• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Trpaslíci

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
//Frigg
Přesunuto z diskuze v sekci Návrhy a nápady...

Newt:
Dál bych si jen chtěla postesknout, jak těžce jsem byla zklamaná rusáky-trpaslíky, kteří přijedou a mé krásné Elfí město zdevastují a transformují a převálcují na trpasličí. Původně jsem myslela, že budou koexistovat, v tomto případě až dojde na lámání chleba, přestanu hrát. Možná si udělám nový účet, ale město si zničit nenechám.

Odpověď Ódin:
Trpaslíky si do města přivést vůbec nemusíš, akorát nevyužiješ jejich výhody. A neřekl bych, že by Ti zdevastovali město. Proč jim neudělat je čtvrť, stejně tolik budov nemají. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Dál bych si jen chtěla postesknout, jak těžce jsem byla zklamaná rusáky-trpaslíky, kteří přijedou a mé krásné Elfí město zdevastují a transformují a převálcují na trpasličí. Původně jsem myslela, že budou koexistovat, v tomto případě až dojde na lámání chleba, přestanu hrát. Možná si udělám nový účet, ale město si zničit nenechám.

Výzkum by se měl v příštím roce rozšiřovat o další kapitolu :) Mohlo by to být zase ve stylu nové rasy, která vypadá mnohem lépe jak ti ošklivý trpaslíci, ale jen naznačovali, takže těžko říct :) Každopádně doufám, že s příchodem nové kapitoly budu moc ty trpajzlíky přeskákat a nebudu muset mít ty nepěkné budovy v trpasličím stylu :D Více ve videu, od 0:58.

Btw jsem ráda, že nejsem jediná komu se nelíbí, už jsem si začala připadat jako exot když to všichni v klanu opěvovali :D

 

DeletedUser312

Guest
jsem ráda, že nejsem jediná komu se nelíbí, už jsem si začala připadat jako exot

neboj nejseš sama :-D je nás docela dost.... ale tomu že to nebudeš muset stavět tak tomu nevěř.... i když dají další výzkum tak na 100% ty domky budou v ůkolech a a taky je budeš potřebovat na placení za výzkum a na stavbu další domků z toho novýho výzkumu....
 

Eragon92

Znalec fóra
Už teď je jasné, že to vyzkoumat budeš muset :), stačí se podívat do větve. Bez mědi a žuly se pak ve výzkumu nehneš a pochybuji, že to předělají...
A k tomu co se chystá - Už se těším jaké chyby se zase objeví :D :)
 

DeletedUser467

Guest
Nikde jsem netvrdila, že to nebudu muset zkoumat, jen blázen by něco takového mohl tvrdit, všichni víme, že je potřeba vyzkoumat i to, co vůbec nepotřebuješ, třeba zlepšování manufaktur, na které nemáš bonus :D Myslela jsem to tak, že doufám, že se to zase posune o lvl výš a budu tak moc přestavět budovy v trpasličím stylu (jako sídlo, kasárny, obytné budovy atd.) na nový styl, abych se na ně nemusela dlouho koukat :D Zbylej "bordel" (kamenolom, slévárnu, portál) šoupnu někam do rohu :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak to jsem tě špatně pochopil :D omlouvám se :rolleyes:

A pokud jde o ten vzhled tak souhlasím, z Elfů člověk přejde prakticky na Trpaslíky. Třeba ty manufaktury na železo s Elfy nemá už vůbec nic společné. Ale vylepšit je musím protože ho mám pořád málo :/. I když třeba kasárny za Trpaslíky se mi líbí víc než za Elfy :D
 

Frigg

Guest
Tak a mají vyhrazen nejen svůj koutek ve městech, ale i svoji diskuzi :) Vítejte v Krčmě u trpajzlíka :)
 

CherryFlower

Guest
Ještě toho trochu... krčmu jim rozhodně stavět nebudu, jen ať hezky makají na žule a mědi. Na to, že by měli být pracovití, se teda moc nepředřou ;) Vozí se po kolejích, procházejí po městě a s krumpáčkama jim to vůbec neodsejpá ;)
 

Deleted User - 35985

Guest
Ještě je nemám, ty pidižvýky, ale až je budu mít, tak je nenechám oddychnout. Budou makat i Basta s Fidlou.
 

Zharthuru

Mistr slova
V souvislosti se slíbenou básní bych se chtěl všech významných i bezvýznamných co se jim vybaví při slově trpaslíci . U mne to je Tolkien .
 

Zharthuru

Mistr slova
děkuji za inspiraci zajímají mne ty nejvíce jedinečné a to i negativní myšlenky jen prosím žádné vulgarity ;)
 

papap

Mistr slova
Když je tu řeč o trpaslíkách,snad nebude vadit zde můj příspěvek.Nechápu proč není ve skladech větší místo na měď.Teď mi stojí výzkum,kde potřebuji na hlavní trpasličí sídlo 75000 žuly a mám plný sklad mědí a továrny už dlouho stojí a ještě stát budou,než se vyrobí tolik žuly.A pak u dalších výzkumů,tam je ještě více žuly.Těch 3400 kousků je opravdu hodně málo.Toto se mi zdá jako dosti nepovedené...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Není problém v limitu skladu pro měď, ale v tom, že to máš špatně vybalancované ;) Uber sléváren na měď a přistav více kamenolomů na žulu, popř. jen přistav kamenolomy na žulu, pokud máš místo :)
 
Nahoru