• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 1.5 a turnajích

GoldAngelcz

Velmistr písma
Když si najedete na váš sklad surovin nahoře v liště vedle mincí, tak suroviny jdou v tomhle pořadí. To znamená shora dolů. Já osobně mám docela pech, protože mám bonus na křišťál, který je právě před svitkama :D Takže si ještě počkám. Nejblíž mám drahokamy.
 

DeletedUser34

Guest
anno zatial to tak vyzera jedine že by sa rozhodli to miešat ktovie ved aj hladanie ulomkov zo zaciatku bolo stabovene v smere hodinovich ruciciek a podla surovin ako sli za sebov ale po par dnoch t zmenili tak ktovie :)


@GorGlin : no v turnajoch si odskušame aj rovnakých bojovnikov ako vlasníme aj my samy proste
celu paletu bojovnikov v hre a všetky ich úrovne no je to sranda ale ako som zistil najhorši nepriatel pre elfov je čarodejnica na 2 urovni ako nepriatel z lidskych je to napodiv knaz ale ten sa da lahko zničit

//Sloučeny příspěvky, odstraněna citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
No, jestli se nezmění dosud použitý "klíč", tak je to dosti pravděpodobné :)

psaní Caps Lockem není dovoleno :):eek:

//Sloučen double post. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
"Ano, máš pravdu protokole i tak je možné psát velkými písmeny, tedy se opravuji: není dovoleno psát velkými písmeny. Na druhou stranu, je tam napsáno i slůvko "vše", takže pokud budu "hnidopich", pak je vše OK :)
 

DeletedUser901

Guest
Můžu se zeptat na odměnu v podobě truhličky, kterou jsem dostala po turnaji? Nevím, co to bylo a jak si to případně vyzvednout. Rozklikla jsem hlášku, která mi oznámila, že jsem získala 7 relikvií a "odměnu". Ale co je tou odměnou, to je mi záhadou..

To by mne take zajímalo
 

DeletedUser292

Guest
Zdarec,
o bodech do žebříčku mi nemluvte. Jak jsem byl nadšenej z turnajů - konec nudy, když chceš, můžeš bojovat do nonstop. Tak jsem byl po skončení hooodně zklamanej z odměny. (předpokládal jsem odměnu 1000 bodů a ne 100). Kdybych to věděl, určitě bych nenaháněl přes 42k turnajovývh bodů. Takže podle mě turnaje super, ale odměny by měly být motivací k vítězství (a ne že bude úplně fuk, jestli budu 1 nebo 49).
Mě osobně tímto přestaly turnaje z hlediska umístění absolutně zajímat, pouze si budu mlátit provincie kvůli bonusovým relikům.
P.S: Naschvál píšu až dnes, protože jsem potřeboval vychladnout abych nebyl sprostej.... :)
 

DeletedUser1198

Guest
Pro mne je pouze jeden důvod, proč je hrát a to jsou bonusové relikvie. Všechno vybojovat neumím a nejsem tak daleko s hrou, abych se nudil :) A tudíž musím šetřit materiál na výzkum, stavby atp. Navíc jsem byl v turnaji sám, takže vcelku nic moc. Ale ono to bude tím, že je vnímám jako nutné zlo pro zvýšení bonusové výroby, jinak mne boje ukrutně nebaví.
 

Maatina

Znalec fóra
Tou odměnou jsou body do turnajového žebříčku.
Díky.

Pro mne je pouze jeden důvod, proč je hrát a to jsou bonusové relikvie. Všechno vybojovat neumím a nejsem tak daleko s hrou, abych se nudil :) A tudíž musím šetřit materiál na výzkum, stavby atp. Navíc jsem byl v turnaji sám, takže vcelku nic moc. Ale ono to bude tím, že je vnímám jako nutné zlo pro zvýšení bonusové výroby, jinak mne boje ukrutně nebaví.
Tak body do žebříčku mě taky nepotěšily, narozdíl od relikvií :) Ale alespoň už mám tu záhadnou odměnu objasněnou.
 

DeletedUser1198

Guest
Pravda, mě ani žebříček zajímat nemusí, když válčím jen sporadicky :-D, ale chápu rozhořčení lidí, kteří turnajům věnovali čas, vojsko i materiál a hodnocení nic moc.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Můžu se zeptat na odměnu v podobě truhličky, kterou jsem dostala po turnaji? Nevím, co to bylo a jak si to případně vyzvednout. Rozklikla jsem hlášku, která mi oznámila, že jsem získala 7 relikvií a "odměnu". Ale co je tou odměnou, to je mi záhadou..
Obsahem tajemných truhliček na konci turnaje jsou úlomky run, které jste během turnaje získali. Součástí truhliček měla být i nápověda, která měla zobrazovat, které runy jste přesně získali. Bohužel tato nápověda zatím nefunguje tak, jak jsme předpokládali. Omlouváme se. :)
 

papap

Mistr slova
A k čemu ty turnaje jsou,když tam jsem sám nebo se někde poštěstí že tam jsem s jedním sousedem a takto na tom bude asi hodně hráčů.Sice je to dobrá věc a líbila by se mi,ale takhle je to k ničemu.Akorát vyhazování zásob nebo bojovníků pro nic.Nejdřív to chtělo vyřešit tu prázdnou mapu (mimochodem už se slibuje několik měsíců,že každým okamžikem dojde k lepšímu,ale skutek utek) a pak spustit turnaje,jelikož tímto způsobem jste degradovali dobrou věc a spousta hráčů to odradilo...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Relikvie se dostávají i za dokončená jednotlivá kola :) A celkem po rozumném množství. Když dokončíš 1 první kolo, dostaneš 2 relikvie. Tedy za každé první kolo 2. Plus samozřejmě VB, které ti slušně pomohou ve výzkumu/divu. Na druhém kole můžeš dostat i tuším 4 runy za dokončení a podobně. Přesně momentálně nevím jak jsou ty počty. Takže i když nezískáš truhličky v každé provincii, pořád si můžeš přijít na slušný počet relikvií jen tím, že dokončíš jednotlivá kola. Ve směs ty truhly (milníky) nejsou až tak lákavé, protože mají relikvie 1/1/2/3/runa. Vlastně za dokončená kola dostaneš mnohem víc relikvií než z truhliček, na které potřebuješ sousedy. Takže tak :)
 

DeletedUser292

Guest
Zdarec,
jak tak koukám, Inno mi dluží 900 bodů.

CHCI JE!!!!! :)
 

DeletedUser592

Guest
Relikvie se dostávají i za dokončená jednotlivá kola :) A celkem po rozumném množství. Když dokončíš 1 první kolo, dostaneš 2 relikvie. Tedy za každé první kolo 2. Plus samozřejmě VB, které ti slušně pomohou ve výzkumu/divu. Na druhém kole můžeš dostat i tuším 4 runy za dokončení a podobně. Přesně momentálně nevím jak jsou ty počty. Takže i když nezískáš truhličky v každé provincii, pořád si můžeš přijít na slušný počet relikvií jen tím, že dokončíš jednotlivá kola. Ve směs ty truhly (milníky) nejsou až tak lákavé, protože mají relikvie 1/1/2/3/runa. Vlastně za dokončená kola dostaneš mnohem víc relikvií než z truhliček, na které potřebuješ sousedy. Takže tak :)
A práve proto turnajím :)
 

papap

Mistr slova
Relikvie se dostávají i za dokončená jednotlivá kola :) A celkem po rozumném množství. Když dokončíš 1 první kolo, dostaneš 2 relikvie. Tedy za každé první kolo 2. Plus samozřejmě VB, které ti slušně pomohou ve výzkumu/divu. Na druhém kole můžeš dostat i tuším 4 runy za dokončení a podobně. Přesně momentálně nevím jak jsou ty počty. Takže i když nezískáš truhličky v každé provincii, pořád si můžeš přijít na slušný počet relikvií jen tím, že dokončíš jednotlivá kola. Ve směs ty truhly (milníky) nejsou až tak lákavé, protože mají relikvie 1/1/2/3/runa. Vlastně za dokončená kola dostaneš mnohem víc relikvií než z truhliček, na které potřebuješ sousedy. Takže tak :)

To ano,ale oni se dostávají relikvie i za dosažené milníky na konci turnaje a ty se bez pomoci sousedů těžko zvládnou,max tu první,ale to je nic moc...
 
Nahoru