• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Máš to vyzkoušené? Na wiki to není úplně jasně napsáno, tak jsme si ve společenství nebyli jisti.
Zde, trošku alibisticky, nesouhlasím. Na Wiki je uvedeno:
Odemknutím této truhly získáte odměnu, již získají všichni členové společenství, kteří přispěli k řešení této mapy.
Což, dle mého soudu, jasně říká, že odměnu dostane každý, který něčím přispěl. To, že si společenství zvolí jedinou cestu k truhle, je věc jiná a hra s tím nijak nepočítá. ;)
 

DeletedUser3225

Guest
Tak když se dívám na ty "odměny"....za tolik práce ... to je hnus velebnosti...:eek:
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Zde, trošku alibisticky, nesouhlasím. Na Wiki je uvedeno:

Což, dle mého soudu, jasně říká, že odměnu dostane každý, který něčím přispěl. To, že si společenství zvolí jedinou cestu k truhle, je věc jiná a hra s tím nijak nepočítá. ;)

Jj, to jsem četla, jen jsem nad tím asi až moc přemýšlela :) jsem si tím nebyla fakt jistá :) :)
 

DeletedUser5181

Guest
Nefunguje mi to gamersgemsofknowledge.com protože jsem debil nebo to nefunguje nikomu?
 

Angedev

Velmistr písma
@Jarsa : Teď jsem zkoušela na mobilu a na žádný problém jsem nenarazila... Zkus to otevřít přes elvengems.com, mají novou adresu :)
 

DeletedUser5469

Guest
Naše společenství se stejně předem připravovat nebude. Není místo ani chuť.
Jen zbývá otázka, zda dostatečný počet členů pojede po nejlehčí cestě, nebo se na to vykašleme jako celek. (posledně, když byl tenhle typ dobrodružství, tak jsme byli 4.)
Naše společenství je na tom podobně. co nejrychleji projet jednu cestu od každé mapy a pak rychle pryč. Já jsem na tom tak, že nemám místo na výzkum a tohle mě teď docela zdržuje, když mám město zaplácané dílničkami. Navíc, jak je to dobrodrůžo tak často, tak už to ani tolik netáhne. Když by to bylo jedenkrát za čtvrt roku nebo jednou za půlrok a odměny by stály zato, třeba nějaké kouzlo, které by mi dalo rozšíření města za to, že projedeme všechny mapy, nebo kdyby se to dávalo pro prvních 15 až 20 míst v žebříčku, to bych se přetrhl. Ani by nemusely být nějaké ty budovy. stačily by požehnání na prastaré divy a požehnání na prostor a byl bych šťastnej jak blecha.
 

DeletedUser4291

Guest
Zde, trošku alibisticky, nesouhlasím. Na Wiki je uvedeno:

Což, dle mého soudu, jasně říká, že odměnu dostane každý, který něčím přispěl. To, že si společenství zvolí jedinou cestu k truhle, je věc jiná a hra s tím nijak nepočítá. ;)
Tak že vyčurání vyhrají vždy.... :))
 

DeletedUser2449

Guest
Tak když se dívám na ty "odměny"....za tolik práce ... to je hnus velebnosti...:eek:

A teď si představ když se do akce zapojí jen zhruba třetina členů i když je třeba aktivní více jak polovina. To je ještě větší hnus velebnosti. A nenaděláš s tím bohužel nic.
smileys-cz-1.gif
 

DeletedUser5181

Guest
katrms Pročež by jsme se asi my aktivní měli někde slízt a ten zbytek ponechat jejich mrtvolnému spánku.....
 

DeletedUser3281

Guest
Pokud jsou lidi aktivní v turnaji, budou aktivní i v dobrodružství. My jsme aktivní dost (10. truhly) ale na dobrodružství za tyhle ceny, jsme se vykašlali a udělali totálně flákajícím se stylem 2 truhly a pokud dobrodružství nezmění, nebo nezmění ceny, tak další dobrodružství navrhnu řešit stejně. V době, kdy má člověk každé tři měsíce event, kdy za méně práce obdrží mnohem více muziky, je dobrodružství fakt k smíchu. Nemluvě o tom, kolik máme VB z jednoho turnaje...
 

PallandoCZ

Učedník
My jsme se dohodli, že budeme hrát na pohodu, ale protože jsme dost aktivní, tak stejně už máme všechny tři mapy a teď v té třetí plníme další vedlejší body. To skvělé 5. místo z minulého dobrodružství z toho nebude:)), ale všichni jsou spokojení a nikdo se nemusí štvát.
 

DeletedUser5181

Guest
Mám dotaz: Vyplatí se spíš rvát předměty do jiných cest nebo je mrskat do propasti?
 
Nahoru