• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

DeletedUser341

Guest
To ne, ale jak vás znám, zas budete první, což se nám nelíbí :p
 

luterina

Veterán
prosím dá se nějak na mobilní aplikaci plnit Odznak společenství divů? ..jestli se mi započte i když 10 VB dám do svého divu...
 

DeletedUser4571

Guest
Ahojte :) mám dotaz a to takový jsem teď v části víly a mám tu denní farmu i tu noční a nejde mi za boha vypěstovat ten lektvar noci oveček mam dost i kokonu a stjne mi to hlasi ze nejsem bud pripojena k poratlu nebo k nemu nevede cesta coz je blbost jinak by mi tam ty ostatní (svetlusky, snova ovecka a ještě něco co si nevzpomenu )neslo a přitom ostatní jde ale ten lektvar proste nejde můžete mi někdo poradit?
 

Historik

Pokročilý žák
Musíš mít vílí portál na určité úrovni aby jsi mohla vyrábět lektvar noci. Nemáš totiž v něm kapacitu na ně. ;)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4571

Guest
Takže pokud nebudu mít vílí portál na trojce nepůjde to??

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2995

Guest
Ahoj, pokud v příštím DS budu muset překlikávat úkoly tak to dělat nebudu . Stačí že musím vyrábět 50 nápojů,dělám to jen proto že mám konec výzkumu a nechci zklamat moje ovečky
 

flego

Mistr slova
Nevím,jestli to tu už někdo řešil nebo psal,jen taková hloupost.Při tom přeskakování úkolů na PC,když si na ten spodní navolíte-pytel mincí-tak vám vždy zůstane dole.protože v seznamu úkolů je jako poslední.Protože dělat třeba 2x pivaře(50x nápoje),pak překlikávat znova na pivaře a přitom ještě kontrolovat,jestli zmáčknout nahoře,nebo dole,a zrušit si tak třeba dvoudenní výrobu,to je na infarkt. :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Nevím,jestli to tu už někdo řešil nebo psal,jen taková hloupost.Při tom přeskakování úkolů na PC,když si na ten spodní navolíte-pytel mincí-tak vám vždy zůstane dole.protože v seznamu úkolů je jako poslední.Protože dělat třeba 2x pivaře(50x nápoje),pak překlikávat znova na pivaře a přitom ještě kontrolovat,jestli zmáčknout nahoře,nebo dole,a zrušit si tak třeba dvoudenní výrobu,to je na infarkt. :)
A nebo pivovar nahoře - to vyjde skoro nastejno. Ovšem ten pytel dole je samozřejmě lepší, protože pak se všechny peníze postupně plní do něj.
Ale daleko víc se mi osvědčilo překlikávat na mobilu - v mobilní aplikaci je rozhraní ne sice ideální, ale jakžtakž použitelné: žádné přehazování pořadí úkolů, klikání na "Další" jen na jednom místě a jenom polovic kliknutí atd... Kéž by to alespoň tak bylo i na PC a přitom by nic nového INNO nemuselo vymýšlet, jen použít logiku, kterou již mají na mobilech.
Jen to holt znamená, že se musím na PC potom znovu přihlašovat. Ale i to se vyplatí. :)
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Pěkný večer,jen se zeptám,jestli není nějaká klávesová zkratka na tlačítko odmítnout,že by se urychlilo klikání a přejezdy myší... :)
 

DeletedUser2449

Guest
Hra se více prodobá systému P2W protože když nezaplatíš, nevyhraješ> nepostoupíš.
U dobrodružství společenství je to znát ještě více protože ten třetí level je neskutečně brutálně těžký a když opět zase nehraje v cechu víc jak cca 25% členů ( z toho je minimálně jeden až dva aliasy neboli pomocné účty) tak je to prostě na pytel.
Na druhou stranu je to pochopitelné když odměny stojí za pendrek a navíc úkoly jsou náročné, pamatuji si pár měsíců zpět, že to nebývalo tak těžké.
Celkově je hra nudná. Oživení přichází v podobě těch eventů, mohly by být aspoň jednou za 2 měsíce a to pravidelně.
U mě třeba se denní hra děje následovně:
Dám výrobu zboží na 9h, 1 nebo 2 dny. Zásoby na minimálně 9 hodin a jdu pryč, přijdu za 9 hodin někdy až za jeden den, vyklikám co je potřeba a zase odcházím.
Sousedskou výpomoc dělám jen tu nejnutnější, protože jako vyklikávat 20 až 30 sousedů by bylo časově náročné protože než se ty jejich městečka načtou tak bych zestárnul o několik let.
Přitom rychlost mám dost dobrou 100/10, nejvíc co lze aktuálně po "pevné lince" v dané lokalitě mít. Někteří ani tolik co já nemají, takže závist by mohla být na místě.:cool:
Třeba je škoda, že to upozornění si nejde číst i když jsem u někoho cizího v jeho městě, musím nejprve kliknout "domů" pak upozornění pak na někoho koho chci navštívit a zase vše dokola. A toto je lehce frustrující a nebaví mě to.
Nápady nemá cenu dávat protože si to stejně vývojáři udělají podle svého.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
Oživení přichází v podobě těch eventů, mohly by být aspoň jednou za 2 měsíce a to pravidelně.

eventy jsou častěji než jednou za 2 měsíce. a jsou velice pravidelně. velký event trvá měsíc, mezitím jsou 2 pauza. v nich je buď 1 malý event + 2 dobrodružství nebo naopak. poslední dobou mám dojem, že maximálně týden se nic neděje.

nikdo nemotivuje všechny dostupné sousedy, vždy se motivují jen ti, co oplácejí. a spolek fakt změň, jestli v něm nejsi spokojený :)
 
Nahoru