• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 1.5 a turnajích

DeletedUser445

Guest
Tak jsem to teda vyzkoušela, aby se neřeklo, že jsem proti něčemu co neznám.:p
A jako dobrý, tak až se za dlouhých zimních večerů,budou elfíci nudit tak proč ne.:rolleyes:
A nebo až bude mraky materiálu a nebudu vědět kam s ním.;)
No mam pocit, ze doba, kdy nebudes vedet "kam s materialem ?" asi nenastane nikdy.
V soucasne dobe mam v zasobach od vsech materialu min 50 000, ale porad je to malo, protoze pri nekteych bojich v provinciich je vyhodnejsi radeji zaplatit, jak stratit celou a nebo skoro celou armadu. :D
 

nataly111

Velmistr písma
Toho se nebojím, byli časy, kdy jsem se mohla v materiálu koupat.:p
Teď mám jiné zájmy než turnaje, ale zvědavost mě donutila nakouknout.;)
 

iDavis

Legenda
Tak som sa teda pokúsil nejak prispieť do nášho turnaju, ale neviem či má zmysel v tom pokračovať. Nepriatelia sú veľmi silní a pri boji mi padá strašne veľa jednotiek. Ak to takto má pokračovať, dám sa naspäť na dobývanie provincií.
 

Silver Whisper

Guest
Turnaje jako takové nejsou špatný nápad. Jediné mínus, kterého jsem si všimla je, že pokud nemáte aktivní sousedy, které turnaj zajímá, vy na to sami nestačíte. Myslím, že by bylo fajn, kdyby se turnaje také hrály v rámci společenství. Byla bych radši, kdyby odměny za dokončení turnaje dostalo společenství, v kterém působím, než hráč, který vám ani nevrátí sousedskou výpomoc.
 

Eragon92

Znalec fóra
No mam pocit, ze doba, kdy nebudes vedet "kam s materialem ?" asi nenastane nikdy.
V soucasne dobe mam v zasobach od vsech materialu min 50 000, ale porad je to malo, protoze pri nekteych bojich v provinciich je vyhodnejsi radeji zaplatit, jak stratit celou a nebo skoro celou armadu. :D

Já mám mmt v zásobě od všeho min. 200K a kdybych to nepodcenil mohlo být i více... Jde o to jestli se to vůbec vyplatí vybojovávat nebo kupovat na úkor dobývání provincií za které mám pak stavební parcelu....
Jak to tak čtu mám pochyby jestli má cenu ty slavné turnaje vůbec odemykat....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Byla bych radši, kdyby odměny za dokončení turnaje dostalo společenství, v kterém působím, než hráč, který vám ani nevrátí sousedskou výpomoc.
vlastně ta odměna, kterou ostatní dostanou "díky tobě", jsou jen relikvie. A není jich mnoho :) Což můžeš vidět v těch truhličkách u každého turnaje. Kdyby byla možnost nějakých turnajů ohledně samotného společenství, bylo by to fajn :) (kdo má nějaký smysluplný a rozumný nápad, tak to může sepsat do nápadů)

Jak to tak čtu mám pochyby jestli má cenu ty slavné turnaje vůbec odemykat....
rozhodně :) Rozumnější a smysluplnější otázkou je, jestli má cenu dělat všechny nebo jen bonusové ;) A hlavně jak. Ale, to je opět to co říkám. Musí se u toho trochu přemýšlet a ne bezhlavě dělat všechno co jde :D A vždycky je lepší si to vyzkoušet a okouknout sám, než dát na "radu" ostatních. Člověk z toho může opravdu vytřískat spoustu run. Ano, není to levné jak na vojáky tak na suroviny, ale za bonusové relikvie to klidně obětuji. Co se týká surovin, mám jich hafo. Dalo by se v tom koupat (2 možná 3 moře by to byly), ale věděl bych jak to během týdne rozházet :D Takže surovin není nikdy dost
 

DeletedUser34

Guest
turnaje su v pohode a hlavne pre tich co su nakonci s vyskumom a cakaju na odomknutie provincie 2 dni tak to spestri ty co zacinaju hru alebo su niekde v polke tamje to na ich rozhodnuti ci pojdu do turnaja alebo do prpovincie no co sa surovin týka boj je velky zrut casu a ked mate spravit 80 vojov tak to trva jedine ze by ste dali automatiku a zahrali sa z armadov harakiri a zase vykupenie je ríchle ale zase nákladné ja osobne idem v turnajoch na plno ked mam bonusovu surku ked su nebonusove tak si len tak zahram pre zisk nejakych bdov vyskumu do svojich divov nakolko nemam kam davat body vyskumu tak si ich davam do divov
 

GorGlin

Veterán
bojuju rád, armádu cvičím jak to jde, ale narazil jsme na zádrhel.
setkal jsem se v turnaji s čarodějnicemi, kterí měli u šermířů 60% obranu.
To je chyba, nebo záměr, aby zkušenosti z boje byli k ničemu?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Opět distancování nás ubožáků na kraji mapy, jako bychom nepřicházeli už tak o hodně věcí :D klasika
Sám jsem smutný z toho, že někteří hráči jsou takřka bez sousedů. Již jednou jsem sliboval, že se řešení dočkáme velmi brzy. Bohužel nakonec se vedení hry rozhodlo pro změnu, proto se to tak protáhlo. Vím, že to není to, co chcete slyšet, každopádně co nevidět se tu objeví něco, co nám v tomto ohledu udělá velkou radost.
Heledte, mne se to stalo dneska několikrát taky, ale ted se mi to zaseklo úplně - zkoušel jsem jít na mapu a zpět, do města a zpět, aktualizaci prohlíženého okna, odhlášení a přihlášení... Pořád tam mám nulu :-/
Problém byl již nahlášen. Než bude opraven, mělo by stačit navštívit mapu světa a vše by mělo být v pořádku. Kdyby se tak ovšem nestalo, neboj se nám napsat na herní podporu.
Dneska jsem pokracoval a vsimnul jsem si, ze v prvnich dvouch provinciich semi odmena zvysila.

Opravdu bude odmena vzdy uplne ale uplne stejna?
Odměny nejsou vždy stejné.
Myslím, že by bylo fajn, kdyby se turnaje také hrály v rámci společenství.
Nad touto variantou jsme velmi dlouze uvažovali. Bohužel je realita taková, že turnaje pro společenství by musely fungovat na jiném principu, než jsou ty stávající, protože společenství nemají fyzické umístění na mapě. Momentálně je tedy pro nás prioritou oprava problému s chybějícími sousedy, aby všichni hráči měli stejné podmínky.
setkal jsem se v turnaji s čarodějnicemi, kterí měli u šermířů 60% obranu.
To je chyba, nebo záměr, aby zkušenosti z boje byli k ničemu?
Možné je všechno. Nešlo ale náhodou o 60% bonus v útoku?

.
 

DeletedUser34

Guest
60% utok šermiar

a obrana 60% je na strelcov obe ikonky su modre daju sa lahko popliesť
 

DeletedUser34

Guest
no blíži sa noví turnaj a to hodváb to zas bude mela len sa bojim ze mam malo suriek naskrblenich ale snad to aspon na 600% vytiagnm
 

DeletedUser34

Guest
klikneš na mapu a prejdes dole myškov nad ten stan a on ukaze za kolko hodin a aky bude turnaj alemusiš mat vyskumany turnaj v strome viskumu inak ten stan nevidiš
 

papap

Mistr slova
Díky za informaci,toho jsem si nevšiml,tak to je super,relikvie hedvábí mi došli a potřebuji na kouzla zásob,tak to se mi šikne...:)
 

DeletedUser1605

Guest
Tendle tyden padaly relikvie na hedvabi, tak sem tlacil na pilu, abych jich ziskal co nejvic, jake ale bylo moje zklamani, kdyz v poslednim sestem kole - nejtezsim a nejdrazsim uz nepadaly ani relikvie, ani body na vyzkum :( , jen turnajove body.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maatina

Znalec fóra
Můžu se zeptat na odměnu v podobě truhličky, kterou jsem dostala po turnaji? Nevím, co to bylo a jak si to případně vyzvednout. Rozklikla jsem hlášku, která mi oznámila, že jsem získala 7 relikvií a "odměnu". Ale co je tou odměnou, to je mi záhadou..
 

DeletedUser1605

Guest
A to bych si byl bejval typnul, ze po svitcich a hedvabi prijde kristal aby nikdo neprisel zkratka, ale byl to jen nepodlozenej odhad a spekulace.
 

DeletedUser592

Guest
Hmm takže p elixíru bude tedy prach? Jestli jsem to pochopila správně.
 
Nahoru