• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Kopírování textu ze zpráv

Deleted User - 42211

Guest
ano, ano, ano! To mě rozčiluje, kopírování textu je nutností, například s pokyny pro nováčky ve společenství, ale neustále všechno psát do zblbnutí mě ničí! Jistě, je možnost si to napsat jinde, třeba ve wordu, ale popravdě, kdo si na to v danou chvíli vzpomene? Většinou až po odeslání a to už je pozdě :D
 

DeletedUser467

Guest
Také se přimlouvám za zavedení této možnosti.
 

DeletedUser312

Guest
i to kopírování by si mohli strčit za klobouk kdyby existovalo klasický fórum aliance tak jek je to všude zvykem tzn stálý informace který jsou pro fungování důležitý a každej si je může přečíst i po roce...
 

jacinda

Guest
koukám že touha veliká, ale vyjádření změny žádné
 

DeletedUser705

Guest
Už se to tady probíralo, on to někdo pohledá a za pár dnů sem vloží;-)
 

DeletedUser312

Guest
vyjádření toho jak by mělo tohle vypadat tu najdeš pomale v každým druhým tématu ať se týká čehokoliv... to samý je problém spolupráce nebo světovýho fóra nebo lepšího obchodu nebo nebo nebo.... nikoho nebaví furt dokola psát ty samý cipoviny když dopředu ví že ho první admin setře jak nudli z tabule tím že vývojáři dospěli k názoru že by to nebylo pro hru dobrý.... např to dnešní
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/světový-chat.598/page-4#post-18281
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/navýšení-maximálního-počtu-hráčů-v-společenství.892/#post-18268

ono nic proti názoru vývojářů ... je to jejich názor.... ale tady se mají probírat názory hráčů a už sem si u pár témat všiml že to bylo utnuto názorem vývojářů ... popravdě ten tady nikoho nezajímá... tady se mají probírat názory hráčů a až se hráči doberou nějakýho výsledku měl by to někdo poslat vývojářům ... a teprve potom je tu prostor pro názor vývojářů ...... tak bych to vyděl já....
 

Sindri

Guest
Klid, neber citované stanovisko vývojářů jako zeď pro další diskusi. :) Nicméně, myslím, že je dobré vědět, jak něco takového vidí vývojáři a dle toho daný návrh se pokusit třeba i přizpůsobit, zatraktivnit ho, ať ho máme třeba i jak prosadit. Pokud ale vývojářský tým k nějaké podobě určitého nápadu řekne NE, nemá smysl to bez ničeho nového opětovně zasílat.
 

DeletedUser312

Guest
neberu to jako zeď ... ale ono to tak funguje :-D jak se to někam napíše tak všechny diskuze utichnou :-D
 

Frigg

Guest
Nemám obavy, že by něco utichlo... jak je vidět, tebe to nezabrzdilo ;) A tyhle diskuze k návrhům, kde jsem stanovisko uvedla, zrovna aktivní nebyly, takže se spíš zviditelnily než aby utichly. Myslím, že je vždy lepší znát názor druhé strany než si myslet, že si někdo myslí... ale tohle je spíš téma do Krčmy, už to nesouvisí s původním návrhem, jen ho to zamlžuje a znepřehledňuje. Pokud chceš na toto téma dál diskutovat, změň prosím "lokál" :)
 

DeletedUser312

Guest
tak já sem zvláštní případ :-D chocholoušek by měl ze mě radost :-D
 

DeletedUser34

Guest
no kopirovanie v čete alebo v spravačh by bolo dobre a mohlo by sa pridať aj možnosť posielať speavi inym spolkom tak ze by sa len klikol na erb spolku a oznacilo by to všetkych ludi daneho spolku
 

Deleted User - 42211

Guest
Taky by mě zajímalo, toto by se skutečně hodilo co nejdříve
 

DeletedUser312

Guest
no popravdě .... prvně se tu musíme sami dohodnout co vlastně chceme pak musíme donutit adminy aby to poslali do dojčlandu a pak si musíme počkat na to co se odtud vrátí za odpověď :-D zjednodušeně řečeno... čím víc lidí tady bude psát že to chce a bude dodávat argumenty proč to je dobrý tím líp ....
 
Nahoru