• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kmen - Wakan Tanka - Lakota (Oglala Sioux)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser76
  • Vytvořeno

DeletedUser76

Guest
Aktualizace ( 4)

110px-Pine_Ridge_Flag.svg.png



Oznámení : Oznamuji ,že moudrá stařešina Woody 69 je zpět.

Bohužel , po mém odchodu mnou založeném spolku , se mým úžasným spoluhráčům vedlo velice špatně.
Nový velitel zničil ducha Wakan Tanky, přetrhal pouta, hráče beze slov vyházel a ten zbytek pohřbil .
Nabral hráče, kteří vytvářeli dusno a napětí a poničil tak vše.

Wakan Tanka je opět má a pomalu se zotavuje s utržených ran a opět zaplňuje své řady.
Já moudrá stařešina hru jako takovou nehraji, ale jsem tu pro svůj lid.
Pro své hráče ( přátelé) aby opět měli svůj bezpečný domov , jak my ve spolku říkáme.


73.gif
 

Ethariel

Guest
Vítej, Ó přemoudrá stařešino. Dcero medvědice a matko vlků :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Nezlob se protokole,ale jmenovat hráče nebudu, to se nesluší :).
Jen dodám,že to podělal, protože ti hráči se znají z jiných her a mají k sobě dlouholeté pouto.

Zlatý anděli, vtipálku :D, podívej se na mé město , to vážně nedám, jedině ,že bych prodala nějaký svůj obraz jeden či dva možná i tři :D a rozhodla se hóóóódně podpořit vývoj Elvenaru finančně abych dosáhla opět třetího místa.

No leda , že bys prosil či lahodil slůvky mému uchu, jako že jsem děsně úžasná, že beze mne tam nahoře nemůžeš být a složil báseň pro mne :D.

A teď nic jiného nedělám než svolávám kouřovými signály své roztroušené Indiány.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
sskipi to bol no na bete som snim v spolku ale nejak je neaktyvny ak on tak sa mu asi niekto nabural do jeho konta
 

DeletedUser76

Guest
sskipi je momentálně až do února v lázních.


Zlatý anděli, to právě je to , co nevím, moc se mi fakt nechce , zabírá to hrozně času .
Ale pokud se rozhodnu, že ano, rozhodně se nenechám připravit o tvé přemlouvání , to ne, to nejde, to musím fakt číst , to by nešlo , bez toho bych do toho znovu nešla :D.
 

DeletedUser34

Guest
aha tak preto sa tak dlho neukazal no tak goldak zacni :) prosit a prehovarat bude sranda zacni recitovat najlepsie nahraj video prednes vyhernich basni :))) bude sranda
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To nemůžu... Já myslím na vaše zdraví a mám vás všechny rád alespoň na tolik, že vás nebudu takhle hromadně zabíjet mým videem :D Tak hodný já jsem :D
 

DeletedUser76

Guest
Tomu nevěřím Anděli, to určitě dáš a bude to bomba, že poletím dopředu jak drak :D
 

DeletedUser34

Guest
ano tancici lama do to ho pome a recituj je to v tebe chceme zazit trocha adrenalinu
 
Nahoru