• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Nový set ve věži

Chci nový set ve věži, který by dával 1 činidlo denně a surky dle bonusu?

  • ano

  • ne

  • je mi to jedno


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

Ludi

Veterán
Ahoj, když už nám set knihovny z věže dali do Akademie a v budoucnu ho hráč bude mít možnost získat jen 1x, chtělo by to nový podobný set, který by dával 1 činidlo denně a k tomu různé surky podle bonusu hráče, případně semínka atd. Získávat ve věži stále artefakty, o které hodně lidí ani nestojí, je cesta zpět. Například Ohnivák, jako mimořádně cenná budova, měl smysl, ale ostatní artefakty pokládám za zbytečné. Ještě tak staré medvědy, ty by si kdekdo rád postavil. Každopádně nový set, který by dával činidlo, bych uvítala.
 

Mescal

Znalec fóra
Knihovnu mám hlavně na manu, byť samozřejmě spojovací činidlo také není k zahození.
Osobně bych byl rád, kdyby se vrátil manovec a blahovičník to jsou budovy 1x1 s celkem dobrým výkonem many, když stojí společně (jako budovy navíc) s ostatními budovami setu.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Hlasuju pro ano, i když je mi jasné, že odstranění budov na činidla z věže byla součást úmyslu (a tedy, že žádný nový set ve věži nedostaneme)
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys - ať už je to jak chce, je na místě dát najevo, že o to máme zájem. Už se párkrát stalo, že některé návrhy byly beznadějné a po čase se najednou vyplnily.
 

prchlik

Znalec fóra
Osobně bych uvítal, kdyby šel z věže dostat nějaký jiný set, např Sněžné sovy. Myslím si, že i zde by šlo udělat mechanismus jako je v AK, aby to hráč mohl dostat jenom jednou.
 

Reyahana

Učedník
Nápad dobrý, ale nevím, jestli se ujme, když převážně eventové budovy jsou zaměřené na zboží.
... možná spíš by naopak v eventové budově mohlo být místo 3 VB zabudováno 1 krmení nebo 1 činidlo za 24 hodin.
 

Ludi

Veterán
Navrhla jsem jsem, aby nový set dával činidlo a surky, ale to myslím jako širší pojem. Počítám do toho suroviny všeho druhu, i živoucí, manu, semínka atd. Prostě něco podobného, jako byla Knihovna, ale surky podle bonusu hráče a ne pevná dávka např. svitků, která výrazně pokřivila trh a poškodila svitkaře. Velká výhoda setu byla právě v tom, že se dalo postavit více kusů a tím sklízet několik elixírů denně. Zatím většina z nás set máme, ale časem bude zastaralý a ne každý má mraky KR.
 

luterina

Veterán
Já bych klidně brala, když by tu Měsíční knihovnu jednou za rok zařadili do odměn do Věže, aby se daly získat další a na novější kapitoly a klidně i jako nové, jiné budovy.
 

Ludi

Veterán
@luterina v podstatě by to byla taky možnost, ale když už set dali pryč z Akademie, bylo by fajn, aby udělali nový, lepší. Prostě elixír a surky podle bonusu a tím by se za čas zase pomohlo svitkařům, protože hráči věže by časem vyměnili set za nový. Kdo má bonus na svitky, tak je na tom daleko hůř než ostatní, protože jeho nabídky nikdo nebere, spoustu lidí má svitky právě ze setu knihovny. Vím své, mám na CZ1 bonus na svitky. Vyřešila jsem to alternativou divu Čmeláka a kupuju u Obchodníka. Ale to pro spoustu lidí není ideální řešení.
 
v podstatě by ani nemuseli dělat nový set. Stačilo by upravit parametry budov, byť by některé podle názvu tak úplně třeba nedávaly smysl, ale co už. Ani by se nemusely měnit parametry už postavených budov, ale pokud by je někdo chtěl vylepšit pomocí KR, tak ten nový level by už odpovídal změně...
 

DeletedUser6138

Guest
Ono by stačilo měsíční knihovnu zaměřit na danou posílenou výrobu hráčů T2(křišťál,svitky,hedvábí).Tím by se vyhlo předávkováním trhu svitkama ,což už je nenunosne.Hra by měla nabízet balans a ne znevýhodnění hráče ;)Je pochopitelné ze hra se vyvíjí ale není dobré skupinu hráčů zvyhodnit a druhou odstavit stranou :) Hezkou hru @Alex
 
Nahoru