• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ogog

Znalec fóra
Teď jsem si všiml, že už od teď až do konce nebudu potřebovat ani na výzkum, ani na vylepšování budov ani kostku mýdla.
Nejsem si jist jestli to mají všichni stejně. Pokud ano, pak nevím kdo těm nebohým mydlářům bude ty houby a bismut měnit.
 

GorGlin

Veterán
přijde mi to jako dobrá věc, neboť pořád se jen honí co nejdřív přejít do další kapitoly nebo stihnout tu nejvyšší stávající co nejrychleji a to podle mě nikomu a ničemu nesvědčí
tomu trochu nerozmím
už ve třetí kapitole máš možnost jí hrát třeba dva roky kolik si necháváš na jednu kapitolu?
 

luterina

Veterán
Od Víl (7. kapitoly) do začátku Elvenarů (15. kapitoly), tedy celkem 7 kapitol jsem jela někdy od června 2018 (druhé město držím o kapitolu níž) do listopadu 2020, t.j 29 měsíců, což mi vychází tak 1 kapitola na 4+ měsíce. Počet dokončených provincií držím přesně podle výzkumu, dávám na pohodu Věž až nahoru a v turnajích nejsem nejhorší (turnaj průměr 5838), jediné s čím teď bojuji, jinak mám všeho nadbytky, je jen nedostatek lepidel.
 

Deleted User - 500563

Guest
Tohle téma se ubírá jiným směrem než má. Proto vás prosím, abyste se drželi daného tématu.
 

ogog

Znalec fóra
No, já bych to shrnul. V této epoše skočila spotřeba many mnohonásobně vzhůru a nejsou k tomu odpovídající zdroje. Do diskuze se zapojili lidi z nižších epoch, a ti o problému nevědí nic, a proto se jim nezdál tak žhavý. Pár lidí co ten problém zná na vlastní kůži jeho existenci odsouhlasilo. Navrhuji požádat vývojáře o korekci, nežli se do této zóny dostanou ti pomalejší a začnou ze hry odcházet.

Ta věc s manou je jen špička ledovce. Stávající epocha byla navržena tak, aby byla těžká i pro ty velmi aktivní hráče, kteří doposud jednotlivé epochy zvládali rychle. Tato jim bude trvat o poznání déle. Co ale s těmi, kteří nejsou tak rychlí a dělali epochy dlouho už dříve? Pro ty se změnilo dlouho na nikdy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru