• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Menhirokova služba

DeletedUser1148

Guest
Tak úkoly hotové a mohyla už stojí a zdobí mi městečko.Je opravdu krásná a mám z ní velkou radost :)
 

OrickJ

Znalec fóra
Ať hledím, jak hledím, mohylu nevidím.:rolleyes:

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
hledej na Arendyllu a je v levém rohu nahoře ,vedle sněhového hradu ;)
WlhgheX.jpg
 

OrickJ

Znalec fóra
Pěkný, já se díval na Winyandor.Má chyba.

//odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3166

Guest
ahoj Jsem tu nováček...zatím jsem jen tak klikal a vylepšoval....k tomuto úkolu fakt nevím co říct....pro mě je hodnocení na nule....nevím jak ho mám dokončit když mám nasbírat 14...!!!!!!! relikvií...když každý den dostanu tak maximálně 2...DDD)))....to abych na začátku vše zboural....postavil jen to co se bude plnit a pak se soustředil na poslední úkoly, který jsou časově úplně na dvě věci...na nic a na h.....,.D). Ale jen můj názor....D)
 

Silver Whisper

Guest
Mám v obou světech hráče začátečníky a většina z nich měli hotovo dřív než my, co jsme ve vývoji dál. Úkolová řada byla vyvážená a díky turnajům zvladatelná. Něco lehčí, něco těžší, ale aktivní hráči dokončili všichni a s předstihem několika dní. Naopak tahle úkolová řada byla jedna z lehčích ;).
 

DeletedUser3166

Guest
DDD)))...

V tom případě u toho musí sedět 24 hodin...jinak tedy rád poprosím o radu jak nasbírat 14 relikvií.když dostanu za pomoc maximálně 1 až 2 denně....za pomoc....vychází mi to na sedum dní po dvou relikviích + úkoly....PROSÍM radu jak to dokončit...!!!....ddd))).......a co se počítá že hráč je aktivní....2 hodiny denně nebo 24 hodin....protože ten co hraje sice denně ale jen 2 hodiny tak bych ho chtěl vidět jak tyto..lehčí úkoly dá......DD)).....(..14x relikvie..DDD))))

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3166

Guest
právě že v provinciích jen 1-2....a na turnaje musí být suroviny popřípadě vojsko...což je taky velmi pochybný...t stavíma azlepšuju vojsko jak to hra dovolí...porazím opravdu ale opravdu jen velmi málo protivníků.....takže radši ani nebojuju....

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silver Whisper

Guest
Nesedíme u toho 24 hodin denně, to není nutné. Pokud jsi součástí společenství a pravidelně hraješ turnaje, máš relikvie nastřádané hned. Ve Vánočním Eventu byly úkoly na i na 50 relikvií a nikdo si nestěžoval, tak jako ty. Máš problémy s tím, nastřádat suroviny na vyjednávání? Zaměř se jen na bonusovou výrobu a ostatní směň v obchodě, o tom to je. Vyráběj jen to, co se ti vyplatí a budeš mít dostatek všeho. Boje v turnajích jsou mnohem lehčí a levnější než v provinciích a pokud jich nevyužiješ, tvoje chyba.
 

DeletedUser3168

Guest
Ahoj mám dotaz k poslednímu úkolu jak je tam provést výzkum jedné technologie co to přesně musí být ? Jsem na levlu 2 a zachvilku mam dozkoumané tajemné prastaré divy muže to být ? Díky.
 
Nahoru