• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Hostina mámy Juul

Lovec Krys

Legenda
Nečekal bych ji až na podzim. To by nemělo smysl mít ji půl roku hotovou a čekat s jejím nasazením. Kdyby ji měli nasadit na podzim, očekával bych, že na ní teprve teď začnou pracovat, ne že ji už několik týdnů budou mít hotovou (viz. efekty divů, které bývají známé až ke konci přípravy kapitoly a my už je známe asi měsíc).
Ale je pravda, že jim do hlavy nevidím, tak těžko říct, co se od nich dá čekat.
Každopádně na betě událost skončila tento týden, tak bych příští týden očekával něco z trojice:
DS, další událost, nová kapitola. Co z toho to bude uvidíme příští týden.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Podle mne bude ještě DS a po DS to za další týden spustí Tak nějak to mám rozplánované když se mi nevydařila předpověď na začátku května tak už počkejte na mne:)
 

Kvietko

Šéfkuchař
Ahojky, nevíte někdo náhodou co je ta Rudovousova kuchyň a křeslo? Nepodařilo se mi to nikde najít. Je to jako odměna ve stříbrné lize.
 

Elvinka12

Učedník
tak ty houbicky na bete uz posiluji jen vyrobu v manufakturach takze moje prvni hodnoceni jak jsou nanicovaty pokud nemate moc manufaktur na standartni zbozi plati
 

Ezran SVK

Učedník
Prealiena Dík za odpověď a nevíš, co poskytují? to tam není uvedeno :oops::)
1684000926905.png
1684000972711.png

nic moc, vtedy bola asi ešte iná ekonomika(v hre)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nahamounil jsem 1945 čepic, páč není za co a proč po 20. kapitole je smysluplně uplatnit.
A najednou mne z čistě matematického výpočtu pojal děs: Čtyři!!
1945:4=486 (zaokrouleno).
Čtyřistaosmdesátšetkrát musím kliknout na základní ingredienci pro vaření. A pak ještě ikskrát pro další kombinace. A to nám zbývá ještě 11 dní.
Nesnáším klikání.
Je ho už tak tady dost.
A to ještě tohle!
Nemluvě o mizerných cenách. (Za poslední tři dny naprostá katastrofa.)
 

Jasnost

Učedník
Už jsem taky uklikaná... Vyvinula jsem si strategii, takhle jsem si to srovnala do sloupců. Jakmile něco ukuchtím, hned to zase doplním. Přijde mi to krapet rychlejší a přehlednější
Screenshot_2023-05-18-08-37-42-45_7f7cb4ea03f89ed006ffca7a7d623b25.jpg
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No jo, ale není do zásoby. Už tak ho vyrábím hafo.
Teď mám stav 1 373 510. Při čekání na další kapitolu je mi vesměs k prdu.
 
Nahoru