• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Reyahana

Učedník
@Trumpetka nechceš trochu rozvézt tu vychytávku ??? ta čísílka se musí naráz nebo každé znamená zadání něčeho jiného?
těch vychytávek bude víc, nejsou tu na fóru někde rozepsané ??? ono už jen to, že jde zjistit, kdo je právě ze spoluhráčů online zadáním čísílek do chatu pro mne bylo jako druhé Vánoce :D
 

OldMaGorr

Mistr slova
@Trumpetka - taky používám hojně klávesové zkratky, ale čím dál častěji hraji na mobilu/tabletu, včetně DS. Tam mi to vše přijde přehlednější a stejné budovy to najde samo "posouvátkem", nemusím ani ty kdesi ztracené lvl1 hledat.
 

Trumpetka

Znalec fóra
@OldMaGorr , s tím zkušenost nemám. Ale to, jak psal baumax je dobrá sranda, když ve velkém městě využiješ malé místo za vysokou budovou a pak to pro zadání výroby ani nevidíš.
 

Hexik

Znalec fóra
jeje uz tak 2 ds vyuzivam zkratky na zadavani vyroby vlastne na pc to pouzivam porad ale teprve pri ds to plne ocenim
 

jana.souck

Pokročilý žák
Nevíte někdo, jestli teď bude Dobrodružství společenství? Zrovna začínám novou kapitolu, tak mne zajímá, jestli si mám na DS nechat místo. Děkuju. JS
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Fénix skončil 14. 4. a za týden už jsme frčeli DS. Před tím karneval skončil 3. 3. a DS jelo o týden a něco potom. Takže tento týden čekám DS, páč víly skončily 26. 5.
Jenže spoluhráči tvrdí, že žádné nebude.
Beta a tak.
Aby se v tom prase vyznalo!
 

Kameron

Znalec fóra
Mnoooo.....až dosud ..co neproběhlo na Betě, nekonalo se ani na cz. Podle tohoto schematu bude místo DS další event...si myslím...
 

OldMaGorr

Mistr slova
My už s DS nepočítáme a všechen volný prostor už nám zaplnily budovy nové kapitoly - a že jich je potřeba docela dost :)
 
Nahoru