• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kotlík

Danber7777

Pokročilý žák
@Schoenfeld také většinu turnajových provincií válčím ručně,ale když jedeš na víc provincií tak pak už kolikrát nic jiného nezbývá,věž vybojuji klidně jen s očarovaným ohnivákem takže také vojskem a provincie na mapě většinou vyjednávám
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Provincii čistím nadvakrát. Sestavy protivníka 5+ řeším s využitím 3 podpor z akády (nebo místo vylepšení jednotek používám občas zbrojíře) + fénix. Sestavy 4- potom jenom s fénixem. A hraju to převážně při začátku Události proti požadavkům vítězných střetů a hlavně relíkvií.
Samozřejmě při vůbec žádných nebo minimálních ztrátách vojska.
Uplácení je zbytečné a navíc neetické.
 

GorGlin

Veterán
@Danber7777
Já když jsem koukal na ceny výkupu v turnaji, tak mi pride, že než bych utratil suroviny, zastaví mě zásoby, orci, nebo mana.
Řešíš to někdy?
@Schoenfeld
A nahnat tam vojsko je etické?
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Nechapu jak mužete srovnavat kdo jak hra , kto jak vykupuje , atd atd . Tohle sou debaty o ničem protože neřešej podstatu.
Schoenfeld pokud nedela v turnaji 10 000 a vice bodu je jasne že vykupovat nebude protože uhrat 6 K bodu jde v poho iba s armadu , Danber777 je jasne že mu stači iba očarovany Fenix na pruchod veži . Hraju to s hračem co ma pořadne vyhnane hore divy a vež bez komb jenom s armou by nedal když nema zbrojire a pod. , ale pomaha si kotlikem, kde ma nastavene bonusy na 80 %. Gorgline, ano i ja si nedovedu predstavit když jedu turnaj na 10 K a vice bodu , že by sem neco v turnaji nevykoupil to proste jenom s armou nejde , zmasakroval bych ji , a take od toho mame div jako treba čmelak , svatyni šampionu na orky a pod. tak proč to tak nedelat a ušetrit armu za neco co mne stoji kladiva za nakup surek od obchodnika.Každy hrač to hraje jinak vim jak je na tom Gorglin ,Schoenfeld a bavit se o jedne a te iste veci jak delate je nezmysel.Ste uplne jiny hrači, protože Vaše mesta sou totiž uplne odlišna.
 
Naposledy upraveno:

Danber7777

Pokročilý žák
@jjj na orkách to většinou končí i u mne(nebo u mého bonusového) Jde o to kolik dokážu ušetřit naverbovat armády abych měl dost vojska na tyto střety,zásoby pokud myslíš kladívka tak ty jsou skoro všude akademka.denní odměny v sezoně,věž Manu dostaneš pokud máš dračí zase z kouzel dobré je k tomu i bludiště které zabranuje rozpadu Samozřejmě hodně pomůže i společenství nebo dobří sousedé kteří ti vezmou obchod pokud nemáš dostatek většinou v mém případě svého bonusového Zas na druhou stranu já jsem hráč který si v turnaji nedrží stálou linii třeba 9tis jako někteří Já spíš v turnaji lítám nahoru dolů Samozřejmě souhlas s tím co psal Marian Howgh
 

Danber7777

Pokročilý žák
@GorGlin on drak +bludiště také není vše manu ti to udělá,ale potřebuješ hromadu kouzel aby ti jí to mělo z čeho udělat Já o tom psal také,ale ve většině případech kde je mana či orkové se snažíš tyto turnaje vybojovat Já nemám zatím svatyni,ale vím,že pokud chci hrát v turnaji víc bodů postavit jí prostě budu muset páč většinou končím na orkách
 

GorGlin

Veterán
Já jedu turnaj s věží najednou během několika hodin a úplně si nedokážu představit výkup i za mince a zásoby.
Protože těch střetu je hodně když tam pak začnou lítat miliony, to bych byl po pár turnajích bez instantu
 

Danber7777

Pokročilý žák
@ GorGlin
to je to o čem psal Marian máme každý jiná města,jiné sousedy.... Já když pravidelně chodím po mapě k sousedům na kávičku zvládnu zajít i třeba 3x za den nakoupit ke zlodějovi surky jak za kladívka tak za mince Když jedu turnaj na víc bodů a používám požehnání tak se divím,že pro mne má vůbec ještě zboží:)
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Myslíš jako když v těch opravdu vysokých provinciích to kromě 2M many sežere i 1/3 kapacity mincí na výkup? Jo, zlaté časy, kdy výkup v turnaji žral jen suroviny.
 

Marian24

Znalec fóra
Zbožný přání - Dufam , že do výkupu v turnaji časom nenasoli INNO aj živouci a pak po letech i osvicene zboži ... To by byl u mne peknej maler :D:D:D Asi by to problém nebyl pro INNO udelat to a zavest do hry , tu vež podle vylepšenych divu hráču , už dokázali stežit ... pak by i kotlik zas o neco nabral na váze a jeho bonusy na zvýšenu výrobu živouciho a osviceného zboží ... no snad se tak nestane , ale ja by sem se už tomu vubec nedivil , kdyby ano.
 
Nahoru