• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Kopírování textu ze zpráv

DeletedUser1119

Guest
já se přidávám taky mě to tam mooc chybí. Ale jsme zas rád že psaní v chatu je lepší než ve FoE, kde je jen určitý počet znaků, zde jsem se ještě nesetkal, když píšu, že pak píšu do prázdna, ve FoE mě to vždy rozčilovalo, a pak se mi to už podruhé psát nechtělo, takže zdejší chat v této hře velice chválím, ale ještě to kopírování by bylo fajn, kdyby to šlo :)
 

DeletedUser34

Guest
prosíme možnost kopírovat text z chatu a ze zpráv prosíme možnost kopírovat text z chatu a ze zpráv prosíme možnost kopírovat text z chatu a ze zpráv

no snad to zaberie
:D:D:D:D
// upraveno Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Vážení, bez urážky, ale vyjádřit podporu určitému návrhu stačí obyčejně velkým písmem, příp. pokud vám jde jen o vyjádření "Líbí se mi to", tak použijte tlačítko Poděkovat u příspěvku s návrhem.

Nemáte-li k nápadu co konstruktivního dodat, neprovokujte. Pakliže nějaký návrh předáme, předáme ho i bez zvětšeného, ztučněného a podtrženého písma. Souhlasíte s návrhem a nemáte co dodat? Použijte Poděkování. Souhlasíte s návrhem, ale něco vám v něm chybí? Napište to! Ale tento přístup zrovna dobrý není.

Vývojářům posíláme několik nápadů týden co týden. Myslíte, že je zapotřebí taková urgence?
 

luterina

Veterán
Pane Sindri, neuráží mě to, naopak, je milé že jste tu a že s námi komunikujete, co se týká zvýrazněného textu, omlouvám se, bylo to míněné pro přehled ve smyslu gró této diskuze - takový její základní ústřední bod.
Nevím jak urgentní je toto poslat Vývojářům, když byla v diskuzi řeč o shrnutí, tak jsem shrnula, odsouhlasila jako dobrý nápad a poděkovala, mám radost když věci fungují tak jak mají, v Elvenar fungují, to je výborné! Mám zde dobrý pocit.

protokol nejsi ty vědma!:p:D
 

DeletedUser548

Guest
Souhlasím, právě jsme to chtěla založit jako téma a vidím, že to tady už lítá dlouho. Tak jen podporuji myšlenku to poslat jako návrh vývojářům. Tam to mají určitě dle priorit, ta naše bude tak P4, ale budeme-li vytrvalý, tak se toho třeba dočkáme... Co proto máme udělat, abychom poslali návrh pro vývojářský tým? Díky T
 

DeletedUser34

Guest
no prepisat to do nemciny alebo anglictiny a este to aj tresnut na beta server ako navrh a popripade este na dalsich 10 servrov v danich jazykoch a mozno sa tym zacnu zaoberat :)))) vyvojari :))
 

Frigg

Guest
No my to děláme tak, že každý týden nějaké vaše návrhy přeložíme do angličtiny a zašleme vývojářům... a tam se zařadí mezi návrhy i z ostatních zemí. Proto je fajn, když svůj návrh srozumitelně zformulujete, nejlépe podle šablonky. A než tak učiníte, je dobré se podívat do databáze nápadů, zda už nějaký takový neexistuje. Šetříte tím i náš čas a zvyšujete šanci, že se váš návrh vývojářům zalíbí ;)
 

DeletedUser34

Guest
to vieme ale aka by to bola Loby eby sme to napisali rovnakovo finštine španielcine a inich jazykoch na inich serveroch potom by to snad malo veciu váhu :eek::eek::eek:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já jen doplním, že tento nápad byl již před nějakou dobou odeslán tvůrcům hry, viz naše databáze nápadů. Takže se nemusíte bát, že tu nápad zapadl a nic se s ním neděje. A taktéž se nemusíte bát, že by námi přeposlaný nápad měl menší váhu. Tvůrci hry vůbec nehledí na to, od které komunity nápad pochází, oni jen požadují, aby byl dobře a srozumitelně přeložen, aby mohli správně pochopit, co si hráči přejí.

Jinak ke každému nápadu se vždy vyjadřuje vždy několik oddělení, takže to není tak, že když se jednomu člověku nápad nelíbí, tak ho smete ze stolu. Co se týká konkrétně tohoto nápadu, tak zde je problém ten, že je velmi těžké naprogramovat hru tak, aby šlo přímo ve flash prostředí něco kopírovat. Z čehož vyplývá, že zavedení této funkce nebude vůbec jednoduché.
 

Ethariel

Guest
Co takhle použít nějaký externí chat program jako třeba chatango anebo disqus?
 

DeletedUser34

Guest
no myslim ze na FoE to funguje co tak si inspiraciu vziat stade ale ja sa do toho neviznam tak to necham na nich )
 
Nahoru