• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Nezobrazující se překážky v boji

DeletedUser467

Guest
Verze hry: v0.35.15-(890e7be)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome 48.0.2564.116 m
Verze Flash Playeru: 20.0.0.306
Operační systém: Windows 7 64bit
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 2/5

Současný stav:
V boji se nezobrazují překážky. Je to celkem vtipné, když si někam doťapete a zjistíte, že jste se tam akorát solidně zablokovali :D

Očekávaný stav:
Oprava, fakt to dokáže solidně projet boj, když někde s překážkou nepočítáte a ona tam je, jen na ni někdo seslal kouzlo neviditelnosti.

Kroky, které vedou k chybě:
Bohužel jsem nevypozorovala co by přesně mohlo vést k tomu, že překážky nejdou vidět. Je to jako s těmi neviditelnými jednotkami, někdy to tam prostě je, někdy ne. Kdybych na něco přišla, dám ještě vědět.

Screen (obrázek) chyby:
213.jpg

214.jpg

 

Deleted User - 42211

Guest
Tak tohle se mi ještě nestalo a vypadá to komicky, ale stát se mi to v boji, asi se moc smát nebudu :D
 

Ethariel

Guest
S neviditelnými jednotkami anebo dokonce i s neviditelným polem pohybu, se dalo ještě hrát. Ale předpovídat kde by asi tak mohla být překážka, je velice obtížné, ne-li nemožné.
 

Frigg

Guest
O neviditelných jednotkách víme, je to i nahlášené, ale asi není jednoduché přijít na příčinu, proč se tak děje.
Prozatím je odzkoušeno, že po aktualizaci hry během boje pak dáte pokračovat a bojiště se zobrazí správně...
Chápeme, že je to otravné a zdlouhavé, ale je to lepší než vzdát boje úplně :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jak zmiňuje kolegyně Frigg, neviditelné jednotky jsme už tvůrcům hlásili, bohužel tato chyba je velmi komplikovaná, proto odstranění trvá tak dlouho. :(

Co se týká neviditelných překážek, tak bych se chtěl zeptat, zda by prosím nepomohlo snížit kvalitu grafických prvků ve hře. Kontrolovali jsme totiž tvůj účet a přišli jsme na to, že máš grafickou kvalitu bitev nastavenou na nejvyšší úroveň.
 

DeletedUser467

Guest
To bohužel nevyzkouším, provincii jsem vyjednala. Ostatní, co mám otevřené se zdají být v pohodě. Jestli na to ještě narazím a vzpomenu si, zkusím to snížit. Ale zdá se mi divné, že by to někde bylo ok a jinde ne....
 

DeletedUser276

Guest
Forseti, mně se to přihodilo též a bitvy mám nastavené na nízké úrovni, takže tím to asi nebude. :(
 

DeletedUser1244

Guest
Verze hry: 1.0
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 48.0.2564.116 m
Operační systém: Windows 8.1 64bit
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Herní svět: Arendyll

Bohužel mám problém od dnešního dne, kdy se mi nezobrazují překážky v boji. Hodně těžko se bojuje a jsou pak větší ztráty v armádě. Dokážete prosím s tím něco udělat? Děkuji
upload_2016-3-5_23-0-27.png
 

Frigg

Guest
Děkujeme za nahlášení. Jako první pomoc, pokud se ti stane, že bitva najede chybně, lze dát F5 a v bitvě pokračovat. To už by měla najet správně.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@MORDUS, problém jsem urgoval u techniků, díky tedy za upozornění! Bohužel bez řádně vyplněného hlášení o chybě jsou naše možnosti omezené. Chybějící údaje o verzi Flash Playeru, co k chybě vedlo a jak často se vyskytuje, jsou totiž podstatné informace, bez nichž se neobejdeme.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda tento problém přetrvává?

Na jeho odstranění jsme pracovali velmi dlouho, přičemž nyní se zdá, že je vše v pořádku. Nebo se stále někdo potýká s touto chybou?
 

DeletedUser276

Guest
S neviditelnými překážkami už jsem se dlouho nesetkala, je ale pravda, že bojuji minimálně. Dnes na mě ale opět na Winyandoru vybafly neviditelné jednotky :)
 

Přílohy

  • jednotky.JPG
    jednotky.JPG
    94,7 KB · Zobrazení: 43

DeletedUser1198

Guest
Tak komu se to děje a vymazal si cache a cookies, tak nechť klikne někde ve hře pravým tlačítkem myši, pak levým na "nastavení" a v objevivším se
okénku si zruší žaškrtnutou HW akceleraci. poté refresh hry a mělo by to být ok, obrázky přikládám.
abc.jpg

abcd.jpg
 
Nahoru