• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 1.5 a turnajích

GoldAngelcz

Velmistr písma
Neříkám že ne. Dokonce si snad myslím, že sám hráč může dosáhnout na 2 první truhličky, pokud dokončí všech 6 úrovní v daném turnaji (v konkrétní provincii). Každopádně vezmi si to takhle. Máme jednu provincii. Za první dokončené kolo dostaneš 2 relikvie. Za druhé 4. Za další předpokládejme že 2 navíc. Za čtvrté je myslím runa. Za páté/šesté nevím, ale i kdyby to byla jen 1 relikvie. Tak máš za jednu provincii zhruba 10 relikvií + runu. Tohle můžeš udělat vcelku lehko třeba v 5ti provinciích. Bum, hned máš dost relikvií :) O VB ani nemluvě. Kdežto z té provincie získáš 2 truhličky, za který máš pouhý 2 relikvie. Takže ano, na všechny truhličky nedosáhneš bez sousedů, ale to neznamená že turnaje jsou k ničemu nebo že se je kvůli tomu nevyplatí dělat. To tím chci říct. Že i bez sousedů se dá vybojovat spousta relikvií.

Edit: často píšu run místo relikvií, takže kdybych to někde napsal, berte to s rezervou :D Nevím proč, ale pořád to zaměňuji
 

papap

Mistr slova
Samozřejmě že já to také hraji,kor teď když elixír je moje bonusové zboží,ale bylo by to mnohem záživnější a lepší se sousedy.
Ono to také není vždy pravda že za druhé kolo v provincii se dostanou 4 relikvie.To já teď v několika provinciích ve druhém kole dostal jen po dvou a samozřejmě i VB,což mě hodně překvapilo...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jo, to máš pravdu... Ono ty odměny jsou za prvních pár takové jak jsem psal a pak je to snížený. Jak říkám, nevím přesný počty a ještě jsem nebyl schopný to odkoukat, jak to vlastně. Ačkoliv bojuji taky, nějak tomu nevěnuji větší pozornost. To že se sousedy by to bylo zábavnější lepší je pravda, s tím souhlasím. Ale zrovna tady mají alespoň i hráči bez sousedů možnost získat relikvie. Což je dobře, jinak by měli další věc, kterou by nemohli pořádně využít.
 

DeletedUser592

Guest
Tak já hraji hlavně když mám po ruce nedostatkové relikvie na kouzla, se mi míňají zásobičky relikvií,, no a některé fakt využívám.
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak jsem ty turnaje testnul a jako jo není to tak na prd jak jsem myslel. Ale ještě musím pořádně potestovat :D

A co se týká sousedů - kolem sebe jich mám docela dost a stejně v turnajách nikdo není max. jeden hráč v jedné jsme se zázrakem sešli 4. Každý má turnaj co nejblíže městu a kolem sebe aktivní nemám takže to je jako bych byl na mapě sám...
 

DeletedUser592

Guest
ty lidi na kouzlo turnajů přijdou, ono se to nějak urovná ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Já turnajům asi nerozumím.Samozřejmě jsem základ pochopila ,tak hloupá zase nejsem ,ale nerozumím tomu ,jak může být v jedné provincii nejlepší hráč ,který není aktivní a už dlouho (Tak dva měsíce ) se na město nepřihlásil.Už se mi to stalo po druhé,že se mi v přehledu objevili hráč jako nejlepší v jedné provincii a já vím ,že tento hráč už dlouho hru jako takovou nehraje ,protože jsme ho vyloučili ze spolku kvůli neaktivitě a ty dvě stavby co tam tunil ,tak stále tuní a městečko je stále neaktivní ,takže vím ,že se již tak dva měsíce nepřihlásil.Jak je tedy možné ,že je napsaný jako nejlepší v turnaji v jedné provincii???
 

DeletedUser1148

Guest
Snad se mi to podaří :)
GJmlzHs.jpg


nevím jestli je to dobře čitelné ,ale Alderian je tam od začátku turnaje a vím ,že není aktivní.Snad jsem to nepopletla.Ten minulý zase byl lord Saro.Taky už nehraje.Nepamatuji si v kterém turnaji to bylo.Jen doufám ,že to vím správně.Jestli jsem to popletla ,tak se dopředu omlouvám.Hledala jsem ji i v žebříčku a nenačetla se mi ani.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ještě screen konkrétně tý provincie, kde se ukazují body všech hráčů, kteří tam přispěli "bojem". Ať víme, jestli je to chyba nebo nějaký zázrak :D Klikni na ten zámeček vlevo od obrázků hráčů
 

DeletedUser1148

Guest
To je ta 3tí provincie ,kde má být údajně Alderian.
1OdL3Xy.jpg


snad už je to správně :oops:
 

DeletedUser1148

Guest
GoldAngelcz dobře.Tak já to nahlásím. Už mi to bylo divné minule ,ale neřešila jsem to.Teď už to je po druhé právě ,tak jsem se na to chtěla zeptat.Abych něco nehlásila a nebyl to můj úblb.:D
 
Nahoru