• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

HÁDANKY

DeletedUser133

Guest
Díky,
Někdy je to velké a někdy zase malé. Někdy tvrdé a někdy měkké. Co je to?
 

DeletedUser98

Guest
Filipe v zadání máš, že je to jednou měkké, jednou tvrdé, tak jak to může být jenom Y ?????
 

DeletedUser133

Guest
Znáte někdo řešení matematické hádanky?
964664.jpg


Místo otazníku ,,?¨ tam má být číslo ale jaký

JfWqg.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
tak teď nevim, jestli se mi něco nezobrazuje nebo mi něco uniká nebo máme hledat nějakou posloupnost v těch panáčcích na obrázku? :D

aha, pardon..tak asi nezobrazovalo, měla jsem tu obrázek s panáčkama z poradte..po aktualizaci už vidim čísla..jdu na to :))

vyměň druhou 9 za 10 a budu vědět :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
mě se tam ty panáčci ukazují i po aktualizaci, tak nevím... :(

po další aktualizaci se mi tam ukázal navíc spoiler, tak asi zkoušej dál : ))

každopádně já to balim-nevim, určitě pro dnešek, ale jsem zvědavá, kdo to rozlouskne, takový věcičky mě baví :)
 

DeletedUser87

Guest
jsem tu dřív jak filips a zobrazuje se mi to už bez problémů, tak to zkusim vložit za něho..
po otevření spoileru jsem se fakt pobavila, filips, máš bod :D
no udělala jsem si tu kafíčko, vzala na pomoc i papír s tužkou a vzdávám to...těšim se na rozluštění, snad tu padne postup řešení (! :D) :)
 

Přílohy

  • mat.jpg
    mat.jpg
    22,8 KB · Zobrazení: 56

DeletedUser133

Guest
Tak se tedy zdáváte tak správné odpověd' je 8
JfWqg.png
 

DeletedUser87

Guest
toho jsem se trošku bála :D taky by mě zajímalo, jak jsi přišel k 8, protože ona se úžasně nabízí, ale třetí řádka nesedí, jestli jsi k ní přišel tak, že třetí číslo v řádku je vždy součtem prvních dvou..
 
Nahoru