• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kmen - Wakan Tanka - Lakota (Oglala Sioux)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser76
  • Vytvořeno

Santerr

Veterán
Tak se musíš lamičko snažit řádně přednášet své básně, aby tě na tu rožeň nenapíchli ;)
Sis na sebe upletl pěkný bič :D
 

DeletedUser76

Guest
Zlatý anděli tak se hezky připrav, jdu stavět první domeček :D.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
:D :D Na ty nabídky úplně sedne tenhle pohled... Jakože "jak vážně tohle všechno?!" :D
8f9b0381-9455-4d57-b700-090a93079d13.jpg

A už fakt konec spamování :D
 

DeletedUser76

Guest
A propó nemám se zde přemlouvat takhle čirou náhodou já ? :D...

Andělíčku čekám ,šup lahodné slovíčka,ať to mohu rozjet :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nene, nepřemlouvej nikoho :D Já na to ukecávání moc nejsem a stejně video nebude žádný prostě :D


Edit: To neuvěříte, ale až teď mi došlo, že jsem ten příspěvek nad tímhle pochopil špatně :D To je tak když člověk dělá 10 věcí najednou a pořádně nečte
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser61

Guest
A já myslela, že ty nejšílenější lidi jsou jen u nás ve Wakan tanka. :eek: Asi to bude nakažlivý. :D

Pozor na virus jménem ptákovina.
Přenos: šíří se jako vysoce infekční nákaza hlavně na internetových fórech a online hrách. Někteří jedinci se s touto chorobou již rodí.
Příznaky: náhlé ulítlé nápady, které vám změní život
vytlemený výraz tváře, který dlouhodobě přetrvává
nekonečně dlouhý čet, který vlastně nemá hlavu ani patu, přesto se v něm nakažení dokonale vyznají
Léčba: neexistuje, ale doporučuje se, aby nakažení jedinci setrvávali pospolu a pravidelně se setkávali.
:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser76

Guest
Drazí účastníci tohoto zájezdu , postižení virem ptákovina alias zelená lama, jsem fakt velice potěšena vaší návštěvou, ale
kurňa do sedíny už vypadněte ať si mohu napsat nábor jinak to u nás bude samá lama :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru