• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Mizení části staveb

papap

Mistr slova
Zdravím,také se Vám stává jako mě,že mi sem tam jakoby mizí části staveb?Když budovu přesunu a vrátím na místo,tak po chvíli opět její kus zmizí a stává se mi to u více druhů staveb.Znamená to že mám ve městě něčeho moc nebo něco špatně nebo je to chyba hry.Děkuji za info
Na obrázku označeno červeně.
 

Přílohy

  • 10.jpg
    10.jpg
    970 KB · Zobrazení: 60
  • 20.jpg
    20.jpg
    853,9 KB · Zobrazení: 59

Deleted User - 42211

Guest
Zatím jsem to nezaregistrovala u sebe, ale vím, že tak 3-4 měsíce zpět tu takový problém byl
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ano, mohu potvrdit, podobný problém tu byl na začátku března. Nicméně tehdy šlo o trvalé mizení, nikoliv o dočasné. Nebude tedy prosím stačit promazání cookies a cache?
 

papap

Mistr slova
No ono už to u mne trvá dva týdny,akorát až teď jsem se dozvěděl jak uložit screen ze hry do obrázku,proto sem napsal až teď.Cookies a cache jsem promazával včera a problém stále přetrvává...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Máš prosím aktualizovaný Flash Player? A co jiný prohlížeč? Přetrvává chyba i v něm?
 

papap

Mistr slova
Ano,Flash Player se aktualizuje automaticky a jiný prohlížeč zkoušet zbytečně nebudu.Používám jeden,od začátku to chodilo normálně,takže v tom bych asi problém neviděl...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Právě že chyby jsou takové, že po aktualizaci se mohou objevit i v prohlížeči, který do doby před aktualizací běžel v pořádku. Takže by bylo dobré zkusit jiný prohlížeč. Často to pomůže poznat, jestli je chyba na straně hry nebo hráče.
 

papap

Mistr slova
Také jsem na to před chvílí narazil a děje se to i potom a ještě je to pak horší,když pohybuji myší,tak je obraz trochu méně plynulejší...
 

papap

Mistr slova
A po aktualizace hry mi odpadl problém s mizení části budov.Sice nevím jak se to stalo,ale díky,hned to město vypadá jinak... :)
 
Nahoru