• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální eventové úkoly

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 35985
  • Vytvořeno

Deleted User - 35985

Guest
Eventové nebo událostní úkoly. Určitě se to netýká těch úkolů co jsou hlavní v průběhu vývoje hráče.

Dostal jsem takový nápad. Je sice hezké vědět dopředu pořadí úkolů v předem daném sledu,
Daleko zajímavější by bylo, kdyby každý hráč měl sice stejné úkoly, ale v náhodném pořadí. To už by se na ně hůře připravovalo a plnění úkolů by bylo zajímavější a zábavnější.
 

DeletedUser1198

Guest
Když jsou úkoly známé předem, tak potom hráč, který má zrovna dostatek místa na mapě (třeba je těsně před přechodem do další doby a má zbouranou speciální výrobu) je na tom moooc dobře :) V klidu si vše postaví, rozjede vše od 9 hodinové výroby výš a je vysmátý. Tím, že jsou úkoly známy předem jich musí být hodně, aby přeci jen nebyla událost tak snadná. Asi by byl problém dělat úkoly tak, aby nebyly "profláknuté" předem, vše se musí vyzkoušet a kde jinde, než na beta serveru.
Ale i tak souhlasím s Astersixem, že takto je to více než nudné. Obzvláště, když jedna událost stíhá druhou. Již nyní jsem přesvědčen o tom, že asi mnohé události budu vynechávat. Problém je v tom, že se z události stává běžná součást hry a že odměny jsou sice často velmi pěkné, ale když trochu počítám, příliš se nevyplatí anebo je mám na ploše pár dní, protože přijde další událost a tak stále dokola. A když k tomu připočítám nějaké to plánování a mnoho klikání navíc, nějak to přestává být zábavou. Nyní mám priority otočené, těším se na chvilky, kdy žádná událost neběží, kdy si v klídku a pohodě ve večerních hodinách "poplkáme" na našem společenském chatu a kdy si mohu "piplat" obě svá městečka.
Asi to nebude možné, ale přivítal bych poloviční množství událostí nebo raději třetinové, s hodnotnějšími odměnami, aby se opravdu bylo na co těšit a předem neznámé úkoly, to už by bylo příliš, vždyť ani v jiných hrách tomu není jinak, prostě se vše proflákne. A přitom zrovna odměna současné události se bude mnoha lidem líbit i graficky (zamilovaný ork je fakt slušný výkon :) )
Kajícně doznávám, že nemám krom těch "neznámých úkolů" žádný nápad, jak události zatraktivnit, ale v takovém počtu jak jsou mi servírovány a v takovém provedení je začnu programově vynechávat.
 

ElfNostradamus

Veterán
Za mne je každá událost, event či dobrodružství velkým zpestřením hry...naopak je nuda, když se nic neděje...chatujeme běžně každý den, at´již se něco hraje nebo ne, město spravuji průběžně a opakované turnaje jsou náročné jak na vojáky, tak suroviny. Díky organizátorům ElfN.
 

papap

Mistr slova
Podle mne,ta příprava je na těch eventech to nejzábavnější,aspoň já to tak mám a nezáleží jestli mám místo nebo ne.Naopak je pak mazec,když místa moc není,ale pak si to tak poskládám,že se nějaké místo najde.Je to pro všechny stejné,každý se může připravit dopředu a jestli má zrovna místo nebo ne je věc každého hráče,takže bych to nechal,jak to je.Je to stejně spravedlivé pro všechny.
 
Nahoru