• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nejneužitečnější prastarý div - anketa

Jaký je nejneužitečnější prastarý div?


  • Celkový počet hlasujících
    27

GorGlin

Veterán
V poslední kapitole vyhlašují největšími hrdiny svého města, divy spojené s produkcí semene, many a rasy.
Jsem neskutečně rád za produkci i snížený rozpad.
 

Reyahana

Učedník
Ahoj, právě jsem vstoupila do lesních elfů, ještě pár run a bude možnost postavit Svatyni houbiček chytrosti. Mám Trpasličí val. Turnaje hraji pravidelně, celkem průměrně a poslední dobou se omezuji na 15 provincií a dost. Vzhledem k velikosti valu a přísunu z něho (lvl 5) - 257 šermířek a zvětšením oddílu o 257 oddílu uvažuji o jeho zbourání a postavení jen těch houbiček, které se zdají být lepší už na lvl 1.
Ve spolku jsme to probírali a zdá se ve finále val lepší, prý nejlépe postavit obojí :cool:.. ale nechce se mi tolik plýtvat místem. Navíc mám své favority propast, sídlo, klášter a věže, pak velice toužím po dračím opatství a elv. obchodním centru, které bych chtěla vylevelovat co nejvíce. Můžete mi, prosím, říct svůj názor a poznatek z vyšších kapitol? Zbourat val na lvl 5 a postavit houbičky nebo jen val a nestavět houbičky? atd... děkuji za reakci.
 

Prealiena

Velmistr písma
Osobně preferuji obojí. Máš to pojištěné z obou stran, vylepšení oddílu i zbrojnic. A jednotek navíc není nikdy dost, rychle si na to zvykneš.
 

GorGlin

Veterán
Co nebudeš mít ti bude chybět.
Oboje zvedá oddíl na výcvik, takže hlavní rozdíl je v jednotkách a když bych opravdu musel volit, tak luky jsou lepší.
 

Reyahana

Učedník
Děkuji za reakci, já mám ještě po starém způsobu nevyzkoumaná ta nepovinná rozšíření oddílu, tak ten rozsah výcviku mám celkově docela malý. Nechce se mi zaplňovat městečko přílišným množstvím divů... tak ještě popřemýšlím.
 

GorGlin

Veterán
S divy je to těžké, byly doby, kdy se dalo soustředit se na ekonomické divy a střety vykupovat.
Ikdyž u některých je to namíchané.
Zmého pohledu to ukončila věž
klikat celou věž přes tu typovačku mi připadá nemožné, ale to je můj problém
 

Hexik

Znalec fóra
ty jo dnes jsem musela zaskrtat vsechny moznosti tech divu je totiz vicero ale je pravda ze i tak kazdy z nich je nejak vyuzitelny znam hrace co si chvali knihovnu protoze ma takovou spotrebu nastroju ze mu ani veze prosperity na 30 nestaci a pry hlubina je na nic u velvyslanectvi si nejsem jista jestli je to vubec i situacni div coz mozna nekdy truny si rikam az nebudu mit kam davat knizky
obecne vzdy si vybiram div ktery budu stavet dle toho jestli vyuziju vsechny jeho bonusy

a kdybych mela nejaky vybrat no
-knihovna neni tak spatna ale predstava ze tam dam "milion" knizek a pak cekam az mi dene par da ...
-hlubina ten efekt s relikviema casem ztraci na vyznamu donedavna jsem mela na 6 a vyuzivala trebas jako pomucku na ukoly relikvii 1deni sber taky neni moc sikovny
-velvyslanectvi vlastne jakakoli odmena za pruzkum se casem nevyplaci jak se prodluzuje cas pruzkumu a ulomky no ty prece ziskam v turnaji nebo si vyrobim zrovna tento div by si snad i zaslouzil nejakou zmenu aby byl aspon situacne vyuzitelny
-truny moje domenka je ze kdyz mate ranec vylepsenych divu muze byt dobry ale netusim jak moc mit divy 300+ a pak snad ze se muze stavet na druhou stranu co druhy bonus body do zebricku to je vazne asi jen pro nejake topky

to ze je to stare tema urcite vsichni prehlednou protoze je stale aktualni
 

12alfa

Pokročilý žák
Na to, jak je to staré téma, je překvapující, jak málo je hlasujících... :-D
Enar - rozměr + prodlužuící se čas... mě nezaujal a Trůny jsou snad vtip. :)). Zajímavější téma by pro mě bylo top div z hlediska pokroku ve hře. :)
 
Nahoru