• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Možnost směny různých artefaktů

Uvítali byste možnost směny artefaktů


  • Celkový počet hlasujících
    26

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
V inventáři se mi nashromáždil určitý počet artefaktů, které jsou prakticky nepoužitelné. Uvítal bych možnost tyto přebytečné artefakty v akademii kouzel směnit za nějaký univerzálně využitelný artefakt pro jakoukoliv eventovou budovu. Klidně v poměru 3:1 nebo vyšším. Myslím, že na rozčarování je jich škoda. Úlomků kouzel mají snad všichni dost.
Díky za reakci s případnou podporu.
Ryny
PS: pokud už tu takový návrh byl, tak jsem ho přehlédl.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
K tématu bych měl otázku na někoho z Elvenar týmu. Pokud by se zde našla nějaká podpora, jaká je možnost, že to někdo z Vás postoupí dál vývojářům? Pokud tedy už tady takový pokus nebyl.
Děkuji za reakci.
Ryny
 

OldMaGorr

Mistr slova
Rozvinutelné budovy byl excelentní nápad, ale jeho realizace byla (a je) zoufalost. Budovy zcela nesrovnatelné: Od superhodnotného Ohniváka, přes kvalitní a užitečné dva medvědy (Hnědý a Polární) až po úplné tragedie. INNO si tohoto rozdílu bylo zjevně vědomo a proto pro každou budovu další a další odlišné artefakty. Ty ovšem nemají hráči, kteří nehráli původní událost, již prakticky nikdy šanci získat. A pro ty, kdo je mají, ale budovu stavět nechtějí, jsou - kromě přeměny nas úlomky kouzel - příslušné artefakty k ničemu. Navíc rozvinutelné budovy ani nelze teleportovat zpět do skladu (přitom by stačilo je tam přesunout jako základ plus patřičné množství artefaktů, vše bez zněmy datového modelu a složitého programování). Tragedie. Obávám se, že už to zachránit nelze. Pro univerzální arkefakty by asi muselo dojít k přehodnocení benefitů jednotlivých budov, tak aby byly více rovnocenné. Což by nakonec nejspíš vedlo k ubrání vlastností těch "nejlepších" - a chceme to?
 

Deleted User - 500563

Guest
@Ryny Všechny vaše nápady a návrhy pozorně čteme a ty nejzajímavější posíláme dál. Pak už záleží na vývojářích , jestli se tím budou zabývat a zavádět do hry.;) Ty které jsme předali jsou označené prefixem předáno.
 

Ryny

Pokročilý žák
Díky za odpověd. Vzhledem k tomu, že zde nic nevidím (možná se špatně dívám), tak tomu rozumím tak, že se nejedná o nejzajímavější nápad :).
I tak díky za reakci.
Ryny
 

aikomi

Mistr slova
Dle mne je to zajímavý nápad a myslím si, že jsem už podobný tady někde viděla. A třeba se pošle dál. Ještě bych to nezatracovala. ;)
 

Mescal

Znalec fóra
Hraji od 02/2020 a mám v inventáři již celkem 7 zcela zbytečných různých artefaktů a to jsem Valentýnské artefakty rozbil (v úplném začátku svého hraní se mi podařilo sesbírat za celou událost jen 2 ks).
Teď váhám, co s těmi artefakty vlastně udělat, jestli je zlikvidovat a nebo doufat, že za rok nebo za dva se mi možná hodí... :-/

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aikomi

Mistr slova
@Mescal Přebytečné artefakty můžeš kdykoliv smazat. V inventáři ti nějak nepřekáží, takže bych si je tam prozatím nechala, nikdy nevíš, kdy se ti budou hodit. ;)
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
A právě pro takové případy (viz výše) bych uvítal možnost vzniku univerzálního artefaktu. Jak jsem již psal klidně ve více nevýhodném poměru, ale aby byla alespoň další rozumná alternativa. Ne jen rozpustit na úlomky kouzel, které např. já vůbec nepotřebuji (věž + desítky přebytečných budov v inventáři). Jde o to, že ve hře je spoustu zajímavých eventových rostoucích budov, které lze vyzkoumat v akademii, ale nelze k nim sehnat rozšíření (což je dost nešťastné). Typický příklad je právě ukončený event. Medvědi se vývojářům fakt povedli a rád bych je časem měl v plné palbě. Škoda koukat na nerozvinutou budovu.
Tak jen doufám, že se toho někomu z Elvenar týmu bude zdát jako rozumný nápad a předá jej dál k posouzení vývojářům.
Uvidíme.
Ryny
 

iDavis

Legenda
Ja dúfam že univerzálne artefakty sa v hre neobjavia. Artefakty ako také sú jednou z úžasných funkcií tejto hry, každý je unikátny, zakaždým čo hráč v odmenách nejaký zbadá vie sa jednoducho rozhodnúť, či sa zapojiť alebo nie (či má záujem o rozvinutie danej budovy alebo nie) a pre vývojárov je toto skvelá možnosť ako robiť odmeny rôznorodé (všeobecne som toho názoru že čím je vecí viac, tým je to z tohto hľadiska lepšie). Ak by sa zaviedlo čokoľvek ako univerzálny artefakt, asi ani nezatvárajte ten kôš, pretože celý systém a potenciál tejto funkcie môže ísť rovno tam. Bez akéhokoľvek rozdielu, proste schmatnem každý artefakt ktorý sa objaví, pretože si chcem rozvinúť zeleného jednorožca.. A bol by som nerád, keby to takto dopadlo.
 

Ryny

Pokročilý žák
iDavis, částečně s tebou dokážu souhlasit. Dělá to hru jedinečnou. Ale co tedy s těmi eventovými budovami, které hráči nedokázali rozvinout na plnou úroveň, neumožnit jejich dokončení? Proč jsou tedy stále nabízeny v kouzelné akademii? Nebo jsou tam proto, aby si je začátečník (jako jsem na začátku udělal i já) mohl vyzkoumat v akademii a pak mohl jen závidět, jak by to asi vypadalo, kdyby hrál už dávno, budovu získal a plně rozvinul? To vážně smysl nedává. Myslím, že by případný univerzální artefakt mohl být variantou, jakou cestou se vydat.
Ale jak už jsem napsal, i tvému názoru rozumím a myslím, že chápu tvůj postoj, když nechceš, aby něco takového jen tak lehce padalo hráčům do klína.
Ryny

PS: Kdyby se ten univerzální artefakt měnil např. i za 5 nebo více smíšených artefaktů, tak by pořád byla naděje, že si budovy někdy dokončím. A pochybuji, že by se nějaký pasivní hráč takto dlouhou cestu vůbec vydal. No a ti aktivní by si to přece už zasloužit mohli, ne :)?

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru