• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

koho zajímají věci nevšední a skušenosti s tím

Petula1

Guest
dobrý den chtěla jsem zeptat kohopak z vás zajímají věci které se nedají logicky vysvětlit? mě samotnou ano.
 

Petula1

Guest
koukám že asi možná nebylo pochopeno co mám na mysli. tak vám povím jednu z historek co se mi stala.
Bylo krásné teplé počasí a s rodinou jsme šli do jedné nejmenované ZOO. Moc se nám tam líbilo všem.Až pak jsme došli k jednomu většímu zvířátku byla to šelma a na zavolání (ale ne lidské zavolání) k nám došla spíše dopajdala a zdělila mi že má něco v noze ukázala i přesně kde to má a popsala mi jakej má u toho pocit. chvíli sme si povídali a pak sme šli.vše sem pak trošku opatrně zdělila při odchodu zamestnancům. když jsme tam asi po roce šli znovu dozvěděla jsem že na můj popud bylo to zvíře operováno a bylo mu něco vyndáno z tlapky. Tak jsem si tak řekla to je dobře že to nebrali na lehkou váhu a poslechli co jsem říkala a pomohli tomu zvířátku.
 

CherryFlower

Guest
Tak mě tyhle věci také zajímají, protože se zkrátka dějou :)
Bejvalej viděl auru, dokázal virgulí najít, kde jsou v podlaze trámy a kde jen prkna, abychom mohli udělat prostup pro topení...
Mně pro změnu kolikrát "nateče" přesně to, co je třeba říci... Ačkoliv jinak jsem logický typ, živím se jako programátor, tak tyhle věci neodmítám, je to součást našeho života. :)
 

Petula1

Guest
to jo no každej máme něco a jen někdo toho má trochu víc no. Co dodat? asi jen to že kdyby ti nahoře věděli že to co nám dají neunesem tak nám to nedají :)

//Odstraněna citace předchozího příspěvku. Sindri.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser495

Guest
Peťulko, někteří to opravdu neunesou, proto máme plné blázince...:D
Ale jinak souhlasím, takové věci se dějou , a jiné další, a i když to mnohdy nechápeme, tak tomu také věřím.
Je krásné, že jsi tomu zvířátku dokázala pomoci...:)
 

Petula1

Guest
děkuji moc jsem toho názoru že jsem tu abych pomohla tomu kdo moji pomoc potřebuje.a je jedno jestli je to zvíře nebo člověk.i lidi za mnou jezděj když hledají moji pomoc. jinak přeji krásný večer :)

//Odstraněna citace předchozího příspěvku. Sindri.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser495

Guest
takže malá čarodějka vědma léčitelka :))) to je nádhera, že tě tady máme ;);)
 

Petula1

Guest
no každej tomu řekne jinak no. pro mě je to normální to co umím a mám v sobě. a jsem za to vděčná těm nahoře že mi to dali a že díky tomu mohu pomoc jiným co pomoc hledají.jinak kdyby vás něco zajímalo nebo ste chtěli stačí napsat sz :)

//Odstraněna citace předchozího příspěvku. Sindri.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Ahoj Peťulko,
také já jsem příznivkyní všeho tajemného a záhadného.
976c253a4b710d34.jpg

Věřím, že někteří lidé (jako třeba Ty) dokáží využívat své schopnosti, které jsou označovány jako nadpřirozené (jasnozřivost, jasnoslyšení, jasnocítění, telepatie, telekineze, vidění aury, léčení energií, aj.).
Je velmi dobře, že jsi díky svým schopnostem dokázala pomoci zvířecí bytosti, která by jinak musela trpět bolestí déle, než by si ošetřovatelé všimli, že jí něco trápí.
Děkuji Ti, že využíváš své schopnosti k pomáhání potřebným, ať už se jedná o zvířátka či o lidi.
e8203639cc54d402.jpg
014ef18eaecd9986.jpg
 

Petula1

Guest
děkuji moc :) jinak pro mě je to normální jsem toho ražení že by sme si měli pomáhat i když to většinou kolem tak nějak nefunguje což mě mrzí. přeji všem krásný den :)

//Odstranění citace předchozího příspěvku. Sindri.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Přeji pěkný den ,
svět je plný záhad, nevysvětlitelných věcí a možná ,že na nás není abychom je chápali ale nechali volně plynout.
Nemusíte věřit a někdy se i tomu nejvíce logicky přemýšlejícímu jedinci ,přihodí událost ,která zkrátka logicky vysvětlit nejde.
Vše je pouze založeno na lidských domněnkách. Kdo z nás může říci,že to tak doopravdy je ,když nebyl na úplném počátku všeho.
Byla sepsána spousta teorií . Někdo se přiklání k bohu,jiný jde na to vědecky. Ale jak to doopravdy vše funguje dle mne neví nikdo.
Já se nepřikláním ani na jednu z těchto teorií. Nechávám tomu volný průchod . Jelikož ,zkrátka a dobře jsem u toho nebyla.
Takže ty nevysvětlitelné situace nevyvracím . Kdo ví co je vše možné. Zda-li vede někdo vaše kroky nebo si utváříte život sami.
Neupínám se k žádné teorii ani k náboženství , nechávám vše otevřené. Sám o sobě lidský mozek je jedna velká záhada :).
Viděla jsem mrtvé ,nic příjemného. V pronájmu kam jsem se nastěhovala ,celé noci seděla babička v křesle,které tam nebylo. Ani její fotografie nic.
Když jsem jí popsala majiteli bytu ,potvrdil ,že tak jeho babička vypadala a že v takovém křesle sedávala. Jeden den když jsem se vrátila z práce bylo uprostřed pokoje malé autíčko. Majitel ho tam údajně nedal . Dál jsem nepátrala a změnila pronájem. Věděla jsem předem,že umře otec ex partnera a i jeho babička. Střed mám v pupíku . Někdy se probudím a ráno je tam podivné šimrání, vnitřně jsem rozklepaná a vím,že se někomu koho jsem poznala někdy, nebo znám něco stane. Takže obvolám všechny své blízké a když mne ujistí,že oni jsou v pořádku snažím se nemyslet. Nerozvíjím to. Možná,že se i bojím a nechci si zahrávat. A nebo mi zkrátka hrabe . Jak píši nechávám to plynout . Ale svět duchovní je mi daleko bližší než svět vědecký a materiální. O tom ,že bychom si měli pomáhat snad psát zde nemusíme .To by mělo být samozřejmostí když jsme jeden druh tak lehce zranitelný .
 

Sindri

Guest
Těšil jsem se na pořádnou porci duchařin a ono nějak nic. To nikdo nic opravdu děsivého, iracionálního, nezažil? :rolleyes:
Za sebe musím říct, že byť si rád vyslechnu/počtu o těchto věcech, příliš na ně nevěřím... resp. ne na jako nadpřirozeno jako celek, ale beru to podle individuálních situací. Trošku mě ale zarazil sen o zesnulém dědovi, který jsem měl s matkou stejnou noc a navazoval. Začátek jsem prosnil já, konec zase matka. O to záhadnější je, že jsme to vůbec zjistili (bavili se o tom), protože že bychom spolu probírali svoje sny, nebo že by se byť jen jednomu z nás o dědovi zdálo nějak často... to se říct nedá. :)
 

Petula1

Guest
tak mě osobně věci kterým říkáte duchařina příjdou naprosto normální no
 

Deleted User - 35985

Guest
Děje se spousta věcí těžko vysvětlitelných mezi nebem a peklem (rájem), mezi prostředím, které si sami vytváříme. Díky svým vizím budoucnosti jsem mezi živými. Unikl jsem zásahu bleskem. Sražení autem při jízdě na kole i pěšky.
Jednou jsem před pár lety šokoval mladšího kolegu. Přišel jsem do práce po dovolené a nenechal jsem ho ani pozdravit a řekl jsem mu vše o kuse a co na kuse zvoral a já to budu muset opravit a kde skončil. Vykulil oči, spodní čelist mu spadla a divil se k nemožnosti získaných informacích, protože o pokaženým kuse nikomu nic nestihnul říct. Docela se bojí cokoliv mi provést. Myslí si, že to stejně neutají. Což je zajímavé, protože přede mnou se těžko lže, nějak dokážu každého donutit k přiznání ze lži, aniž by tušil, že jsem k tomu pomohl.
Baví mě blbnout se zvířaty v ZOO i s volně žijícími. Vše je možné, pokud tomu věříte a já tomu věřím víc než k lživým slibům různých náboženství.
Jenom nemám s kým si o takových věcech povídat a když povídám, nikdo nevěří a když se to stane, tak se každý jenom diví a stejně nikdo neposlouchá.
 

Petula1

Guest
Astersix to máš pravdu že se o tomto dá mluvit s málokým. řekla bych že většina lidí ještě nedospěla k tomu aby mohli pochopit takovéto věci.je to smutné ale je to tak.ale i tak je nás dost kteří toto vnímáme a tak dále. jinak všem přeji krásný den :)
 

CherryFlower

Guest
Absolvoval jste někdo rodinné konstelace? Já ano a můžu říct, že to se mnou docela zacvičilo. Do té doby jsem si myslela, že "nadpřirozené" schopnosti má akorát můj manžel, ale tam jsem zjistila, že je mám také, jen to u mě funguje trochu jinak. On vidí obrazy, mě napadají slova :)
 

Petula1

Guest
Absolvoval jste někdo rodinné konstelace? Já ano a můžu říct, že to se mnou docela zacvičilo. Do té doby jsem si myslela, že "nadpřirozené" schopnosti má akorát můj manžel, ale tam jsem zjistila, že je mám také, jen to u mě funguje trochu jinak. On vidí obrazy, mě napadají slova :)
jo to znám dva se většinou navzájem doplnují tam kde jeden vidí druhý sliší a tak.ale pak to jde spojit do hromady ale to na delší povídání.
 

Brenus

Guest
Čas není lineární, neplyne stejně, ale je relativní, hmota de facto neexistuje. Každá hmota jej jen různě 'kmitající' energie. Vše záleží jen na úhlu pohledu. Všechno co se zdá nenormální je jen nedostatek poznání. V egyptské knize mrtvých se duše zemřelého ptá Atum(nejvyššího boha) jak je stará. Atum odpovídá "tvé stáří je miliony let, miliony milionů let". A toto prosím sepsali staří Egypťané před cca 4000 lety. A tak evidentně plyneme vesmírem a reinkarnacemi se stále zdokonalujeme a třeba jednou dosáhneme i moudrosti ;).
 
Nahoru