• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Historik

Pokročilý žák
Odměny v novém DS budou zas jako vždy? Já jen jestli má snahu ho dělat.

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
odměny DS.jpg
odměny DS.jpg

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

BiggJOEcz

Mistr slova
@Historik
Pro hodně hráčů, kteří nezískali 9.artefaktů z eventu, budou artefakty hodně důležité i motivující. A pokud jsou v dobrém společenství, tak ostatní jim pomůžou. Takže snaha hrát DS je hlavně kvůli druhým.
A třeba to Ruské kolo je dobrá budova, i knihovna.
DS.JPG

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ryny

Pokročilý žák
Nikdy jsem to neřešil (naštěstí jsem neměl DS na starosti), ani mě to nijak netíží, ale mohu vědět, v kolik přesně DS začíná?
Děkuji za odpověď :).
 

karhol

Znalec fóra
Mně na DS nejvíc vadí, že prakticky celý týden stojí řemeslná výroba. Jako by na dobu DS odmazali část receptů a zůstalo jen to, co nikdy vyrábět nehodlám..
 

voyager-1

Velmistr písma
zrovna vyrábím krmení, dál se mi nabízí 100% zásob a 4 krát 2h urychlovače

edit: ted mi naskočilo jedinečný vylepšení jednotek, to není zas tak nejhorší, ne ?
 
Naposledy upraveno:

OldMaGorr

Mistr slova
DS jak je teď nastavené jde hrát úplně v pohodě, pokud se hraje jen jedna cesta na každé mapě. Stačí, aby se zapojilo cca 15 členů ze společenství a je to klidně hratelné až do konce i pro relativní začátečníky. Takže více-méně na ty dva artefakty můžou dosáhnout skoro všichni. A hrát víc? Na pořadí? Jo, i takoví masochisti se najdou. Taky jsme si to vyzkoušeli, ale moc zábavy v tom není.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Dříve, když se někdo ze spolku ozval, jsem byl ochoten s ním DS hrát pro srandu ze hry. Nyní je proklínám (a tiše se přidávám ke hře), DS by mi nechybělo (Rozvážková knihovna už jo). Při DS prostě postavím to, na co mám, a to tak, aby mě to herně neobtěžovalo. I tak patřím nakonec k těm aktivnějším. A jen díky DS čas od času zjišťuju, že třeba s Magickým darem jsem v inventáři přelezl tisícovku a Očarované korunky "nasázím" levou zadní a zároveň se vyhoupnu ze svých 170% nad 200%. Využiju Magickou výrobu, pustím žilou pár urychlovačům, ... :)
 

baumax

Učedník
@Trumpetka no pokud si nebyl vybrán jako dobrovolník ke koordinaci všech je to OK, ale já DS nemusím, člověk se zaplevelí město lvl1 a hlavně to hrozně prodlužuje dobu odklikání a hce o občas klikat dost precizně (dnes jsem posleldní lvl1 mn našel až s pomocí architekta :D)
 

Trumpetka

Znalec fóra
vybrán jako dobrovolník
:D naštěstí ne. Na druhou stranu, co chceš koordinovat, když stačí projet 3 trasy, a buď to jde nebo ne.
Pro plevel používám volno na návsi (mimo DS tam dlouhodobě plánuju rybník, ale Inno mi nechce vyjít vstříc), takže to mám přehledný. A k zadání využívám vychytávku, o které jsem se dozvěděl kdysi tady na Fóru (pro PC) - kombinace kliku myši a čísílek (+, ě, š, č) ;) jde to jednou za den (či obden) celkem rychle. Nejhorší to bylo postavit (25 min).
 
Nahoru