• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Mrtvý hráči

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5665
  • Vytvořeno

DeletedUser341

Guest
Donátoři, a my překladatelé tam máme přímo funkci na vyhledávání potenciálních členů do spolku - to hodně pomáhá... Doufám, že to brzy otevřou i pro ostatní, ale... Vzhledem k tomu, že autor stránek je asi týden čerstvým otcem, tak teď moc aktivity a novinek nečekám :D
 

DeletedUser5665

Guest
Tomu rozumím, hra je hra a život je život :cool: A jestli má doma maličkatý, tak se ani nedivím, bych se tu asi tak moc neukázala :p Každopádně, nejsem lenoch, ráda to proklikám, hlavně že nebudu už psát "mrtvolám" :p
 

DeletedUser2988

Guest
elvenar stats nejsou moc kompatibilní na mobil...to se zas nic nedozvim achjo :rolleyes::D
 

DeletedUser5665

Guest
No já se dozvěděla, 7 z 10ti pozvánek, byly odeslány mrtvolám :D:D:D Tak snad se někdo chytí z těch 3 :oops:
 

DeletedUser341

Guest
@donutka - vážně? jsem nikdy nezkoušel... zkusím Blake popíchnout, jestli s tím dokáže něco udělat.. nějakou odlehčenou verzi stránek pro mobily :)
ale vzhledem k výše uvedenému bych nečekal, že to bude brzy :(
 

DeletedUser2988

Guest
ja uz si zvykam, ze na mobilu budu odstrizena od elvenarskeho deni:D
 

DeletedUser341

Guest
ja naopak doufam, ze pridaji na apku co nejdriv system zprav... ted musi dodelat divy a zpravy by podle mne mely byt dalsi na rade dle priorit - leda jeste mohou mit vyssi prioritu u dobrodruza, nic jineho mne nenapada :)
 

DeletedUser2988

Guest
zpravy by byly fajn, konecne bych nebyla za ignoranta XD

edit: ja tedy dala návrh na vylepseni zadavani vyroby, ale zatim je to bez odezvy tymu
 

DeletedUser341

Guest
Chceš reakci týmu? Vyplň šablonu :D

(a teď mne zlinčujou, jen co se tu objeví...)
 

DeletedUser5665

Guest
Me Elvenstats jedou na mobilu uplne paradne... zkusila si i jiny prohlizec?
 

DeletedUser341

Guest
To je druhá věc, to posoudit nedokážu :)
Vím, že na FoE se píše "pokud návrh získá šiřší podporu hráčské komunity..." - a tady se k těm návrhům vyjadřuje strašně málo lidí :(
 

DeletedUser5665

Guest
@Saux Jen dobrý? Mě asi půlka cechu proklíná teď. Mám je pod šíleným drobnohledem, jak co se týká aktivity, turnajů, všeho. Dnes jsem našla člena, co sice motivuje, hraje, ale na turnaj nám nesáhl 1/4 roku. Kdyby stránky nebyly, nikoho neprudim :D:D:D Takže za mě prostě dokonalost :cool: I co se týče dohledávání aktivních hráčů. Sice se ještě nikdo neozval, ale díky stránkám, jsem neposlala žádost už tak cca 50 "mrtvolkám". Ne, že je neaktivní, každej druhej, co nemá cech... spíš tak 1 aktivní, z 10ti. Takže jsem za tento web nesmírně vděčná.
 

Saux

Znalec fóra
@Umpa Lumpa U nás jsme se kvůli turnajům před měsícem trochu rozhádali... vyvrcholilo to odchodem dvou největších "turnajových fanatiků" ze společenství, což mě sice hodně mrzelo, protože to byli silní hráči s dobrými bonusovými surovinami, ale na druhou stranu je klid a turnaje si jedeme klidným tempem, jak se komu líbí a nikoho do ničeho nenutíme...
 

DeletedUser5665

Guest
Tomu rozumím. Já po nikom nechci žádný zázraky. Když to řeknu na rovinu, hráč se skore 30 000b., by neměl mít problém nahrát alespoň 200b. za ty 4 dny.
Nepotřebuji mega čísla a nikoho nutit nechci, chci jen ať jsou aktivní alespoň trošku, ne že nehrají vůbec. Jsem zastáncem, že i o kapku, stoupne moře :)
 

DeletedUser5665

Guest
Už je to tu skoro měsíc a odezva žádná? :( Však to má ohlas a všem by to tak pomohlo...
 
Nahoru