• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce dobrodružství

DeletedUser3281

Guest
@Turunen Tohle porovnávání je podstatné především proto, že i z toho jak ty jako Velitel vedeš spolek si můžeme udělat obrázek, že nemáš páru o tom o čem mluvíme. A zmatek v tom je proto že místa je málo a fakt si nemůžeme dělat mezery co kde máme, a při rychlosti výroby a rozmanitosti je to prostě časově náročné ale opět, jak chceš tohle pochopit, když vidím tu tvou statistiku?

Ukaž nám, že dokážeš to samé co děláme my, aniž ba jsi to co my navrhujeme potřeboval nebo ocenil, a pak můžeš říkat, že je to zbytečné. Ovšem dokud ty tyhle funkce nepotřebuješ tak buď kolegiální a zbytečně nepostupuj jako čecháček ve smyslu "co nemůžu mít já, nebude mít nikdo"
 

DeletedUser3346

Guest
Tak to už chápu ty zmatky a opravdu se směju :D to jo to ten excel pak je potřeba. Ale to není důvod pro sklad a další blbiny. V podstatě si to komplikujete sami. Ale tak když jsou za to tak obrovské odměny že? Nebo spíše jde o ty statistiky :D zrušit je to by bylo řevu.
Já na statistiky kašlu a je mi u každého z vás jedno jak funguje vás spolek. Který se vlastně honí za vlastním ocasem.

@ExplorerFfff No v podstatě jste nic nedokázali nikdo jen to že plníte úkoly a města máte ve směs všichni stejně narvaná a právě díky tomu nemáte místo :D takže ano gratulace.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Podívej se, já na bodový žebříček nejedu, nemám moc bodů na to že jsem před sýrovým Ementálem, ovšem prostě v těch cenách jsou věci co se nám hodí a hlavně, pokud se snaží každý, tak věř nebo ne, to úsilí je pak velmi dobře zhodnocené, že se to vyplácí.

Z těch statistik si ale udělám obrázek, co za hráče ten člověk je. Pokud by byl přínosem nebo přítěží. Tohle dobrodružství totiž pro nás na získání všech truhel znamenalo průměrně 50 odznaků na osobu, kdyby se snažil každý, byla by to hračka... A kdyby jsi trochu o té hře strategicky přemýšlel, tak ti dojde jak velkou sílu na strategické plánování budou mít plánko-kouzla, že ti to následně umožní v rámci eventů jít po něčem jiném, než po obměně budov, ale všechny tyhle diskuze skončí u toho, že ty ve své úrovni bohužel nemůžeš mít ani ponětí o tom, co my řešíme, přítelkyně totiž je v podobné úrovni a tak ten rozdíl mám v reálném čase. Takže já tuhle diskuzi radši už řešit nebudu :)
 

DeletedUser341

Guest
@Turunen Bereš-li to z pohledu hry, pak jsme dokázali hodně. Bereš-li to ovšem z pohledu životu, pak máš nejspíš pravdu, výsledky ve hře skutečně nejsou v reálném životě nijak důležité...
Problém je v tom, že tady řešíme hru, a ne reálný život ;-)
 

DeletedUser5181

Guest
Turunen Ano, ona funkce velitele už z principu předpokládá vyšší stupeň zapojení (závislosti). Pak jak si lze všimnout, píši o zástupcích.
 

DeletedUser3346

Guest
@ExplorerFfff já myslím že by bylo pro všechny rozhádané strany nejlepší návrh na vylepšení na rozdělení společenství něco jako akční co jedou jako vy a další pasivní. U akčnějších by mě bylo úplně fuk co tady navrhujete dělejte si co chcete. A pasivní by to nijak neovlivnilo. Upřímně doufám že tvůj návrh není špatný po zavedení rozdělení ale v tom stavu jako je teď doufám že neprojde. Omlouvám se
 
Nahoru