• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kupec návrh na úpravu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1770
  • Vytvořeno

zrušit kupce,nechat to klasicky přes tržnici?

  • kupec

    Hlasy: 2 40,0%
  • tržnice

    Hlasy: 2 40,0%
  • s úpravou kupce

    Hlasy: 1 20,0%

  • Celkový počet hlasujících
    5

DeletedUser1770

Guest
Ahojky ohledně kupce to osobně beru jako diskriminaci ohledně nákupu dalších kupců za 100dia pokaždé když dojde čas,každý upřimně nemá na to aby si to mohl dovolit,nehledě na to že se jedná o výrobu nejen že to padá ale jsme i omezeni nákupem,takže kdyby kupec zmizel a šlo obchodovat normálně přes tržnici jako ostatní materiál bylo by to určitě přijatelnější,moc nás není a ty limity nikam neposouvají,nejsem žádná VIP ale tím kupcem jsme časově omezováni a navíc 4 pole za 100dia je přehnané
Můj názor je zrušit kupce,nechat to klasicky přes tržnici, jsou to osadníci a výroba není zas taková sranda a tak rychle to nejde na to že odznaky týmového ducha jdou po 5max a na 1 otevření je od 25 se stupnováním někam do 200+ týmových duchů a do toho omezení prodeje a 10%rozpad je to až moc přehnané atu změnu to určitě chce,pokud chcete k tomu něco napsat nechávám volný prostor a prosím vývojáře aby přehodnotili a upravili kupce děkuji a přeji všem hodně štěstí,zdraví a trpělivosti i v Novém roce 2022 Reishi
 

Hexik

Znalec fóra
sice jsem tomu vzdalena jeste ale umim cist a vim ze to neudelali moc dobre asi vsichni chapeme ze cim dal jsi tim obtiznejsi by hra mela byt aby nevymizel prvek vyzvy ... ale ceho je moc toho je prilis a tezko rict jestli ma navrh sanci na uspech no trznice by byla fajn za me ja jsem s ni spokojena jak s obyc tak s zivoucim a nebo at to upravi tak aby to bylo trosku hratelne myslim ze klikani a cekani ve hre je dost
 

Mescal

Mistr slova
Ke kupcovi mám ještě hodně daleko a jak čtu diskuzi v tomto vláknu Úprava kupce, je třeba s kupcem něco udělat.
Problém je v tom, že tak jak svůj návrh popsal @reishi, bojím se, že není nikomu moc srozumitelný.
To je takový problém si text, s kterým mají pracovat jiní, tento text pochopit a k tomuto textu se jasně vyjádřit, si po sobě ještě jednou přečíst před jeho zveřejněním na zde fóru?
 

GorGlin

Veterán
Kupec je podle mě moc složitá věc
je to další věc kdy je každý hráč zcela sám
zkušenost se zbožím ze semene je, že velká města pomáhají svým menším kolegům a rozdávají zboží nerovným obchodem
pašerák tenhle problém řeší, směna je možná jen v poměru 1:1 a tak je každé město odkázáno jen na svou produkci a jako bonus nás brzdí problémy na trhu
na druhou stranu, dokud tu budou tyhle placené síly nebude se zboží z uriny rozšiřovat do turnaje a věže.
kdo se s pašeráky setká až později to snad bude mít snažší
já jsem už vyřešil problémy s urinou a tak budu v produkci pokračovat i když už ho nebudu potřebovat a posílat ho na trh
takže to pro vás stále bude obtěžující nepříjemnost, ale snad vás nebude brzdit
 

Hexik

Znalec fóra
tak kdyz uz jsi to nakousl me by nevadilo kdyby se upravil i ten system trhu nakonec jo fajn muzes dat nevyhodne ale do urciteho mnozstvi trebas limit 1k pro mensi hrace pomoc ok, trebas na bete jsem podobnou pomoc dostavala a byla za ni rada ted kdyz tam mame nekoho taky ji kolikrat dam ale velky polozky by sly jen ve spravnem pomeru tedy na **
 

ElfNostradamus

Veterán
Kupec mi přijde jako dobře vymyšlená vývojářská brzda....vývojáři nás chtějí, potřebují? zpomalit a asi abychom se po měsíci již nenudili, jako dříve, kdy některé rasy šly takto rychle prolétnout....ono sršet 2x do roka novou kapitolu asi nebude zrovna jednoduché, proto se i často částečně inspirují trochu jinde...takže ze strany Inna to jako brzda funguje dobře. Pro nás hráče to není jednoduché, zároven´ je to ale pro všechny stejné s opětovnou výhodou pro aktivnější hráče, kteří jsou ochotni a i časově schopni trávit více času ve hře potažmo na trhu a číhat na nabídky a dále více méně i o štěstí jakou máte bonus surovinu a tím i s čím se zrovna nejvíce či nejméně obchoduje, což mnozí odnesli v minulé rase a v této poslední pouze při startu, protože jinak je celková potřeba všech vylepšení a vývoje a výzkumu vcelku přiměřeně surovinově rozdělena, takže v každé fázi de facto potřebuješ více něco jiného, což při větším množství hráčů v aktuální rase vyrovnává poptávku i nabídku na trhu a nehromadí se tolik jako v rase předešlé /vyjma již zmíněného startu této rasy/. Dále jistá výhoda pro pokročilé spolky, kdy je ve spolku v nové rase již více hráčů s rozlišnou výrobou a mohou si tak navzájem vypomoci. Tak necht´se všem hráčům v nové rase daří + jim přeji přemíru trpělivosti a vývojářům pak palec nahoru za jejich brzdu :)
 

Lovec Krys

Legenda
Jo, jen aby to s tím brzděním nepřehnali. Taky se může stát, že si půlka hráčů v poslední kapitole řekne, že tohle nemá zapotřebí a půjde hrát něco zábavnějšího (je otázka, zda jim na tom záleží).
Prostě je potřeba mít to trošku přiměřené, nicméně, jelikož oni sami v těchto vysokých kapitolách aktivně nehrají, tak udržet jakoukoliv uměřenost je dost obtížné.

ps: Někteří by mohli začít používat i nějakou interpunkci, ať se jejich příspěvky dají číst.
 
Nahoru