• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse o verzi 1.1 a vílách

Sindri

Guest
Tak jsem navrhl soutěž o Rusalce , napadá mě třeba básnička nebo nějaký obrázek .
Víly mě dnes pozvaly na páteční siestu. Nad sklenkou nektaru jsme si povídali o ledasčem, když tu najednou se řeč stočila na to, jak si na jejich kamarádku Rusalku zasedl zlý čaroděj Zharthuru. Je z toho nešťastná a plní studánku slzičkami. :D

Zde jsi správně svůj návrh na soutěž předložil, zde ho případně také i rozvíjej. Hráči, kteří aktivně fórum nečtou celé, si pak nedají dohromady souvislosti. Ani to sem moc nepatří. Pokud ti hlavou jdou ale jakékoli myšlenkové pochody ohledně podoby víl v Elvenaru, ohledně jejich způsobu zavedení atp., tak bez váhání sem s nimi!
 

Zharthuru

Mistr slova
Milý Sindri , doufám že tě u toho můj dobrý přítel Veles řádně pohostil a užil jsi si i řádného tanečku , když už jsi měl to štěstí a ocitl jsi se za Veledubem . Jinak by mne zajímalo který zloduch si vypůjčil mé jméno , já nejsem čaroděj , nemám ani postavenu Akademii kouzel :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Tak mne napadlo že by se víly mohly rozdělit do druhů podle elementu , se kterým jsou většinou spojovány . Valkýra by byla ohnívá , Rusalka vodní , Meluzína do větru a Polednice země .​
 

Zharthuru

Mistr slova
Pestřejší hra , spojená s českou historii . Valkýry jsou sice trochu severněji , ale kněžnu Ludmilu uškrtili pravděpodobně vikingové .
 

DeletedUser34

Guest
no len táto hra je predovšetkým ak sa nemílim pre viacero štátov a to by bol asi len dekoratývny prvok nie funkčný nakolko víli tu budú len docasne ako trpaslíci niekde na FB sa pítali co by ste chceli vidiet v elvenary aké bytosti poripade aké národy tak by si asi tam mal napísat tu to asi moc nepomôže je to oficiálna FB stránka elvenaru tá anglická tam je každú chvílu nejaká anketa :)
 

DeletedUser34

Guest
no je akurát česká verzia teda česká mutácia ako je nemecká švédska slovenská ale elvenár vyvinulu neviem presne či nemci alebo angličania proste tu su len jazykové mutácie nevivinulu to češi ako šedkú hru
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
InnoGames je německá firma - tudíž Elvenar, stejně jako ostatní hry z této dílny, jsou německého původu.
 

Zharthuru

Mistr slova
Rozumím tomu tak , že snaha přidat do hry něco typicky českého je marná :( těšit se můžeme jen na další bezpohlavní strategii
 

DeletedUser34

Guest
ale zaujimave su reakcie na rôznich serveroch ked tu sa vsetci no vecina tesili na víli na inich svetoch nadavajú ze je to samé kvetiny ze je to priserne :) no kazdy kraj iny mrav
 

DeletedUser1198

Guest
Tak ale víly by nemusely být jen samé květinky, jsou i víly jiného ražení :-D taková Morgana například :) a to je z časů krále Artuše, vždy jde jen o uchopení daného tématu. Jsou i víly tzv. noční, s tmavými vlasy i křídly, s nádherně černým oblečením, víly ovládající netopýry a jiné roztomilé tvorečky :-D Mohou pomáhat i škodit :-D
 

DeletedUser180

Guest
Možná ze sebe udělám úplného hlupáka že to nevím, ale chtěl bych upozornit všechny kdo už mají možnost vyrábět všechny vílí suroviny, aby nevyráběly AMBROSII a LEKTVAR NOCI, pokud nemají vylepšený vílí portál.
Já to třeba nevěděl, že Ambrosie nemůže být skladována pokud není portál na stupni 2 a zadal jsem výrobu ve 4 farmách.
Lektvar noci se dokonce přičte až pokud je portál na levlu 3.
Ambrosie se nepřičte a zboží na jeho výrobu jsem zpět taky nedostal.

Prošel jsem informace o vílách a portálu, ale nikde jsem tuto informací nenašel.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Na Wiki to ale je, sice ne přímo v textu o portálu, nýbrž v přehledu budovy, viz Přehled úrovně budovy. A když portál otevřeš, tak tam máš jasně zobrazeno, že kapacita pro tyto suroviny je na první úrovni na nule, tudíž logicky nemůže být skladována.
FUflMaH.png
 

DeletedUser34

Guest
čo poviete na nové vylepsenie krištálovéj manu....
mne to pripada ako príbytok pre bezdomovcoc kartonové skatule ten sa im celkom nepodaril zato manuf... na svitky elfov je naozaj krásna a co sa my páči este je konecne hlavná budova ludí ten je na 19 naozaj krásny v elfom štíle je hlavná budova no ako to napísat
" adela ešte nevečeřela asi tak " :D :D :D
 
Nahoru