• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Motivace spoluhráčů.

jigu jigu

Učedník
Vážení hráči hry Elvenaru. Mám takový návrh na motivace spoluhráčů ve společenství jak u Lidí tak i u Elfů. Jelikož se musí několikrát zdlouhavě klikat než se dostanete ke spoluhráči a zde teprve je možné odkliknout motivování na Kulturu a nebo Peníze. Tohle by se dalo vyřešit podle mého, buď vytvořením spodní posouvací lišty kde by se zobrazovaly všichni spoluhráči společnosti a zde by se jen kliklo na hráče pro vstup a následně odkliknout kulturu a nebo peníze. Druhá možnost by byla vytvoření rozklikávací lišty pod obrázkem hráče a zde by se opět zobrazily všichni spoluhráči a po kliknutí na obrázek spoluhráče by se dalo k němu vstoupit a hned motivovat kulturu a peníze. Pokud s tímto návrhem bude souhlasit většina hráčů za Lidi a Elfy, mohli by tvůrci hry akceptovat tento postup a vyjít hráčům vstříc s tímto vytvořením pro motivace. Děkuji za vaše názory a nebo nápady pro zjednodušení této pro mě zajímavé hry. Je to jedna z her kde se buduje, nevykrádá se zboží a proto ji rád hraji. Jigu Jigu.
 

Eragon92

Znalec fóra
Zapoměl jsi na bořka stavitele, ale jinak to nezní špatně... I když mě by bohatě stačilo kdyby se ve městě souseda/spoluhráče dalo přepnout na další město
 

Frigg

Guest
Nejspíš nejsme jediní, kdo by tuto akci rád zjednodušil... viz toto z rozhovoru s vývojáři:

Bude tu nějaký snadno přístupný seznam mých společníků, stejně jako ve FoE nebo... musím šíleně klikat na společenství, srolovat dolů, kliknout na jména členů, kliknout v možnosti nabídky na „Menu“ jenom proto, abych jim pomohl?
Aktuálně jde o nejlepší způsob. Víme, že to není optimální a již přemýšlíme jak to zlepšit. Výzvou pro nás je znovu zachovat věci osobitými. Je pro nás důležité zrychlit denní rutiny jako právě tuto, avšak je také důležité, že sociální interakce, jako např. pomáhání všem ostatním, nebudou pouhou automatickou akcí. Původně jsme taktéž přemýšleli nad přidáním tlačítka, kde byste mohli pomoci všem svým společníkům jedním kliknutím.
 
Nahoru