• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

Marian24

Znalec fóra
Mam je na 60 až 70 procent jak ktere , vic do toho nebudu davat ani nahodou , je to drahe jak satan , znam ale hrače ktery je vytunej na tu 100 vku.
Jako proć by byl efekt 100% na osvicene nebo živouci zboži k ničemu z kotliku pri trvani priklad 20 hodin ? To nechapu ... pri 3 hodinove vyrobe když očaruješ manifaktury z toho už neco vypadne ne ?
 

Ezran SVK

Učedník
ono s tým levelom 100 je to trošku ošemetné
na level 1-75 potrebuješ 1,270,895 witch points (+- stratené pri zaokrúhľovaní)
na level 1-100 to robí 13,779,612 ....

takže dilema, spraviť 10 bonusov na level 75 alebo len jeden na 100 ku

a teraz cena toho všetkého, povedzme že mincea zásoby šli ako cena drasticky hore, mana semiačka unuri a orkovia sa až tak nevyrábajú tak som ako cenu použil len tovar manufaktúr, takže :
na lvl 75 - je treba spraviť 175 nákupov z každého z deviatich tovarov - po tom bude nadalej cena jedneho nákupu 5994 +-
na lvl 100 - to robí 584 nákupov, atu to je zaujimave
pri 200 nákupoch je cena - 12,551
pri 300 - 241,212
pri 400 - 4,635,757 (4 Mega)
pri 500 - 89,092,916 (89 Mega)
584 - 1,067,013,827 (1,067 Mega)

celková suma vykúpeného jedného tovaru : 36,634,140,241
( cena pri nákupe sa násobí 1,03 (približne) pre kapitolu 17 ( hádam máme všetci rovnaké ceny)

@Marian24 stym posilnenim na tovar to až také nie je
100% základ
700% posilennie relikvii
xxx% divy
350% očarovanie kúzlom (50% magická výroba)
240% kotlík na leveli 100 (140% na leveli 50)

posilnenie súboja na leveli 100 robí +24%
pre orkov to je +60%
mana +60 %
semiačka +60%
tovar spriatelenych rás 24%
 

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 Protože týden má 7 dní, tzn. 168 hodin. Z toho je nějakých 20 hodin bonusu k výrobě celkem nic.
A hlavní brzda u osvíceného jsou kupci, tam je úplně jedno, kolik toho vyrobíš, když to měníš po troškách.
 

Marian24

Znalec fóra
Ješte mi neni jasna jedna vec . Priklad.
Když trafim bonus z kotliku na zboži - (ted je jedno jestli je to osvicne,živouci, standartni) priklad tech 240%.
Techto 240% se počita jenom ze 100 % zakladu , alebo se to počita z 100% zakladu + 700% relikvie ?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Průměrný týden má 168 hodin. Tato hra se hraje furt - 168 hodin. Poměr posil/neposil je tristní. Prostě k logické nepoužitelnosti.
 

luterina

Veterán
já nevím jak vy, asi jsem to nějak nevychytala, ale nevím kdy - v jakém čase, je nejlíp ten lektvar vypít a užívat si dostatečně plně jeho účinků? - mám pocit, že se mi nedaří ho vypít v ten správný čas tak, aby byl plně využitý, máte prosím nějaké k tomuto dobré rady? předem děkuji :)
 

GorGlin

Veterán
Je to podobné jako s kouzly
Nejlepší je použit lektvar krátce před velkou sklizni a pak jedeš co nejvíc krátkých.
Ale, pokud se snažíš o bonus na urinu a budeš sbírat produkci z kulturek v osm večer, musíš počítat aby ti bonus vydržel.
On ti pak nepadne a ty budeš mít kopu jiných nevyužitých
A to se vyplatí.
 

Marian24

Znalec fóra
Ja varim a snažim sa dostať z neho vojenske bonusy keď idem 5 a 6 kolo turnaja . Ne vždy mi bonus na armu padne no .. keď ano ,tak tie dve zaverečna kola odohravam s arma bonusmy z kotlika.Skok nemam na full a mam neake rozpetie medzi kolami turnaja okolo 5 hodin so zapnutou polarkou .Na surky kotlik nepouživam vubec ani na manu ani unurium.Nesnažim sa o tieto bonusy z neho , iba o tie vojenske.
 

Jasnost

Učedník
Ten kotlík je fakt totálně random a to mě nebaví. Často na něj zapomínám, takže těsně před koncem než zmizí tam hodím jednu přísadu, aby mi nepropadly body a aspoň za zbytek těch bodů vylepším účinky. Většinou za tu jedinou přísadu dostanu víc lektvarů, než když pracně koumám kombinace a využiju všechny body co mám a prd z toho
 
Nahoru