• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jedlo dobroty

DeletedUser495

Guest
Cherry - to je nádhera! Já jsem je letos po dlouhých letech taky upekla, dnes jsem je nazdobila - teda jestli se to tak dá nazvat, myslím, že děti v mateřské školce mají hezčí. No ono se to sní ..... :D
Silwen: Poleva se mi docela povedla, 150 g moučkového cukru, 1 bílek, lžička citronové šťávy a lžička solamylu....a vyšlehat :))



151220151070a.jpg
 

CherryFlower

Guest
@Cave Mně se tvoje perníčky moc líbí a určitě i krásně voní :) A chutnat budou, jéje
 

Silwen

Guest
Já se teprve péct učím :) A můj poslední pokus o vánočku dopadl naprosto katastrofálně. Těsto moc nevykynulo a výsledek byl šutr na rozbíjení oken :( Nechtěla jsem letos něčím podobným kazit Vánoce, tak jen linecké a nepečené, to už zvládnu :) Jo a čokoládové sušenky.... Na perníčky nakonec nezbyl čas ... to je tak moje maximum :D
 

DeletedUser34

Guest
vďaka za krásne vianočne výtvori a čo ta novoročné už ste skúšali niečo nové novom roku ?
 

DeletedUser34

Guest
hmm krásne to je koláč , dort, alebo tatarák ? ale vizerá to super
 

DeletedUser2717

Guest
Já mám nejraději utopence

Nálev vařím ze sáčku Deko vše dle návodu a chuti, raději ostřejší
Jedna plnotučná hořčice 500 dkg
(pro otrlé, pár stroužků česneku a feferonky nejlépe čerstvé)
Bobkový list, nové koření a pepř (čtyř barev)
Zauzené špekáčky 2 kg
Cibule 1/2 kg
Oloupanou cibuli nakrájet na kolečka, špekáčky rozpůlit a oloupat.
Do čistých sklenic klást vrstvu cibule, přidat bobek a koření a každý kousek špekáčku hezky potopit do plnotučné hořčice neoklepávat a vložit na cibuli. Dávám tak tři kousky na vrstvu, ale hodně záleží na velikosti sklenice. Pak zase vrstvu cibule a špekáčky v hořčici a koření......
Od vrchu sklenice nechat zhruba 2 cm a dolít připravený lák.
Sklenici uzavřít a dát do chladu tak na čtrnáct dní. Pravidelně kontrolovat, neujídat a dolévat lák aby sklenice byla stále plná.

Fotku nemám, ale jakmile si je udělám, dodám
(nějak jsem na ně dostal chuť)
 

DeletedUser1930

Guest
Jooo, listové těsto je fajn, ale jde to všelijak.. třeba jen rozválet, položit na pečící papír posypat několika druhy semínek - ne dohromady ale na různá místa a pak kolečkem nadělat proužky a šup na chvilku do trouby a slané k vínečku je hotové za pár minutek. Chutné, křehké, levné a rychlé :-D
 
Nahoru