• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Arabrabka

Znalec fóra
Bavilo tě opakování stejných úkolů (nejdřív několikrát za sebou, pak ob jeden)? Jako proti gustu žádný dišputát, jak se říká, ale většina do fóra přispívajících byla (ve více minulých eventech) přesně opačného názoru. Hra má bavit, ne prudit. Jestli tebe bavila, ok, tos měla skvělé. Naopak mě to nemálo prudilo a rozhodně jsem nebyla sama...
Přesně tak - neustálé opakování úkolu "Vyrob tolik a tolik základního zboží...", občas prostřídáno dalšími asi třemi jinými úkoly. Vzhledem k tomu, že genárator úkolů vážně moc nefungoval, jsem ráda, že se vracíme ke konečnému počtu úkolů. A že jsou zpátky i truhly, je taky fajn. Loterie stačí ve FoE, nemusí být i tady...
 

aikomi

Mistr slova
Tak mne se líbil více ten system, který byl doteď. Jako je pravda, že bylo otravující, když se úkoly nešťastně opakovaly. Kdyby to více vylepšili a nějak se snažili to lepe přenastavit, tak by to bylo lepší. Nehledě na to,že mne opravdu nebaví stavět ty pidi manufaktury......bez toho se klidně obejdu. Takže uvidím jestli se zúčastním eventu...A hlavně není místo abych něco stavěla a zbytečně používat teleport nechci......:cool:
 

Ludi

Veterán
@athlan - jsem žena, což z mého příspěvku, na který jsi reagoval, bylo zřejmé, tak nevím proč mě oslovuješ v mužském rodě.
Současnou hlavní odměnu ve větším městě stavět nebudu, není pro mě přínosná. Kulturní budovy měnit nemusím, protože mám všechno na max. Lidí i kultury mám hafo. Prostě si můžu dovolit hrát v pohodě a když mi padne nějaká ta studánka, budu ráda. Poslední dobou se jde z jedné akce do druhé, což už začíná být docela únavné.
 

Vicky1177

Mistr slova
Protože to si tam nepíše hráč, ale vkládá to systém podle počtu příspěvků. Taky jsem byla dlouho "hrabě", než jsem se stala "vševidoucím okem"..,
 

Ludi

Veterán
@voyager-1 Jasně, označení pokroku aktivity na fóru si nevkládá do profilu hráč, ale označení dává systém. Jen je podivné, že je zde pro všechny v maskulinním tvaru, což je v dnešní době naprosto nemožné a celkem se divím, že už se s tím dávno něco neudělalo.
 

Ludi

Veterán
@voyager-1 jenže já psala o něčem jiném ... ;) dávat všem označení v maskulinním tvaru je v dnešní době divné. Možná to některým ženám nevadí, ale mě se to prostě nelíbí. To, že se věci dělají "odjakživa" není dostatečný důvod.
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Tituly na fóru neumožňují rozlišovat mužský nebo ženský rod. Pokud se ti nelíbí, máš možnost vymyslet jiné neutrální. Radi tvé návrhy uvítáme. Můžeš je poslat SZ. ;)
Dál se prosím vrátíme k tématu události.
 

Ludi

Veterán
@Embla - ty jsi taky označená jako moderátor a ne moderátorka. Za tohle slovo by se těžko hledala náhrada. Každopádně označovat všechno v mužském rodě je v dnešní době hrozné. Zní to jak před 100 lety. Nevím, co by říkali muži, kdyby to tu bylo všechno v ženském rodě :p. Nejsem si jistá, jestli by byl takový technický problém zavést ženský rod.
 

DeletedUser4169

Guest
Tak alespoň je o čem brblat když nemám nic k tématu, no né :)

Opakuji, máš ve hře všechno a chceš být v klidu, buď. To že jsou události, neznamená, že se jich musíš účastnit ty, ale jsou tací, kteří mohou, chtějí a baví je to. Opačně to samozřejmě nejde, takže tím že se refukují, se opět jen berou možnosti těm aktivnějším.
 

Lovec Krys

Legenda
Dnešní odměnu dělal nějaký srandista:
1580621801050.png

To si vážně některý z vývojářů myslí, že ochota hráčů platit je nepřímo úměrná odměnám, které může získat? Tzn., že čím horší odměny, tím více hráčů je ochotno platit?
 

Slniecko

Znalec fóra
Ty odmeny to je čistá katastrofa, jako vývojaři by se místo toho jak vymýšlejí blbosti v tech eventech mohli spíš zamerit na to, aby vymýšleli nejaké porádne odmeny.. Eventy jsou těma úkolama čím dál tím horší a začínají být na tom stejne i s odmenama.. Už žádne provázané budovy jako hlavní cena, ale hlavní cena ani nestojí za postavení a ty denní odmeny? Jeden den 10x kouzlo, dneska ješte horší že 1x8hod.urychlovač.. A to taky okrouhali ty urychlovače v 85kové bedne, tam bývali osmi hodinové a ted tam jsou jen peti hodinové... Jestli chtejí lidi víc motivovat hrát tyhle veci,tak by meli dát porádne odmeny za to a ne toto co nám nabízejí.. A to nemluvím jen o eventech.. Dobrodružství by taky rádi ztežili, však na bete byl vír už po peti, ale odmeny, to je ani nehne, že by tam neco pridali.. Človek se snaží jak blázen a stojí to za prd.. Čím dál víc mne to akurát tak motivuje k tomu to nehrát.. Však v evente stojí za to akurát Studny.. A to už ani ty diamanty nejsou co bývalý, když se dají získat ve veži a podobne.. Chtelo by to udelat porádny upgrade s odmenama a to jak odmeny v turnajich, ve veži, v eventech tak taky hlavne v Dobrodružstvích a o tech remeslných výzvach ani nemluvím.. Tohle by byl správny krok ku predu.. Pak at si klidne dávají nekonečné úkoly, ale at tam ty odmeny stojí konečne za to!!!!
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak normální hráč se zaměří na ty dny co jsou odměny co ho zajímají a ty ostatní neřeší. Někdo studně, někdo VB nebo urychlovače. Jinak tam na výběr opravdu moc není.
 

Slniecko

Znalec fóra
Noo, protože to je to jediné co nám zbýva, ale kdyby tam bylo víc zajímavých odmen, tak by bylo náročné si i vybrat nejakou z nich, bylo to možná zajímavejší.. Než takhle čekat než už konečne neco dobré dají :D
 

iDavis

Legenda
Tá odmena je zvláštna najmä preto, že ešte pár dní dozadu boli 4x 8-hodinové zesilovače. Skôr mám dojem, že buď niekto zle nahodil počet, alebo hodnotu zesilovača (pri množstve jeden kus a balansu s tou predošlou odmenou by sme sa nemali baviť o zesilovači slabšom ako 20 hod).
 

voyager-1

Velmistr písma
Ty urychlovače už stejně ztrácejí na významu. Kapitola dávno hotová a tisíce hodin v inventáři. Jen těch 8 hod. mám kolem 200. Ani na ně hrát nebudu. Navíc ted každej týden 90 hod. z věže ,ty používám částečně, že v kombinaci s medvědama si naklikám vojáky.
 

ElfNostradamus

Veterán
Urychlovačů není nikdy dost :) skvělá komodita nejen na vojsko, ale i případně provincie, činidla, divy/ které dávají vojsko, aby nestály/ atd. Nehledě na to, že může přijít další event, kde by se snad i konečně mohla OPĚTOVNĚ objevit nějaká zajímavá hlavní cena a bude potřeba ,,nadstandatní,, snahy skrze urychlovače k jejímu zisku apod. :) Takže střádat a STŘÁDAT :) ...proto doufám, že to je omyl a bude tam vyšší hodnota či počet.
 
Nahoru