• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Nákup VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5188
  • Vytvořeno

DeletedUser341

Guest
První event byl Wonka, nebo Letní slunovrat (ten byl první "velký" event). Nejsem si jist, jestli byl ten rok už Halloween. Pokud ano, začínal jsem tím, pokud ne (což si myslím), tak jsem začínal "Sněhovou záplavou". Zrození fénixe přišlo jako další "velký event" po zimně - viz přehled "velkých" událostí na WiKi:
https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Přehled_hlavních_událostí

A... Svoje ceny za bod tu tedy raději ukazovat nebudu - ale s těmi tvými by sis neměl na nic stěžovat :D

Edit : Po kontrole - Gems tak daleko nesahají, ale oznámení tady na fóru říkaj, že první byl Letní slunovrat 2016, pak Wonka, pak Pán dýná (Halloween, tím jsem tedy začal), pak Sněhová záplava... To už je taak dávno :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Exi, mít to tam já, tak si pískám :D

@ramaloke já už si moc nevzpomínám co jsem všechno hrála, ale Wonkův cirkus ještě ve městě mám, tak ten jsem hrála, ale na Sněhovou záplavu už jsem tu nebyla...
 

luterina

Veterán
no, jak tak koukám na ten přehled hlavních událostí co jsi dal výše, @ramaloke, tak na tu sněhovou záplavu jsem tu ještě byla :) jestli tedy z ní je ten Lenivý sněhulák, ale asi tedy jsem tu nebyla na ty Tři ledovcové obry..., no taky si možná vzpomenu i na toho Fénixe, @ExplorerFfff, když ve městě mám tu jeho laboratoř :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
:D tak ono se některé odměny opakují v dalších událostech, každopádně... už toho bylo hodně :)
 

DeletedUser5174

Guest
Rozhodne PRO :)

At uz pro reset (coz si myslim ze nevyjde :/ ), tak i pro moznost snizeni ceny prechodem do dalsi kapitoly, akorat lidi co jsou uz v Amunech by se to netykalo a to by byla skoda. Jako fer a peknej navrh byl ten "kapitolovej strop".

A v eventech je to vazne velmi otravne...bud by tento navrh prosel a zlepsilo by to celkove hru...nebo vynuceny nakup VB z eventu zruste (ci nahradte moznosti vyberu neceho jineho) a vylepsilo by to alespon samozne eventy :) ..ikdyz je mi jasne ze Inno to tam ma, aby hrace donutilo prave k nakupu Dia :/

Drzim palce aby se toto protlacilo :)
 

DeletedUser2988

Guest
150k za jeden bod je hodne? Co proboha s tema mincema delate, kdyz vam prijde takova částka hodně...ja neustale kupuju jak suroviny, tak VB a stale mam minci silene moc... VB mam momentalne kolem 700k a prijde mi to porad ok
 

DeletedUser3281

Guest
Já je nesbírám :D Ale jsem už na 180K a to už je moooc :D ne fakt, mě to přijde prostě moc no :)
 

DeletedUser4169

Guest
Nějak nevím, jak můžete mít problém, když nakupujete jen při eventech.
Já kupuju cca 5-10bodů denně, za mince co mám navíc když oběhnu ráno sousedy. A to těch sousedů nemám tolik, protože nehrajju tak dlouho. Bod za mince mě stojí 1.527k. I tak nemám problém to při eventu koupit. A i když ne za mince, máte ještě možnost nákupu za suroviny, tam to narůstá výrazně pomaleji.
 
Nahoru