil ještě nějaký svět, ale to už nebylo ono.To bylo hodin u PC a těch nočních vstávání, ale to sem nepatří..
Jsem rád, že se zde nemusím bát o své městečko, je to poklidná hra, kde se nic mi nic nestane, ani v případě, že nebudu moct nějakou dobu hrát. Doufám, že to tak zůstane.
 
pravda, že za ty (3?) roky hraní elvenaru, jsem v noci vstával jen jednou a bylo to spíš v začátcích. To ještě nebyla k dispozici halda urychlovačů a jiných berliček, které se časem ve hře objevily.
Nicméně to neznamená, že by to nebyl časožrout a věc náročná na dobrý timing :)
 

Melindra

Učedník
Co by mohlo být dobré, kdyby treba posledních 10 min DS mohli všichni hráči do víru naházet své odznaky. Třeba 5 bodu za odznak. Aby práce kterou jsme do toho vložili nebyla na nic.
 
Nahoru