• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba nejde hrát na mobilních zařízeních...

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1104
  • Vytvořeno

DeletedUser1104

Guest
Dobrý den, nelze mi načíst hru ani na tabletu s Androidem, ale ani na laptopu s Win. Má někdo podobný problém? Hlásí mi to interní chybu. Začalo to po té nejnovější aktualizaci hry... Klea:(
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @kleopatracz,

on je hlavně problém v tom, že na Android žádná appka Elvenar není. Musíš si stáhnout nějakou appku s podporou flashplayeru (mezi hráči je velmi oblíben Puffin). Co se týče laptopu, tam bych zkusil promazat soubory Cache a Cookies.
 

DeletedUser1104

Guest
no ten jsem právě měla, ale po té poslední aktualizaci hry mi to píše, že se oběvila interní chyba a nenačte se hra... Zkoušela jsem přeinstalovat Puffina i Android a nic nepomáhá...:(

//Špatně použitá citace. Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Bohužel s tím nemám vlastní zkušenost. Zkus mrknout na fóru, jestli není nějaké další doporučení na jinou appku, nebo Ti třebas někdo poradí, ale rozhodně to není chybou hry, nýbrž appky.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Právě jsem se zkusil dostat přes puffina z mobilu do hry a v pohodě :) Žádný problém. Zkus snížit kvalitu flashe, případně pokud nestahuješ aktualizace automaticky, tak stáhnout. Pak už jen odinstalovat a zkusit znovu nainstalovat. Nic jiného než tohle mě nenapadá. Samozřejmě taky promazat cache a cookies v puffinovi - to je taková rutina při potížích na čemkoliv.
 

DeletedUser1104

Guest
děkuji všem za snahu, udělala jsem všechno co jste radili a pořád nefunguje...:(

//Špatně použitá citace. Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak to je škoda. Zkus stáhnout nějaký jiný prohlížeč na mobil/tablet, který podporuje flash. Co znám tak to jsou třeba doplhin a flashfox. Nevím jak fungují, nevím jestli jdou plynule - nezkoušel jsem je. Každopádně flash podporují, takže jako alternativa by to mohlo být.... Zkus a uvidíš :)
 

DeletedUser1104

Guest
Andílku, já stáhla postupně všechny prohlížeče, aktualizovala i Android, vymazala všechno, co jsem kde našla.. stejně to pořád píše, že došlo k interní chybě a mám to vyzkoušet později, a to od minulé středy.. už si začínám myslet, že tu hru nemám hrát... o_O

//Špatně použitá citace. Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak to pomoc asi není v mé moci :D To mě už nenapadá nic co ještě zkusit. Snad jen pokud budeš mít možnost tak jiné internetové připojení... Případně jiný mobil/tablet/PC z kterého si ve hře ještě nebyla.
 

Lukula

Velmistr písma
Potvrzuji, že hra v puffinovi funguje. Vyzkoušeno na tabletu Lenovo S8, verze androidu 5.0.1
 

DeletedUser306

Guest
Ahoj. A nevíte jestli neni v plánu officialní aplikace elvenar pro mobili a tablety s androidy jako je treba grepolis ?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj @Majstermajkl,

toto téma zde bylo již propíráno, viz ZDE. :)

a dovolím si citovat svého kolegu:
Bude mít hra v budoucnu mobilní verzi? Jako má FoE? Je nějaká šance na to být přívětivější vůči Windows Phone?
Elvenar byl právě spuštěn celosvětově v prohlížeči. Momentálně své úsilí směřujeme na úspěch této verze. Hodláme rychle a neustále přidávat nový obsah pro naše hráče, zatímco udržíme kvalitu a nízký počet chyb. Což zabírá v této době všechnu naši energii. Takže co se mobilních verzí týká, nemáme nic, co bychom v této chvíli mohli oznámit.

Zdroj
 
Nahoru