• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Menhirokova služba

DeletedUser3115

Guest
Ahoj, prosím, kde se dají přečíst úkoly, nikde jsem to nenašla. Díky
 

DeletedUser3071

Guest
Ahoj, seznam úkolů najdeš zde na první stránce. Je to přípěvek od iDavise.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1441

Guest
Odměna hezká ,ale větším hráčům je k ničemu ,dává sice lidi a kulturu , ale nedává MANU .Také by už někdy mohla být odměna ,která vyrábí manu.
 

Silver Whisper

Guest
Tenhle nápad už napsal hráč Lukula do sekce Nápady a návrhy, téma Další bonus pro kulturní budovy. Můžeš ho podpořit;). Čím víc nás bude, tím lépe :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2455

Guest
Díky za event, cena je přiměřená.
Pokud se občas vloudí chybička, nejde o život - je to hra (farma) na relax.
A času na dokončení je dostatek. :):)
 

DeletedUser3071

Guest
@elfbubu
Ano, do překladů se vloudil malý šotek. O problemu víme a ve čtvrtek by měla být nahrána oprava. Omlouváme se za potíže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2917

Guest
Akcia sa tentokrát javí naozaj veľmi jednoducho, úlohy vyzerajú pomerne ľahko. :) Prikladám ich aj so všetkými informáciami v spoileri, pre prípravu.

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 8.5.2017
Koniec: 21.5.2017

menhirok_ann_header.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_sada_loh.png
EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_sada_loh.png


Prvá sada ponúka 19 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje jednu úlohu.
1. Získaj malé množstvo mincí
2. Získaj malé množstvo zásob
3. Vyrob 3x nápoje
4. Získaj 40 kultúry
5. Vyrob 5x jednoduché nástroje
6. Vyrob 1x kúzlo Sila zásob
7. Vylepši 3 budovy na level 4 alebo vyšší
8. Získaj stredné množstvo mincí
9. Získaj stredné množstvo zásob
10. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
11. Vyrob 30x chlieb + vyrob 10x pokročilé nástroje
12. Vyrob 7x pokročilé nástroje + vyrob 3x košík jedla + získaj veľké množstvo zásob
13. Vyrob 10x chlieb + vyrob 5x košík jedla + vyrob 4x sada nástrojov
14. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
15. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
16. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
17. Získaj 14 relikvií
18. Vyrieš 16 stretov ALEBO kúp 16 VB
19. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Po dokončení druhej sady obdržíme hlavnú cenu akcie.

Čo môžeme získať:
  • 1x mramorová relikvia
  • 1x oceľová relikvia
  • 1x drevená relikvia
  • 1x kryštálová relikvia
  • 1x svitková relikvia
  • 1x hedvábní relikvia
  • 1x elixírová relikvia
  • 1x relikvia kouzelného prachu
  • 1x drahokamová relikvia
  • 2x kúzlo Magická výroba
  • 2x kúzlo Magický dar
  • 5 VB
  • 1x náhodná runa
  • Menhirok´s Barrow


Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_h.odmeny.png
Pokud se řídíte tímto seznamem úkolů, tak u č.16 je chybka - ve hře je 3 x 24hod a 3 x 48hod!!
 

DeletedUser2097

Guest
U 16. sem se taky zasekl, no co už, tak nebude event za 3 dny ale za 5 :D...stejně máme hromadu času.
 

Iefyr

Guest
Však tě nikdo nenutí aby sis ty úkoly zde četl... A nějak nevím co by jsi chtěl plnit v eventu než úkoly.
A kdo říká, že jde o mě? Imho to prostě ztrácí svoje kouzlo. Člověk si to naplánuje dopředu, aby to zmastil co nejrychleji (ideálně krátce po přijetí úkolu), takže to ve výsledku nepředstavuje skoro žádnou výzvu a stává se z toho jenom rutina dojná na odměny...

Paulo, nikde neni psano, ze tohle je event - je to jen obycejna ukolova rada, takze se logicky nedaj cekat zazraky. :)
Event jako event. Je jedno jak velkej a v jaký formě. Cokoli, co je nad rámec jádra hry dostupný po omezenou dobu, je prostě event. Nemá smysl slovíčkařit a obhajovat tím případnou nedomyšlenost.

Jedinej chvályhodnej progres oproti ostatním eventům jsou zadání úkolů odvíjející se od pokroku hráče + celkem logický volby, že buď např. prozkoumej provincii, nebo vylepši budovu na lvl 10+. Zdánlivě to spolu nesouvisí, přesto to ale krásně zapadá a vykrývá malý i velký hráče. Průzkum provincie je jednoduchej pro malý, upgrade budovy na lvl 10+ zas pro velký. Doufám, že pozvolna úkoly, který pružně reagujou na pokrok hráče, budou postupně vytěsňovat ty s fixním zadáním. Ono když jste sotva začali a máte nasbírat x tisíc mincí, přitom z domů jich sbíráte po 5, ze sousedský výpomoci taky docela prd, je to docela demotivační, takže to může vést ke ztrátě zájmu o event, tzn. zájmu jeho výzvě čelit. Podobnej problém určo zažívali i pokročilejší, akorát z hlediska provincií.
 

DeletedUser2675

Guest
Co na tuto novou úkolovou linii říkáte? Líbí se vám? Povídejte, těšíme se na vaše názory! :)
do ted presne do 20:00 ok a ted uz to zacina pekne blbnout v ukolech mam ted zrovna vyrob 30x napoje + 10x pokrocile nastroje napoju jsem uz vyrobyl 50 a ve splnenych ukolech na 30 napoju mam 0 :) super takhle mozna do rana stihnu vyrobyt 1000 napoju na peknej mejdan a splneno budu mit 0 supeeeer
 

DeletedUser2449

Guest
Hotovo, ale musel jsem bohužel obětovat stovku protože mám takový pocit, že se změnil ten 16. úkol kdy tam původně bylo 9 hodinový a 24 hodinový. A jako už se mi další dva dny čekat nechtělo, chtěl jsem to mít dnes hotové abych se mohl vrátit do svých starých zajetých kolejí.:D
 

DeletedUser2917

Guest
Však jsem to tu včera psala, že je to tam jinak ;-) No, já čekáááááám až se mi to vyrobí... :-D

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru