• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Nová rasa - Víly

Ethariel

Guest
Ahoj

Nedávno jsem postřehl jedno postesknutí tak neestetickými budovami trpaslíků. Konkrétněji tady https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/trpaslíci.906/#post-18598 . Nedalo mi to, než přemýšlet co kdyby, měli elfové, vlastní bonusovou rasu, odlišnou od lidí. Trpasličí budovy jsou tak rustikální, tak průmyslové a vůbec mi nesedí k tak elegantní rase jakou jsou elfové. Mnohem víc sedí lidem. Navíc všichni víme že elfové a trpaslíci spolu jen velice těžko vycházejí (viz. Pán Prstenů) Dokonce i na vysokých úrovních si elfí budovy zachovávají jistý šmrnc. Trpaslíci si jen nastavěj svoje koleje a kutaj pod městem. Co když se jednou chudáci elfové propadnou?
Pro to a pro nic jiné tedy navrhuji implementaci nové rasy : Víly.
Místo trpasličí síně, strom života.
Místo kolejí, voda s lekníny.
Místo slévárny, manufaktura na mythril (neboli žárocel :) ).
Místo kamenolomu, pěstírna plodin.
Stejně tak předělání technologií na vílý styl, jako kasárny, manufaktury, hlavní budova ve vílým stylu.
Já vím že toho možná žádám moc, ale když jsem poprvé najel na silnější elfí hráče a uviděl tam trpasličí stavby, bylo to jako pěst na oko.
 

DeletedUser34

Guest
no tento nápad aninetušiš ale najblisie rozsirenie stromu vyskumubudu presne víli mozes to zhlednut v decembrovom ino tv takze prírodne veci sa nam vratia :)) vili a carodejnice
 

Atira

Pokročilý žák
Pokud se nemýlím, tak něčeho takového by ses mohl dočkat v příští větvi výzkumu, každopádně já bych celkově byla za to, aby ostatní rasy byly jen vedlejší nadstavbou a hráč by si tak mohl svobodně vybrat, zda si je chce do města cpát, nebo ne. Nelíbí se mi to, že pokud minimálně část jejich budov nepostavíme, tak se nemáme ve hře jak posunout kupředu, protože další výzkum je závislý na jejich stavbě.

no tento nápad aninetušiš ale najblisie rozsirenie stromu vyskumubudu
Koukám, že jsi mě předběhl...:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ethariel

Guest
Máš pravdu protokole, nevěděl jsem o tom. Ale to bude až po trpaslících ne? Já doufal že elfové budou mít odlišnou větev vývoje nežli lidé. Takhle to vypadá jakoby elfové byli jen krásnější, moudřejší, zdravější a celkově dokonalejší verze lidí. Ale každý správný elfic a elfina ví, že tomu tak není. Jsme víc :)
 

DeletedUser34

Guest
no neverim vo vedlajsiu vetvu nakolko to bude len pokracovanie vyskumu ako takeho take po vilach knam pridu dalsie rasi a bojim sa dna ked pridu nekromankery alebo pekelne bytosti :) ale ktovie mozno sa to bude uberat uplne inou cestou nakolko jednotky na vilepsenie je este dost carodejnice , stromy, lukostrelci :)
 

DeletedUser467

Guest
Doporučuji si pročíst téma spřátelené rasy na wiki. Spřátelené rasy jsou zasazeny do příběhu a z toho, co se tam o nich píše chápu, že se teď rozšiřování výzkumu bude ubírat touto cestou, tj. s novou větví ve výzkumu přijde i nová spřátelená rasa. Nevyhneme se jim tedy. Jinak bylo by asi náročné pro lidi a elfy vyvíjet odlišnou rasu a už vidím to remcání, proč ti mají takovou rasu a my ne, kdybych věděl, že ti budou mít lepší spřátelené rasy, tak sem nezačínal s tímto, atd. :) No jsem zvědavá, jaké nové spřátelené rasy oživí a jak to bude vypadat :) Trpajzlíci se mi taky v mém elfím městečku nelíbí a souhlasím, že se tam vůbec nehodí. Ale myslím, že ty víly zase budou jak pěst na oko u lidí :D
 

Ethariel

Guest
No co se týče remcání. Technologicky bych je zachoval jen změnil popisky a vzhled technologií/budov. Jelikož jsem ale už zhlédl Innogames TV, tak je tohle téma zbytečné :( Fakt je to škoda. Budu určitě hrát, ale nevím nakolik mě to bude bavit, až si budu hyzdit město :(
 

Deleted User - 42211

Guest
Mně se ten nápad líbí, když už jsme rozděleni na lidi a elfy, tak bychom měli mít i spřátelené rasy rozdílné. Příběh přece může být stále stejný, mít stejný vývoj, jen půjde o změnu budov :D Teď to nevýjde už, ale do budoucna by se to mohlo začít praktikovat
 

DeletedUser34

Guest
rozdielny viskum rozdielne spriatelene rasi viete kolko toda prace vymislet to nakreslit implementovat do hry no to asi neprejde ono je to aj teras rôzne ale len trpaslicie divi a kulturne budovi su stejne ludske a elfie domceky su rozdielne n a este zelezna bana je stejna tam sa mohli trocha vyblaznit ale mne sa trpaslicie budovi pacia najme krčma ta je uplne najkrajsia troška menej úcena ale krasna :)ň)
 

Ethariel

Guest
Kdo mluví o rozdílném výzkumu? Stejný výzkum lol, ale ve vílým stylu. Je to jen otázka přemalování budov a ikonek ve výzkumu.
A vím že to neprojde jelikož jsem už viděl prosincový innogames TV...
 

DeletedUser34

Guest
inak by mohli pokracovat v štile za mensiu budovu viac muziiky ako spravili z obytno budovou :)))
 

Darkness2613

Guest
Ahoj všem, kteří tento příspěvek přelouskají ;).
V našem společenství máme jednoho šikovného 8letého spoluhráče, který přišel s novým nápadem a požádal nás, zda bychom tento nápad nesdíleli na fóru hry. Kdyby mi tento návrh poslal v době elfů nebo čarodějů, tak bych o něm asi nepřemýšlela, ale v době kdy hrajeme za rasu křížence kozla s čertem a pěstujeme mrkev a jablka, si myslím, že není úplně od věci a je neskutečně roztomilý :rolleyes:.
Navrhuje MYŠKY :), které by měly manufaktury na sýry a shromaždiště, kde by se myšky množily za pomoci sýrů :). Já k tomu přidávám, že pokud by to byl svět pod našimi hobitími farmami, tak to není úplně špatný nápad. Kdo ví, co se děje pod vašimi obilnými poli ne? ;)
 
Nahoru