• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Hostina mámy Juul

Elvinka12

Učedník
nahodna produkce neni moc oblibena samotne mi prijde ze treba slava mi knizky jen tak neda, skoro bych si spis umela predstavit treba tydeni vyrobu 1krmeni naky ty orky a ulomky proste od kazdeho neco primerenym dilem
co se tyka unikatnich houbickovych policek neni to zadna vyhra, je velka skoda ze to ovlivnuje jen standartni zbozi
skladani v tomhle eventu neni muj salek ale co se da delat neco poklikam a ono z toho neco vyleze a honit se jiste nebudu, proste relax event, ale urcite i tak stoji za to nejake ty runy suroviny nebo snad unurium nejsou asi nikdy na skodu
 

Green Jane

Šéfkuchař
Jsem zvědavá, co z toho vyleze . Osobně si myslím, že to bude legrace - už se vidím, jak kombinuju třeba řízky s dortem .

:cool:
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nářadí, ksichty a geometrické útvary byly loňského srpna poněkud otravné vylepšovací záležitosti v události Brána do minulosti.
Vůbec mě to netankovalo, ale to je jako vždy individuální záležitost.
Jenže!!
Cenou cen byla Měsíční knihovna. Což je dle mých tabulek TOP 2-3 na manu (v závislosti na metodice hodnocení). Naškudlil jsem jich rovných 14 (!) a dost mě to vystřelilo v plnění pro 18.-20. kapitolu.
Nic srovnatelného zatím v současných cenách nevidím.
 

GorGlin

Veterán
Dobré je, že můžeme získat nějaké to VBčko, instant nebo bodovu a to i dost velkou třeba na ulomky.
Není to žádná hitparáda, ale lepší než nic.
Systém je mizernej a hlavní výhra je barák co dělá peníze.
Docela zklamání.
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
že nemáš v.věž znamená, že event ti přinese urinu přes sběr čepic, nebo se budeš snažit to zvládnout přes, někdy muže něco padnout?
 

voyager-1

Velmistr písma
myslím hlavně sběr. Event + chrám duchů na max + věž unurium pokryje. Dokud vývojáři nevymyslí něco ošklivého :)
 

iDavis

Legenda
Rád vidím, keď sa vývojári snažia trochu experimentovať s hlavnými budovami a prinášajú kombinácie surovín, ktoré sme tu ešte nemali. Nie že by kuchyňa bola nejak zvlášť zaujímavá (pri tak malej šanci na zisk krmiva), ale je to niečo nové a koniec koncov to predsa len donúti človeka zamyslieť sa, či jej nejaké to miesto obetuje (hlavne hráči na konci výskumu, ktorí si môžu dovoliť uvoľniť miesto a skúsiť tak šťastie). Navyše ak sa nemýlim, je to druhá budova ktorá produkuje krmení (prvou je tá malá reštaurácia z minuloročných morských koníkov), takže je tu tiež vidieť, že vývojári si uvedomujú problém s nedostatkom krmiva a je to náznak toho, že akadémia zrejme nebude zdroj jediný.

Čo sa týka hernej mechaniky - príde mi zaujímavá, je to niečo nové a oživuje to hru. Za mňa škoda, že nevyžaduje viac rozmýšľania (ako napríklad hmlistý les), ale stále je to ďalšia mechanika do postupnosti udalostí a to aspoň istí, že nebudú všetky na jedno kopyto.
 

Ludi

Veterán
Eventy hraju už ze setrvačnosti, většina úkolů je v pohodě. Na unurium je to fajn, sem tam v odměnách přibude nějaké to vojsko a pár dalších drobností, takže dobrý.
 

Waso

Učedník
Takový ty houbičky (např Ocelové aroma) sčítá se účinek? Má už jich někdo víc? Prověřil to někdo? :eek:
 

Elvinka12

Učedník
jo tyhle potvory mam je na bete a prekvapilo me ze funguji i na vyrobu v kulturkach tak aspon neco potesujiciho a efekt se scita mam tam 10%
efekt houbicek.jpg
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nepotřebujeme každou úlitbu herojům, co dokázali přes veškerá protivenství zdolat záludnosti dvaceti kaptol, aby nás upláceli touto zvrhlou hostinou.
 
Nahoru