• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Mrtvý hráči

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5665
  • Vytvořeno

DeletedUser5665

Guest
Navrh je jednoduchy - odstranit "mrtve hrace" ze hry.

Proc? Protoze, kdyz hledame nove cleny do spolecenstvi, vetsinou to projizdim a SPOUSTA je jich neaktivnich, v nazvu mesta zapsano KONEC. Nebo je mesto zborene.
Za dalsi, obchoduji na trhu vetsinove se sousedy, pokud jich je ale okolo vice neaktivnich, nemam takove moznosti obchodu.
Myslim i ze zbytecne zabiraji umisteni v zebricku.

Proste si myslim, ze by bylo fajn nejake opatreni na tyto hrace. Kdyz je nekdo delsi dobu neaktivni, prijde mail...a pak dalsi a pak dalsi i s diamantama a odmenama, at hrac hraje. Pokud nema zajem...

...mohl by prijit mail, ze pokud se hrac nevrati do hry, ucet bude zkratka deaktivovany.

Me to vadi hlavne z duvodu hledani aktivnich hracu a obchodovani.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
bohužel tato problematika na fóru vždycky jednou az čas vyskočí a zatím nikdy nedošlo k řešení :-( přitom je tak jednoduché...

hra účty nemaže, ale deaktivuje, ž čehož lze vycházet.

hráč se nepřihlásí 2 měsíce, dostane mail o diamantech.
hráč se nepřihlásí další 1 měsíc, učet se deaktivuje. zmizí z mapy, žebříčku, ze společenství, ode všaď.

no a pokud se po další době člověk zase přihlásí, systém ho na mapu vrátí. najde mu první volné místo, které sedí k jeho relikviím. a protože hra má v sobě algoritmus, který hledá hráčům dokonce lepší pozici na mapě, učitě bude jednoduché najít pozici libovolnou.
 

DeletedUser5665

Guest
No, přesně to jsem myslela :)
A myslím, že by to neměl být tak velký problém, tak proč se to někam dál neposune?
 

DeletedUser2988

Guest
ja mam na mape i pres rok na mape mesta, kde se nikdo nepohnul ani neprihlasil... nechapu, jak je to mozne. . nektera mesta zmizi a nektera ne
 

DeletedUser5665

Guest
No právě. Už jsem to tu projela a dočetla se, že se deaktivují účty pouze hráčům, kteří nedosáhli III. kapitoly, nebo nezakoupili diamanty. Ale věřím, že takových, co se dostali dál, či diamanty koupili, je na tisíce. Opravdu by to chtělo s tím něco udělat.
 

DeletedUser2988

Guest
jezisi ,tak to se nedivim, ze jsou vsude zaflakane x mesicu mapy neaktivkama
 

DeletedUser5665

Guest
Asi tak. My máme ve společenství 3 volná místa a asi 4 neaktivky. Když jdu rozesílat pozvánky (tím myslím formou zprávy), mám vždy strach a raději obepíšu méně lidí. Nikdy nevím, jestli když napíšu 10ti lidem, zda se všichni ozvou...a co když ano? Nemám pro ně ve spolku místo a budu za troubu.
Realita? Napíšu 10ti a neozve se ani jeden :D

Další věc je, že někteří hrají hru pouze přes appku, takže těm můžu psát, jak chci a pokud se nepřipojí na PC, nikdy si to nepřečtou.
 

Saux

Znalec fóra
Jojo, mně se občas na mapě změní pár sousedů (neaktivních nováčků), ale ti, kteří už někam pokročili a s hrou třeba už před rokem praštili, tak tam jsou pořád...

@Umpa Lumpa My jsme jednou napsali přibližně 300 hráčům a neodpověděl vůbec nikdo :)
 

DeletedUser2988

Guest
@Umpa Lumpa jo s tou appkou je to pravda... me porad nekdo pise a prectu si to za par tydnu ci mesicu :D Takze taky muzu vypadat jako neaktivni, ale aktivni jsem. Ale spis mi jde o ta mala mesta v 1.-4.kapitole,ktera tu jsou opravdu rok a dele... a tady porad ctu jak vsichni shaneji hrace... my shaneli takovou dobu normalni spolek a taky bez odezvy :D
 

DeletedUser5665

Guest
300 hráčům????? :eek::eek::eek: Tak to je konec :( A já se ještě zaměřovala na hráče se zvýšenou výrobou na mramor. Tak to asi neodepíše nikdo. Jak je vidět, nejjednodušší je nejspíš chytit nováčka a držet si ho, co se dá. Tak to bylo s polovinou našeho společenství...
 

Saux

Znalec fóra
@Umpa Lumpa Je to bohužel tak, a to píšeme jen hráčům, u kterých je vidět, že ještě nedávno aktivní byli (mají ve městě budovy z nedávného eventu apod.)
 

DeletedUser5665

Guest
@Saux Právě jsi mě přesvědčil a jdu si sem založit téma, že hledáme. Dokud s tím něco neudělají, nemá asi smysl rozesílat pozvánky, ani normální, ani po zprávách. Děkuju :)
 

Saux

Znalec fóra
@Umpa Lumpa Není zač, my v pohodě bereme i méně pokročilé hráče, ale úplné nováčky zase přibírat nechceme, protože u nich člověk nikdy neví, jestli je hra třeba za týden nepřestane bavit...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Saux : psát zprávy nemá téměř smysl... občas to zkusím, ale nikdo prostě neodpoví. nikdo. lidi na zprávu neodpoví ale výpomoc dál každý den dávají. nechápu ... :-/ to je takový problém napsat "děkuji nechci" ?

jinak to že se mažou jen hráči do 3. kapitoly bez nákupu dia, to jsem nevěděl, nová informace. ale proč... však stačí, jak jsem říkal, smazat z mapy a při dalším přihlášení na mapu opět umístit. jinam, to je fuk, hlavní přece je, že inno nepřijde o potenciální investory do diamantů.
 

DeletedUser5665

Guest
@CorwinOfAmber To jsi napsal přesně: "o potencionální investory". Protože tyhle hráči, už si nekoupí ani diamant, když nehrají. Jak jsi psal, po určité době - vymazat z mapy a po roce? Klidně odstranění účtu... však to musí brát i místo na serverech a nám to ve hře fakt dělá akorát guláš.
 

Saux

Znalec fóra
@CorwinOfAmber Přesně tak, já mám takového souseda na mapě - denně mi dává poctivě výpomoc, ale když jsem mu napsal, jestli se nechce k nám přidat, tak mlčí jak zajatej partyzán u výslechu :) Asi má pocit, že kdyby napsal odpověď, tak mu upadne únavou ruka, nebo co... :)
 

DeletedUser2988

Guest
ja myslim, ze k tomu neodepisovani to tu bylo vysvetleno... na appce zprávy nejsou, ja take denne motivuji a obchoduji, ale na pc to nehraju... takze kdyz mi nekdo pise, ma proste smůlu, nemam si to jak precist a jak odepsat... a takových nas je opravdu hodne... tudiz psat tu neco s tim, ze by nekomu upadla ruka nebo je problém odepsat... ano je to problem, kdyz tu funkci ve hre nemam
 

DeletedUser341

Guest
Jak píše @donutka, na apce ti prostě neodpoví...

Co se týče obecně hledání neaktivců, doporučím (opět :) ) elvenstats. Neaktivci jsou tam jasně označeni, takže stačí každého potenciálního člena najít na elvenstats a kouknout - rostou body?, hraje turnaje?, kdy naposledy byl ve spolku?... To vše se tam najde, pokud to měsíc (myslím) nemá žádnou změnu, je hráč označen elvenstats jako neativní a bude u něj žlutý vykřičník (či tak něco)... Ideálně se tak dají kontrolovat i neaktivci ve vlastním spolku :)
 

DeletedUser5665

Guest
No a to je ta má blbost :D Mám pod kontrolou takhle všechny ze spolku, ale ťuknout tam ty hráče, co zvu, mě fakt nenapadlo :oops: Tak děkuji za radu, snad se poštěstí, když si je nejdřív trošku proklepnu :)
 
Nahoru