• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Oživení akcí pro celé společenství

Vojtas007

Učedník
Zdravím všechny !
Elvenar hraju již 2. rokem a se spoluhráčem ze společenství jsme si říkali, že by nebylo na škodu, kdyby zakladatelé Elvenaru oživili akce pro celé společenství. Cením si, že si dávají práci s eventy a jinými akcemi, ale přáli by jsme si, aby se Elvenar oživil jinými akcemi. Napadlo mě třeba, že by byla soutěž mězi společenstvími na systému pavouka. Bojovalo by se, ne proti sobě, ale proti podobně silnému společenství, a kdo by nasbíral více bodů, taky by postoupil dál. A taky by se pokračovalo i v dalším kole. Napadá vás ještě něco ?
 

Hoonzicek001

Kolemjdoucí
No nějaké oživení hry bych klidně bral. Věž, turnaje se stávají monotónními, některé hráče by to mohlo omrzet. Vývojáře ale oceňuji za eventy. Akce, které mě ale zklamala, je DS. Hráč se se společenstvím týden dře a získá velmi malé odměny. Myslím, že s tím by vývojáři mohli něco udělat.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Elvenar hraju - a i mnoho dalších členů v našem společenství - právě proto, že to NENÍ hra, kde by se bojovalo navzájem. Dokonce jde vše řešit i zcela bez boje a po zlevnění výkupu turnajů někdy pro pohodlnost a málo času i já zvolím tuhle variantu. Jákékoliv "oživení" hry souboji mezi hráči by pro mne znamenalo, že hru bych okamžitě ukončil.
 

forthefirst

Učedník
@OldMaGorr - tak, tak, myslím, že ti soutěživci se mohou vyřádit v boji o první příčky v turnajích či žebříčku nebo v rychlosti, jakou projedou poslední kapitolu. Já rozhodně nechci s nikým bojovat;)
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Navíc jestli se pamatuji tak se už dřív vyjádřili, že tuto funkci nehodlají zavádět. Myslím tím PVP boje jakoukoliv formu.
 

OldMaGorr

Mistr slova
@forthefirst - ono i takové soutěže jsou v play2win hře, kde jsou možné výhody přes mikroplatby více-méně směšné. Ale proč ne, INNO by na tom rozhodně netratilo.
 

Melindra

Učedník
Taky bych ocenila vylepšení DS spis na odměnách ale my ho hrajeme i tak. A nějaký společný projekt jak je psáno výše by bylo moc zajímavé, treba i neco dlouhodobého. Co by se mi ale nelíbilo tak ty boje proti sobě na to jsou jiné hry.
 

Vojtas007

Učedník
Ale jako boje proti sobě jsem nemyslel, myslel jsem že by bojoval každý za sebe proti počítačovému nepříteli. A kdo by nasbíral více bodů, ten by postupoval do dalšího kola.
 

Ladonka

Učedník
Akce je v Elvenaru si myslím dost. Uvítala bych výraznou změnu DS. Už tu byly i zajímavé nápady, jak DS vylepšit, změnit. Snad je jednou vezmou v potaz. DS, které je založené na spolupráci, je velmi dobrý nápad. Provedení i přes volání po inovaci už je na tom hůř. Zavedení nové mapy na tom moc nezmění. Je to škoda...
 

hrac552

Znalec fóra
Často hráči píší, že odměny v DS je nemotivují, aby se DS zúčastnili. Stačilo by dát do odměn něco extra a nápadů tady zaznělo v různých souvislostech hodně ( např. budovu, která by expandovala plochu pro osadníky a třeba jen na 100 dní - což je většinou dostatečná doba na postup o jednu rasu).
 

Mescal

Znalec fóra
Odměny z DS přímo navázané na Společenství jako takové, tedy ne hráče ze společenství jsem tady již před nějakou dobou navrhoval, ale zcela bez bez odezvy.

Tenkrát jsem to mínil tak, že společenství by vyhrálo nějakou odměnu a všichni hráči společenství by odměnu mohli bez omezení využívat, ale jen po dobu, kdy budou členy společenství.
Když člen odejde nebo je vyhozen ztrácí nárok na tuto odměnu.
Zrovna tak když nový hráč přijde do společenství, může vyhranou odměnu využívat.
Tedy odměna není navázána na to, jestli hráč byl / nebyl ve společenství, když tuto odměnu společenství zrovna získalo, ale naopak odměna je navázana na aktuální členství ve společenství.
 
@Mescal bez urážky, ale to je hloupý nápad. To by před každým DS spolek vyházel půlku hráčů, nabral dovnitř odznakové farmy. Po DS by je zase vyházel a všichni by využívali získané odměny... (už i tak to někteří dělají a tebou navrhovaný systém odměn by tuhle praxi jen posílil).

CO píšu platí za předpokladu, že by lepší odměny měly první spolky v pořadí. Pokud by na ty společné odměny mohli dosáhnout všichni, pak by to zase ztratilo tu chtěnou motivační funkci...

Nicméně můj návrh na překopání DS už tu byl. Ale mám i další nápady. Třeba, že by DS nebylo o soupeření spolků, ale o jejich spolupráci. A šlo by o to, jestli všechna společenství spolu dokáží splnit nějaký globální cíl nebo ne...
 

Mescal

Znalec fóra
@Emhyr var Emreis II : asi se na to dívám jinak, funguji ve společenství, které je celkem konzistentní, tedy nepozoruji, že by se před DS polovina členů vyházela a po DS se zase vrátila
... ale samozřejmě to může jinde takto být, nevím
 
Nahoru