• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Eventy

DeletedUser4336

Guest
Jenže tvůrci syslaře zatím jednoznačně podporují. Dřív byly nějaké tři odměny a konec. Od té doby, co je nekonečno odměn se hra dostává za hranice půvoního záměru, že si někdo nahrabe moc, a mění tak neustále systém úkolů a celkově se stává hraní událostí těžší a míň pohodové.
 

DeletedUser467

Guest
Trochu mám pocit, že nekonečné množství úkolů je špatný jen proto, že někdo si zvládne nahrabat víc a druhého to pak štve....
 

DeletedUser4336

Guest
Kdyby to ale kvůli tomu furt neměnili, tak to asi zase tak špatné nebude, ale ono to kvůli těm co si nahrabou postihne i ty, co si nedokáží nahrabat.
 

DeletedUser467

Guest
Jak tě to postihlo? Slepici jsi dal na jaře na jaký lvl? A medvěda teď dáš na nižší lvl?
 

DeletedUser4336

Guest
Vymetlo mi to co se dalo, hra není zábavná, přestává to být v klidu, dřív jsem tohle nepociťoval. A hlavně to možná trochu přeháním, ale musím myslet i na ty, kteří to tak zaručeně mají.
 

DeletedUser2988

Guest
Eventy se posledni rok stávají spíše otrokařinou než zábavou. Baví se jen sysliči a ti, kteří dávají do hry x tisíc Kč a nekonečně mnoho času. A pokud si to někdo neuvědomuje, tak se i nastávající nová rasa opět přizpůsobila těm, kteří byli schopní projít novou rasou i za 2 - 3 týdny... A jsou na tom bití obyčejní hráči, kteří přispějí sem tam pár Kč, zapnou hru 2x denně a podobně. Ti pak budou dělat novou rasu rok, kdežto někteří psychouši ji tady stejně udělají za měsíc. To samé, když se tu několik lidí stále chlubilo, že po týdnu eventu mají konec úkolové řady a už se nudí. To fakt nechápete, že hra se přizpůsobuje tomuto? Tomu malému procentu hráčů a ostatní už ani nedrží krok, protože je to absolutně nemožné. Hlavně, že mi každý den eventu vyskakují nabídky za reálnou měnu.
 

DeletedUser4336

Guest
Thespia >> Jde především o hratelnost a potěšení z hraní. To je jasné, že když je medvěd záměrně tak dobrý, že si ho nechci nechat i přes to všechno ujít, ale kam ho dostanu není ještě vůbec jisté. Ptáka jsem třeba na desítku ani nedostal, pomohla mi až nastávající výzva (ale je to dané taky tím, že jsem vždy chtěl hrát události trochu víc na pohodu a nehnat do krajnosti). Ráj jsem na desítku taky nedostal, kdyby mi to někdo z aliance nerozmluvil a nepomohl neztrácet naději, tak by nebyl ani ne devítce, na desítku mi pomohlo až dobrodružství. Každopádně co je rozdílné je průběh všech těch událostí, tak odfláklý a nepříjemný systém úkolů jako je teď jsem už dlouho neviděl.
 

DeletedUser467

Guest
Mně eventy nebavily ani dřív, naopak mě to spíš obtěžovalo, když to po mě chtělo hromadu výrob na budovách lvl 1 (ano, bylo nutné je přistavovat, když jednodenní a dvoudenní výroby ve svých klasických manufakturách dělat nemůžu, chtělo to všeho takové množství a event jsem nechtěla nechat ležet ladem). Tenhle event mě, i přes tu tristní malou různorodost v úkolech (úkoly na výrobu v manufakturách jsem v posledním segmentu neviděla ani jednou), asi bavil i víc, mohla jsem si alespoň dát dva medvědy na lvl 10, v jarním eventu jsem fénixe na lvl 10 nedostala. A to se teda rozhodně za sysla nepovažuji (naopak tohle v životě přímo nesnáším), dia nijak zvlášť nekupuji a ani času tomu moc nevěnuji.

Co se týče 15. kapitoly, co má přijít, podle mě ten výzkum nastřelili, protože nemají nějakou jasnější vizi co dál a chtějí získat čas. Když tu byl rozhovor s tím německým vývojářem, tak tam odpovídal, že mají přesně stanovený počet spřátelených ras. Kapitola Elvenar byla podle mě tou poslední vymyšlenou. Dost věcí tomu i nasvědčuje. Čekala bych něco jiného jak spřátelené rasy, ale vzhledem k tomu bonusu nového divu v 15. kapitole, asi chtějí postupovat ve stejném duchu, jen musí vymyslet nové rasy. Ale kdo ví, do hlavy jim nevidím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Po pravdě mě nebavilo ani to přistavování manufaktur a zaplácávání města v užitek pouze události, ale na starých událostech byl daný aspoň i nějaký úkoloudálostní vývoj, stejně tak byly dva druhy úkolů, teď se tam ukážou dvě věty, které když není konstalace úkolu a stavu hry tam vydrží třeba i několik dnů, a poté se nemusí nic změnit, protože naskočí klidně ještě 2x to samé, prostě 25 let staré hry měly bohatší repertoár, tak to na mě působí. Kdyby nešlo o medvěda, tak to vůbec nehraju, nemyslím si, že jsem sám.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Dovolte, prosím, i laický názor. Do hry jsem neinvestoval ani korunu. Ne proto, že bych byl nucen jezdit autobusem :D (to jen k úvodu), ale prostě proto, že mne baví hrát bez jakýchkoli přídavků čehokoli. To přeci můžeme mít každý jinak, což? Možná ani nebudu sám. Mimochodem - jakmile objevím tlačítko, kterým budu moci vývojářům přispět, aniž bych za to cokoli obdržel, rád tak učiním, vždyť mne Elvenar baví již více než dva roky. Zda jsem syslič, jak výše zmíněno, netuším, ale je fakt, že posledních pár událostí jsem šel pouze po studnách a urychlovačích, nějak mne to ba. Se stávajícím systémem události jsem velmi spokojen, pokud se ještě podaří doladit generátor úkolů, aby nebyly dlouhé šňůry těch stejných, budu spokojen maximálně. Ony ty události s malými pomocnými budovami a předem známými všemi úkoly a jejich pořadím mne totiž nebavily, promiňte, pro mne nuda. Navíc byli znevýhodněni hráči, kteří měli zrovna zastavěno stavbami osadníků, mi tak připadne. Nyní urychluji úkoly pouze během probíhajícího turnaje, abych se neurychlil k něčemu, co mi půjde splnit až při něm. A stejně teď na něj čekám dva dny kvůli relikviím, provinciemi se mi plýtvat nechce. Nevadí mi to. Nepotřebuji udělat jánevímkolik úkolů denně. I takto mám již v silnějším městě desítkového brtníka a dalších 10 artefaktů v inventáři, ve slabším o něco méně artefaktů. Zda postavím nějakého dalšího chlupáče, nevím, ale jsem již teď plně uspokojen. Snad odpustíte pošetilému starci nad hrobem, děkuji za pochopení a přeji příjemnou hru.
 
Já bych měl dotaz na mistra: Máš spočítané, kolik klíčů zhruba stálo, dostat se k další várce medvědů?

Nemyslím, že bych se k nim dostal, protože za celou událost jich zvládnu max cca 20.000, ale zajímalo by mě, jak budu daleko :D
 

DeletedUser5729

Guest
Mohu se zeptat,proc je mi uz po druhe odstranen komentar?Nepadlo jedine sproste slovo.....
 

ElfNostradamus

Veterán
Emhyr : teoreticky počítám jednu hvězdičku 25 klíčů tedy 500 na souhvězdí =jedna hl.cena /pokud je štěstí a návratnost klíčů větší i méně/...tj na 50.hlavní odměnu je 25k klíčů /většinou tedy trochu méně při oné návratnosti klíčů z truhel/.
Aktualizace osobní: klíče 7300. Urychlovače 91x14, 221x8, 1x5, 1658x1h.... nakrmen zimní medvěd/lv10/ + div časový skok/lv16/ = 5:05 rotace kol v turnaji, čímž lze ,,ušetřit,, krmení na Fénixe a v době eventu se dělají lépe a rychleji úkoly typu: 45střetů v turnaji, 11relikvií, 5kouzel.
Tupecp: je hezké ,když si člověk z rozhovoru vytáhne jen ty svoje sobě nejbližší hodnoty.
Msf, pohodu a štěstí všem. :)

20.den stav: dnes vysypáno 20,2k klíčů - sklad: 215x14h, 293x8h, 59x2x, 1160x1h. Celkový cíl splněn.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru