• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

shangila

Pokročilý žák
Jak funguje připisování odměn při použití tlačítka 2x? Já jsem dnes po jeho aktivaci otevřela denní odměnu Lahodné perníčky. Tuto odměnu jsem získala jen jednu a 2x se zapsalo k elixírové relikvii, současně napravo na tlačítku zápis 4/17 - viz přiložené foto. Jak mám tomu rozumět?
1609074903919.png
Může mi to někdo vysvětlit nebo je to chyba ve hře?
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Od momentu kedy získaš 17 poštovních hvězdiček, môžeš kedykoľvek aktivovať tlačidlo 2x, pričom tento dvojnásobok sa aplikuje až na nasledujúce okienko, ktoré otvoríš. Je možné, že si lahodné perníčky dostala ešte predtým, než si skutočne klikla na tlačidlo 2x?
 

Trumpetka

Znalec fóra
Od víkendu je Sova na 10 a paráda!
Po Chatrči a Golemovi je to třetí nej-eventovka z poslední doby - platné pro úroveň Trpaslík, příležitostný hráč.
Pro detailisty propočty:
- max T2 manufaktura u Trpaslíků je lvl 15 / 12 polí (4x3), což dává 977 za 3h a 1784 za 9h
- ke hře se dostanu časově v systému 9+9+3h, tj. bez zakouzlení vyberu 4545 z jedné T2, při přepočtu na 16 polí to dělá 6060
- manuf "sežere" 1096 obyvatel (odpovídá 1,4 kouzelné obytné budově --- dalších 11 polí)
- Sova hodí každý den 5880, obyvatele a kulturu přidává
- od levlu 9 ji 2x týdně krmím (na víc nemám krmení), každé krmení nyní hodí při 167 provinciích 6x 3340 T1, T2 nebo T3 (T3 zatím převažuje)
I bez použití efektu je Sova fakt skvělá, s krmením jen plus, plus, plus :)
Do konce eventu zvládnu získat další základnu a 1 artefakt, ale ty zůstanou v inventáři - škoda. Pro mne je to věc, které ve fázi Výzkumu 6 přebíjí T2 manufaktury.
 
Naposledy upraveno:

shangila

Pokročilý žák
Ne, napřed 2x, pak perníčky. Ještě jsem zajásala a hrála dál. Pak v inventáři jen jednou perníčky:( Ale už jsem to strávila a je to pro mne minulost:)
 

karhol

Znalec fóra
Já jsem dnes dosáhnul na devátý artefakt, až když jsem splnil poslední úkol. Za 45 klíčů jsem během eventu zamíchal 2x (po žádné denní odměně jsem extra netoužil). Klíče kolem města jsem sbíral tak na 50%, od 20.prosince naplno. Vyšlo to jen tak tak, ale sova stejně zůstane v inventáři. Škoda že pro mně má tak slabé parametry, protože se mi líbí a ozdobila by město..
 

GorGlin

Veterán
Já jsem na jednom světě dnes získal druhou platformu, tam jsem pečlivě sbíral a extra neutrácel
na druhém světě jsem už tak pečlivý nebyl, ale mám 8 aretfaktů, takže pořád myslím že dobré.
A musím se Innu omluvit, sova se zdá že vyrábí bonus +1
 
Naposledy upraveno:
já už devátý nedám. Úkoly pryč a chybí mi asi 250 klíčů. Ale stejně mě sova neoslovila, takže na to prdím. třeba bude dsko nebo jiná šance časem. v inventáři se to nezkazí :)
 

Monnies

Pokročilý žák
Tak mne sa posledný, deviaty artefakt získať už nepodarilo, ale nevadí, aj tak si sovu neplánujem dlhodobo nechať. Aspoň som opäť vymenila v meste staršie eventové kultúrne/popkultúrne budovy za výhodnejšie.

Čo sa mi na tejto akcii oproti minulým páčilo, je, že ak hráč veľmi chcel získať nejakú dennú odmenu, nemusel sa spoliehať čisto na náhodu, ale mohol ju s istotou získať, ak mal, samozrejme, k dispozícii dostatočný počet kľúčov.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Sova se mi líbí i hodí, nechám si jí nadlouho, bohužel mi také do posledního artefaktu chybí asi 200 klíčů. A to je škoda, myslím, že úkoly jsou zbytečně úmorné a dva v jednom, a že by to šlo trochu rozvolnit, aby alespoň ti snaživí dosáhli s větší pravděpodobností na konečnou cenu. Přece hrajeme pro radost, ne abychom se u toho trápili, zejména o Vánocích. Líbí se mi, jak krásně vyřešili ten průšvih s míchačkou a taky s volbou denních odměn - jak píše Monnies - vybrala jsem si a bylo z čeho. Další event nehraju, nepočítám s DS ani nákupem :diamond:, nedokončené rozvinutelné budovy už mám dvě, sovu a čarodějnici a lepší to nebude, tak proč se zbytečně exponovat.
 

aikomi

Mistr slova
Událost hotová. Na poslední chvíli jsem ziskala poslední artefakt. Takže 10 úroveň jsem stihla. Kdoví jestli ji postavím. Nijak jsem nehrotila odměny, něco jsem dostala. Takže celkem spokojenost. Jen občas ty úkoly byli na palici....
 
taky se mi úkoly nelíbily - hlavně požadavek na šílené množství relikvií... a všechno pořád dokola. Co hodnotím kladně, že tam jsou možnosti alternativ, takže nejsou totální záseky, byť někdy i ta alternativa není úplně pohodlná.

Nicméně v klidném tempu jsem dohrál úkoly fakt až včera, pár klíčů pochybělo. Ale to je tím, že jsem to nehrotil a nedabloval si okýnka s bonusovými krabicemi. Těch mi nakonec chybí asi 10
 

Deleted User - 200201

Guest
Jako příležitostný hráč jsem znechucen.
Úkol "použij jedno kouzlo" v případě, kdy nemám akademii je nepřekonatelný pro hráče v I. kapitole.
Úkol "použij krmení", když jej nemám a v nabídce na výrobu je jednou za uherský rok je totéž. A stejně tak "vyhraj 3 boje" ve chvíli, kdy je armáda zdecimovaná a všechny provincie jsou na úrovni "Velmi těžké". Super Event. Takže v jednom městě mám vajíčko, v druhém z něj lezou nějaký chlupy (jako rozpáraný polštář). Takže záměr je jasný: Seď u toho v jenom kuse a hlavně nakupuj diamanty.
 

prchlik

Znalec fóra
@BigGoriginal event není stavěný pro města na úrovni 1 a 2. První kapitoly jsou relativně rychlé na průchod a tak ti všechny eventové budovy rychle zastarají.
Já jsem hrál event s městem, které v rámci eventu přeskočilo z druhé kapitoly do třetí. Dohrál jsem ho na všechny úkoly, takže bohyně je ve městě a sova je navíc na 10 plus ještě jedna základová deska a jeden artefakt navíc. Kdyby se mi nepodařilo přejít do třetí kapitoly, tak bych se na sovu na 10.úroveň nedostal a už vůbec bych nedokončil úkolovou řadu. A navíc, díky zkušenosti z města, které mám ve 13.kapitole, bych vůbec nepřešel přes úkoly vyhraj vítězně boje, které jsem měl stejně jako ty "Velmi těžké".

Event se dle mého názoru dobře hraje tak od 5.kapitoly.
 
Nahoru