• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát lichva :-D

DeletedUser312

Guest
poplatky u obchodů s cizími hráči tzn mimo alianci a svoji mapu jsou dost přetažený ... dejme tomu v základu by to šlo ale pak to chce nějakou možnost změny.......
první týden bych nechal tento obchod s kýmkoliv bez poplatků a potom aby si každej mohl vyzkoumat snížení těchto poplatků jak je tu zvykem ve třech... teď čtyřech úrovních aby to klesalo na 40% 30% 20% 10%... ale 50% je prostě lichva....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
ano, i tento návrh už tu byl také. Opět, jak jsem ti už psal v jednom tématu, prvně zkus projet alespoň očima co už někdo navrhoval a pak zakládat.
 

DeletedUser470

Guest
Ano řešilo se to a nikdo kdo by měl nějakou moc to změnit neodepsal, jen pár tlučhubů včetně mě... Nemá cenu tuhle věc sem vůbec psát, většina co psala Thespii nechce připustit ono snížení, protože by začínající hráči dle jejich slov měli lehčí rozjezd než oni když začínali. Nebo já to aspoň tak pochopil, podle nich si máš najít spolek kde od každé suroviny jedou bonus a tradují tam. Ale to stejně nevyřeší onen ultra super poplatek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru