• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Mobilní aplikace [předáno]

GoldAngelcz

Velmistr písma
Můžeš je upravit a sloučit sám :) A pak ten druhý smazat (upravit jeden - zkopírovat obsah - a pak ho vložit do druhého). Ale to jen že jsem si všiml. Aspoň má co dělat :D
 

dRaczek

Pokročilý žák
To nebude 10 let to bude mnohem dříve. Loni to bylo, pokud se dobře pamatuji, tak díky zranitelnosti flashe ho na pár dní Firefox zablokoval na tvrdo bez možnosti povolení. Každý kdo o tom něco ví se modlí za to aby flash už byl mrtev. :)
 

DeletedUser1198

Guest
@dRaczek tak vidíš, mýlíš se, "něco málo" o tom vím a přesto se nemodlím :) A jen těžko se po těch více než 20-ti letech v IT pozná, zda jsem bezvěrec, či mi je to jedno a nebo mám zcela jiné, mnohem prozaičtější důvody. Většinově uznávané myšlenky či teorie nebyly vždy pravdivé nebo nevedly vždy k pozitivním výsledkům. Možná, že HTML5 bude nějaký čas bezpečnější než tolik zatracovaný flash, ale jen nějaký čas, protože stále bude existovat hodně chytrých lidí, kteří nepůjdou za každou cenu s davem, ale budou dělat věci po svém. O tom, zde je to užitečné, je možné polemizovat, je možné i nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co se proti tomu dá dělat. :)
Mimochodem, lidé tu hru chtějí hrát nyní, v současné době na mobilních zařízeních, která již mají a proto chtějí nástroj, či program, který jim to umožní co možná nejdříve, nikdo nechce čekat až bude flash historií a proto bylo toto téma otevřeno :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dRaczek

Pokročilý žák
No však toto by vyřešilo problém s aplikací, která by zas fungovala jen na některých systémech, jako flash funguje kloudně vlastně jen na windows. Mohli by jsme Elvenar hrát kdekoliv a na čemkoliv. :D
 

DeletedUser1198

Guest
@dRaczek některých systémech? Myslím, že u nás jde hlavně a především o Android, IOS je u nás malinko (ve srovnání s Androidem) i když jak psal @GoldAngelcz , prohlížeč puffin to řeší a navíc, ten flash se tahá ze serveru, takže ani není v zařízení, což je příjemné. Mám odzkoušeno, používám. Tedy zatím hlavně na sesbírání produktů výroby a rozjetí nové, ale i to je pomoc, hluchá místa se dost zmenšila :) Na tabletu by toho šlo víc, mě šlo hlavně o mobil.
 

GorGlin

Veterán
na wifi jde udržovat výrobu
přes mobilní net je to holé zoufalství dobře na půl hodiny
radějí dám výrobu na 9 hodin, než se připojovat přes mobil
to je ideální tak na rozběhnutí pordukce pěněz
 

DeletedUser1198

Guest
@GorGlin tak já normálně při 4G připojení sbírám a rozjíždím. Trvá mi to o cca 5 minut déle, než na PC.
 

GorGlin

Veterán
přiznám se, že nevím co mi Tmobile sype do telefonu, ale já věčně čekám.
kliknu na budovu a pak 10 až 20 sekund trvá, než se oběví nabídka, posune se město, nebo tak něco
 

DeletedUser1198

Guest
@GorGlin nu, operátora máme tedy stejného :) tak jestli ono to nebude tím signálem, protože na puffin je potřeba rychlý internet, jinak opravdu vše trvá dost dlouho.
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak jde i o to, jaký máš zrovna signál, já pokud mám H+, tak bez šance, dělá to přesně, jak říká GorGlin, ale jakmile mám 3G, tak jedu vpohodě. 4 nemůžu mít, na to nemám v mobilu LTE podporu :)
 

DeletedUser1930

Guest
Nejhorší je, když signál přeskakuje třeba mezi 3g a E... to pak nejde skoro nic. Podporu LTE mám, ani si nedovedu představit, že jsem kdy neměl, ale chápu, že finance jsou mnohdy potřebnější na běžné životní potřeby než na mobil s LTE, o tom žádná.
 

AryaCZE

Pokročilý žák
Ahoj,

poradí mi někdo prosím v čem je problém / fígl?
Android 7, jedu i přes wifi a přesto mě to při pokusu o přihlášení přes Pufin na stránku Elvenar nepustí s tím, že mi to píše hlášku:

Vítej ve hře Elvenar!
Bohužel pro tvé zařízení není dostupná aplikace hry Elvenar.
Započni budování tvé říše a zažij dobrodružství na tvém počítači!

Je třeba něco v tom Pufinu nastavit, či v čem je problém? Předem díky. AryaCZE
 

OrickJ

Znalec fóra
Musíš v Puffinu v nastavení zaškrtnout volbu Website preference request desktop site. Pak to pojede, měl jsem ten samý problém.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

AryaCZE

Pokročilý žák
Díky za rady, bohužel ani přeinstalace ani zaškrtnutí volby (Website preference request desktop site) nepomohlo. Napadá někoho ještě co s tím? :(
 

Lukula

Velmistr písma
@AryaCZE mě napadá už jen neaktuální verze Puffina. Ale to by neměl být problém, pokud jsi instalovala z Google Play. Pro jistotu ale mrkni, jestli ti nevisí aktualizace. Já jedu na verzi 6.1.4.16005 a vše v pořádku. Android 6.0.1
 
Nahoru